Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: blacksea533

quote:

Orjinalden alıntı: Rainbow

6630da symbian war zaten 6230la karıştırıyo olma?

yok symbian oldugunu biliyorum cümle biraz yanlış olduda ztn ben 7610 umu alırkende alabilirdim 6630 u armuta benziyo sevmiyorum o telefonu

o bişey deil n70 alıyım ben en iyisi yawwwwwwwwwwww 750 ye fln düştügünden şuan satsam bunları 650 fln bulur bi 100 de biriktiririm alrım n70 i
  • oralarda hiç n-gage qd kapağı gören oldu mu???
  • arkadaşlar ankara da spot tel nerden alabilirim doğu bank gibi bir yer varmı
  • quote:

Orjinalden alıntı: xt84

arkadaşlar ankara da spot tel nerden alabilirim doğu bank gibi bir yer varmı

maltepe pazarına git
    etfai meydanına git.(yerlerini kime sorsan ankarada bilirler.
  • arkadaşlar doğubanktan k750 alınır mı??

parçaları orjinaldir zaten sahte olması gibi bir durum olamaz.

yanıtlardsanız sevinirim!!!!
  • arkadaşlar 6230un fiyatı nedir spot bilen varmı 400 altındamı biliyormusunuz
  • K750i ORJ AKSESUARLI spot tel 615 miş ole duydum
  • quote:

Orjinalden alıntı: omer_37

arkadaşlar ilk defa kameralı telefon alacağım. 6680 ve k750i arasında kaldım. symbian o kadarda önemli bir farkmı. java ile aynı uygulamalar yüklenmiyormu telefona

elmayla armutu karşılaştırma.
    Al K750i en iyisi o.2 MP kamerası var ve otomatik odaklanma (auto focus) ve makro çekim özelliğide cabası.
    6680 ise 1,3 Mp kameralı.Trde olmayan 3G (Umts) sistemi için boşuna para bayılma.illa Nokia diyorsan 6630 daha
    iyi performans sunuyor 6680'e göre.Git onu al. Ama en akıllıca iş için K750i almanı tavsiye ederim.
    Symbianı kafana takma çok önemli birşey değil zaten.illa işletim sistemi olsun diyorsan Windows mobile olan cihaz al,mesela
    MPX220.

• beyler bi yasa çıktı ya spot tel alırsak kullanabilirmiyiz gsm oparötörleri yönündenvs....boşuna almş olmylm
  • 6680'nin yanında K750 oyuncak. Tabi symbian!la uğraşmazsan oyuncak da iş görür.
  • 6680 i düşünüyorum da, k750ye göre çok boş-beleş kalıyo valla !
  • Yorum meselesi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: fasterthanlight

Yorum meselesi..

özellikleri ortada yorumluk birşey yok...
  • k750i almayı düşünüyorum ama şu symbian olayı kafamı karıştırıyor.
    neyapsak ne etsek hakkaten iyi bişimidir, java yetmezmi bi takım uygulama ve oyunlar için kullananlardan bi yardim bekliyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: arc

k750i almayı düşünüyorum ama şu symbian olayı kafamı karıştırıyor.
    neyapsak ne etsek hakkaten iyi bişimidir, java yetmezmi bi takım uygulama ve oyunlar için kullananlardan bi yardim bekliyorum...

kullanmak istediğin uygulamaları yazarsan sana daha iyi yardımcı olabiliriz?
  • ya beyler herkes kulaktan dolma haberler yazıyoo siz niye kendiniz dolaşıp bakmıyosunuz
  • bulunur yaw program oyun s65 e bayaa oyun bulmuştuk .programdawar yani winzip bilem wardı semxx de java bulunur sendert etme bide k750 kullanan çok olur meraklılar bulur baya program
  • yeni geldim dogubanktan k750 spot full orj aksesuar 630ytl. 6630 spot 540ytl.
  • 3230 kaç para?
  • nokia 6681 ve 6680 güncel fiyatı

6680 - 800 milyon
    6681 - 730 milyon
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.