Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • heralde garantili-peşin 750 bırakırlar??
  • hayır 800 en iyi fiyat diye biliyorum
  • ama 650 mılyo spotta bırkıyorlarsa düz hesap 790 a filan geliyor!!
  • birader bu işlerin düz hesabı yok illa 140 milyon fark olucak diye bir kaide mi var? 650de her spotcuda degil yerini bilmek lazım
  • kardes yüzde 82 li fiat 650 milyon dur kdvli fiatıı 100\100 hesaplarız benim bildiğimmbelki yanlışm wardırr
  • oyle olsun bakalım da 1200 dolar nokia 9500 ise bu dediğin %82 %100 olsa ne olur düşünemiyorum
  • Arkadaşalar bu Doğubankta illaki nakit mi kullanmak gerekiyor. Yoksa Kredi kartından bir kerede çekebiliyor muyuz? Sanırım vade istenirse vade farkı vardır bide. Alışveriş yapanlar ya da bilenler yazarsa sevinirim. Hem buradan alışveriş yapmak isteyenlere bir hizmet olmuş olur.
  • yazilan budur, satilan mal budur. isteyenin ozeline linki de atilir...
    bizde hata olmaz. adamin adini sildim. merak eden siteden bakar.
    adam net soyluyor "We research and collect new and refurbished phone for our market"
    Isteyene daha boyle 1000 tane isim veya link verilebilir.

Dear Mr./Mrs.,
    Our Unicom Telecom Company Ltd. work for gsm mobile distributor. Unicom take a mobile phone licence since 2003. Turkish GSM Mobile Market have a 13 licenced company. We usualy import some brand from europe. We have sub reseller in 30 cities. We provide a mobile phone for these companies.
    We research and collect new and refurbished phone for our market.
    We will come China at 12 August 2004 over Honk Kong,
    Could you send us your price list, specificatin and your certificates. If your price list is positive, we can montly import mobile phone from your company. Our order quatity can be beetween 5.000-10.000 units per month after trial order.
    Price and quality are very important for us.
    I waiting your answer.
    Thank you for your interest in advance.
    Best regards,
    M_____n METIN
    Founded Partner & Marketing Manager

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tungsten86 -- 27 Kasım 2004, 15:01:23 >

• 6260 ne kadae bilen varmı?
  • bende 750 milyon....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 28 Kasım 2004, 1:35:30 >
  • iyi imiş ya...estorede 960 fiat.....
  • Arkadaşlar aşşağııda hatayı düelttim ama bu fiyatları görünce millet heyecandan altını okuyamıyor
    Tekrar özür dileyerek fiyatları sildim ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amddma -- 6 Aralık 2004, 21:51:22 >
  • bunlar sıfır mı....
  • sıfırsa olmaz bu fiyat 6230 ve 7610 vardır birşey
  • niye olmasın?
  • evet ya bu fiat sıfırsa vardır bi bit yeniği....
  • refurbished open box blemished olamaz mı?
  • refurbished bence dogubanka gelenlerin hepsi oyle made by nokia o demek , bu arada arkadaşın dediği fiyatlar euro imiş haberiniz ola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PolatA -- 28 Kasım 2004, 4:30:22 >
  • olamaz hocam olsa adam normal 700 der satar yada 650 bu arada dunku tb mail ne işti olm
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.