Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hacker_isportix@hotmail.com bu msn sen ekle ben ekleyemiom saldırıya uğradıkta bi düzelsin bütün sistemlerini çökertecem onların
  • bu senin msninmi değilmi ben bu msni sanki bi yerden hatırlıyorum ama
  • abi verdiğin adres eklenmiyor
  • Arkadaş sen söle ekleyim ben.
  • arkadaşlar se P990 fiyat bilen varmı arkadaşlar
  • pm attım
    quote:

Orjinalden alıntı: kraln91

Arkadaş sen söle ekleyim ben.
  • beyler doğubank nedir neresidir ha bide telefonlar orda kaçak mı sıfır mı anlayamadım
  • Kardeş doğubank türkiyeye en son teknoloji ürünlerinin piyasadan önce gelidiği spot alışveriş merkezidir istanbul topkapıdadır.
  • TOPKAPI DEĞİL Sirkeci'de dir

Haydarpaşadan vapura bin
    Karaköyde in
    Galata köprüsünü geç
    birisine sor söyler yeri zaten basittir
    Sıfır da var kaçak da var
    her türlüsü var
  • arkadaşlar n71 in fiyatını bilen varmı
  • sağol kardes ben ankaradayımda sizden birşey rica etsem n70 in şuanki fiyatı nedir doğubankta bide kaçak mı garantili mi eğr yolunuz düşerse bana söylermisiniz
  • Walla ben topkapı die biliodum ben taksiye binerim doğubank derim adam götürür. ben karışmam başka bide arkadaşlar bu aralar giden varsa tel fiyatlarını bi kontrol etse de bize bildirse.
  • KARDEŞİM SPOT TELEFONU KAYIT ETTİREMEDİKTEN SONRA NE İŞE YARADI TOPİĞİ GÜNCEL TUTUYOSUNUZ
  • beyler bana acil n 70 in fiyatı lazım bide garantilimi kaçak mı 2.el mi
  • Doğubamk ta da hala yüksek fiyat.
  • w800i: 880ytl dogubankta
  • Kardeş teli kayıt ettirmessen sadece mesaj konuşma we internet i kullnamassın mesele bende 6630 var kapandı tel ama yine kamera çalışıyo mp3 falan dinliorum .
    quote:

Orjinalden alıntı: CHARISMA

KARDEŞİM SPOT TELEFONU KAYIT ETTİREMEDİKTEN SONRA NE İŞE YARADI TOPİĞİ GÜNCEL TUTUYOSUNUZ
  • bu arada vapurla giderseniz karaköy yerine eminönüne gidene binin ki boşu boşuna yürümeyin.Vapurdan inince hemen önünüzdeki üst geçitten karşıya geçin kime sorsanız parmağıyla göstereceği kadar yakın..
  • nokia 8800 spot 720 dolar tüm akssövarları dahil kayıt yapılmış 1 ay firma garantisi ulaşmak için riwiy@mynet.com
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.