Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar elimde 3 haftalık 2 yıl kvk garantili k700i var doğubankta kaca alırlar ve ya 6600 ile takas etsem son durum ne olur acıkcası alan olursa ben 520 milyona falan satmak istiyorum bi de t610 u kaca alırlar
  • Selam beyler sadece 1 er yere sordum belki daha ucuzda bulunur ama;
    6630=>1 milyar
    p910i=>1.200 (kutulu)
    k700=>550 milyon (garantili)
  • sağolsın kardaş...mpx 200 nası sence?k700 den iyimidir?mp3 kalitesi nası acep?stereo mu?
  • bide bu 550 milyon k700i nin garantilisi..yanında bt kulaklık weriolar mı??
  • SX1 fiyatı soran oldu mu ya?
  • quote:

Orjinalden alıntı: van_hoijdonk

6230 bende 425 milyondur s1f1r.....

Kapak ve batarya orijinal mi?
  • evet sadece telefon ve batarya mmc var. kutu içerigi yok.
  • arkadaslar 6630 dun ordum ve aldım 650 usd makina super
  • arkadaşlar topic iyi hoşta guncel fiyat listesi istiyorum. Liste halinde yokmu burada doğubanktan bir arkadaş gunluk bunlari versin yada gunluk guncellenen fiyat listesi içeren bir web page??
  • doğubankda çalışan kimse yok dostum herkes imkanı oldukca ve doğubanka gittikce buraya fiyatları vermeye çalışıyor kaçak telefon için web page yap bak bakalım başına nasıl belalar açılıyor
  • bide bu 550 milyon k700i nin garantilisi..yanında bt kulaklık weriolar mı??
  • Serviste P910i nin ekran fiyatı 300 Milyon.

2 yıl içinde ekranda 1 pixel yamuk yapsa ve garantili aynı hesaba geliyor o zaman.
  • bu k700i çok iy telefon bende almak istiyorum ama bu telefonun bi üst modeli çıkıcak diye beklemedeyim,yılbaşından sonra kartlısı çıkıcak diye dedikodular var sırf buyüzden alamıyorum sabrım kalmadı çıkıcaksa çıksın artık...
  • binlerce tonlarca yasal olmayan site var
    benim buradaki kastım firma kendi sitesinde fiyat versin yeter bangır bangır bağırmasın şurdaki firmayım diye hiç değilse bilgimiz olur hafto sonlarını sirkecide geçirmeyiz + doğubank esanafına sorun olsa Allahın hergunu adamlar faturasız mal satıyorlar de önde nöbet tutuyor ? nasıl oluyorda başlarına bela gelmiyor???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRoNMaSTeR -- 7 Aralık 2004, 19:50:22 >
  • Selam,
    Sanırım Clara dan bahsediyorsun. daha 9 ay gelmez...
    Sevgiler.

quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

bu k700i çok iy telefon bende almak istiyorum ama bu telefonun bi üst modeli çıkıcak diye beklemedeyim,yılbaşından sonra kartlısı çıkıcak diye dedikodular var sırf buyüzden alamıyorum sabrım kalmadı çıkıcaksa çıksın artık...
  • clara ne ya?
  • arkadaşlar ben n-gage telefonumu çaldırdım
    n-gage telefon arıyorum doğubankta satılıyormu.
  • doğubankta satılmicakta nerde olcak...ama yeni n-gage lerden al bence...
  • Arkadaşlar ben İstanbul dışındayım bakma şansım yok. Eğer giden olursa Mpx220 nin 200 değil 220 nin geldi ise fiyatını sorabili mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.