Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 850 ytl ye 2 yıl kvklı 6630 satan yer buldum.iyimi..
  • olamaz.benim en yakın telefoncu arkadaşım var bana geliş faturasını gösteriyor şuan 950ytl.
  • 2. eldir ancak o....
  • Bizim şirketin çalıştığı telefoncuda D500'ü 750 YTL'ye verecek bir arkadaşa.Tabii garantilisini (Doğubankta değil,dışardaki birTelpa bayiisi)
  • buldum veriyim adresini 2, el nasıl olcak fatura ve garANTİ BELGESİ VERİYOR..FINDIKZADEDE..
  • bence 3230 un cikmasini bekle 6630 un fiyati duser alirsin
    quote:

Orjinalden alıntı: benkadir05

buldum veriyim adresini 2, el nasıl olcak fatura ve garANTİ BELGESİ VERİYOR..FINDIKZADEDE..
  • nokia 7610, 6600, 6230

motorola z80, v600

fiyatlarını bilen arkadaşlar varmı
    cevaplarlarsa sevinirim
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: simaybay

arkadaslar,
    nokia 7270 gelmis , dogrumu? fiyatini bilen varmi????

Mrblar bende 7270 almayi dusunuorum...izmirde spotu 700 diolar. dogubankta kac para bileniniz var mi? ek olarak bu telefon orjinal garantili olarak 28 martta gelecek die duydum,bununla ilgili bilginiz var mi? bide 15inden sonra fiyatlar inecek diosunuz o zmna kdr bekleyim mi yoksa spot fln aliim mi dersiniz?
  • [Deleted by Admins]
  • cokkkkk saol peki ama garantili olarak mi 400$? ek olarak 28ine kdr telefon gelmicekmis bilgin var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dery@ -- 3 Mart 2005, 22:09:38 >
  • arkadaslar sizden guncel fiyatini soylemenizi istedigim birkac tel var:

1. N-GAGE classic ve QD
    2. 6600
    3. 3660
    4. 3650
    5.SX1

bulabilirseniz super olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heretic -- 3 Mart 2005, 22:21:53 >
  • 6600 430-450 ytl arasında.....
  • kardeşler yeni cıkacak kanun hakkında ne düşünorsunuz?
    ve ayrıca doğubank ın kapan ma söz konusu
    cünkü tc ziraat bankası satın almış diyorlaaar....................

• Yahu kapansa ne olur.Önemli olan mekan (bina) değilki.Orda kapanır başka bir binada açılır.
    Önemli olan KAVRAM olarak doğubankı yani spotçuluğu daha doğrusu kaçak mal satışını engellemek.Bunu yapabilirlerse ala,yok yapamazlarsa binzyı kapasalar ne olurki,başka bir yerde devam eder.
    Yeni çıkacak kanunda doğubnakı direk engellemez.Zira kaçağa son vermek istiyorsan önce bunun satışını engelle.Sonra yeraltı (gizli) satışıda engellemek için bahsdettiğin kanunu kullan.
    Sen ololorta satışını engellemedikten sonra kanun çıkarsan ne olurki.Bu kanun olsada ben doğubanktan kaçak tel alıp bunu yasallaştırma yolunu biliyorum ama malesef şu aşaamda açıklamak sakıncalı.Benim bu düşündüğümü ,herifler bin kez düşünmüşlerdir ve kanun çıktığı gün bu yola başvurup satışa devam ederler ve herşey eski tas eski hamam devam eder.
    Öncelikle yapılması gereken ololorta satılmasını engellemek,yani doğubank olayını bitirmek.Yoksa binayı alıp ,içindekileri dışarı atmakla bu işler çözülmez.

• arkadaslar son fiyatlar hakkında bilginiz varmı?
  • ya spotla orjinal arasında ne gibi farklar var merak ediyorum spotun aksesuarlarımı yok veya dandik
  • Abi garantili fiyatlar düşsünde o zaman doğubank kapansın kapanmasın farketmez.
  • Bunu söylemek zor.Zira Türkiyeye garantili / resmi gelen cihazların kaynağı bellidir.Ama spotun çıkış / üretim ülkesi belli değildir ki genelde uzakdoğu ülkeleridir.
    Mesela Bir markanın Türkiyeye resmi ithalatı ,o markanın avrupadaki bir fabrikasında üretilmiş olabilir.
    Ama spoyun kaynağı belli değil.
    Aksesuar olayı ise bazı satıcılar ,özellikle piyasaya yeni çıkacak modellerde verilen bazı aksesuarı vermeyip ekstra satabiliyor.Mesela Samsung D500 paketinden çıkan harici hoparlor ( Soundmade) paketten çıkmayabiliyor spotta.
    En önemliside spotta adamlar kullanılmış cihazların dış kabını değiştirip sıfır diye satıyorlarmış.

quote:

Orjinalden alıntı: muzo2000

ya spotla orjinal arasında ne gibi farklar var merak ediyorum spotun aksesuarlarımı yok veya dandik

• spot mallar genellikle garantili mallardan daha kaliteli ve daha az sorun cıkarır
    cunku uluslar arası ureticiler turkiye gibi 3uncu dunya ulkelerine ikinci kalite mallarını gonderirler.
    ben simdiye kadar dogubanktan aldıgım 7 telefondan hic birini bozmadım yada cevremden dogubanktan alınmıs bir malın hatalı uretim oldugunu duymadım ama garantili telefonlar hep arızalıdır hep bozulur
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.