Şimdi Ara

silindi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
52
Favori
31.785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • onaysız paypaldan baska bi paypala para gönderiliyormu? Bilen deneyen biri mesajimi alintilayip cevaplayabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Günde 1 reklam geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanxtr

onaysız paypaldan baska bi paypala para gönderiliyormu? Bilen deneyen biri mesajimi alintilayip cevaplayabilirmi
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 14:32:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler
  • Ya beyler winat9 bende kullanıyorum ama günde 4 video izliyorum ve sadece 0,60 geliyor paypalıma.Saat 2 de izliyorum ve 5 de izliyorum ayrıca saat 6 olduğunda bütün videoları toplu şekilde izleyemiyor muyuz? (15 lira biriktirdim gittim rp aldım lol için :D GittiGidiyor akar)
  • Beyler şimdi dolar düştümü tl yi dolara çevirsek yükseldimi de tl ye çevirsek para kasılır mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E00F99CDD

Beyler şimdi dolar düştümü tl yi dolara çevirsek yükseldimi de tl ye çevirsek para kasılır mı ?
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 14:32:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: agbdlcs81

quote:

Orijinalden alıntı: ImSkrillex

Beyler şimdi dolar düştümü tl yi dolara çevirsek yükseldimi de tl ye çevirsek para kasılır mı ?

Denemekten zarar gelmez :) Ama ben 50kr parami 4 kere dolara tl ye dolara tl ye cevirdim. 0.05 kr param azalmisti. Belki islem ucreti kesiliyordur bilemem..

şimdi okudum ücret kesiyomuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fungsclup

Ya beyler winat9 bende kullanıyorum ama günde 4 video izliyorum ve sadece 0,60 geliyor paypalıma.Saat 2 de izliyorum ve 5 de izliyorum ayrıca saat 6 olduğunda bütün videoları toplu şekilde izleyemiyor muyuz? (15 lira biriktirdim gittim rp aldım lol için :D GittiGidiyor akar)
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 14:32:29 >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ImSkrillex

Denemekten zarar gelmez :) Ama ben 50kr parami 4 kere dolara tl ye dolara tl ye cevirdim. 0.05 kr param azalmisti. Belki islem ucreti kesiliyordur bilemem..

şimdi okudum ücret kesiyomuş

Alıntıları Göster
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 14:32:31 >

• BEYLER BULDUM MAVİ ZONTAK ALALIM GG DEN
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: venom.X

Akbank hesabima ben 40 lira çektim bakalım gelcekmis 5-7is gunu diyor

Gule gule harcayin hocam :) O paranin tadi cok baska ..

Aynen hocam spora gidicek o para :)

• quote:

BEYLER BULDUM MAVİ ZONTAK ALALIM GG DEN
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 14:32:36 >
  • Winat9 mu kaldı yaa battı adamlar bugün yine 2 reklam geldi ayın 1 ve 2'sinin parası yatmadı
  • Ben de kendi forumuma aldım reklamı 70 dolara kadar dayandı da bu nedir işsiz gibi bunlara mı para vericem ben gerçi şu Gıcık Oyuncak ilgimi çekmedi diyemem ama bu kadar gereksiz şeylerle reklam komisyonunu harcayamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Ben de kendi forumuma aldım reklamı 70 dolara kadar dayandı da bu nedir işsiz gibi bunlara mı para vericem ben gerçi şu Gıcık Oyuncak ilgimi çekmedi diyemem ama bu kadar gereksiz şeylerle reklam komisyonunu harcayamam.
    silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Friedrich0 -- 25 Mayıs 2021; 14:32:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoonDeath

quote:

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Programda REKLAM ve VİDEO izleyerek puan kazanıyorsunuz.
    Ana menüden "Offer" Kısmına geliyorsunuz.Burada uygulamaları indirebileceğiniz,videoları izleyebileceğiniz,anket doldurabileceğiniz bölümler var.Onlara tıklayıp ve sizden istenenleri yerine getirerek ORO KAZANIYORSUNUZ.
    Ana menüden "Videos" kısmında da videolar var.Bunları izleyerekte ORO kazanıyorsunuz.
    5000 Puan = 5$ (Paypal Ödeme)
    Programa girdiğinizde sizden REFERANS KODU isteyecektir.Benim referans kodum: TAPYY16756 Bu referans kodunu girerseniz 250 ORO kazanacaksınız.
    Uygulama Hem Android hemde iOs İçin mevcuttur.

Invite kismina TAPYY16756 Yazarak 250 Oro Ücretsiz alabilirsiniz!
    Ödeme Kanıtları
    silindi
    Unutmayın Invite kismina TAPYY16756 Yazarak 250 Oro Ücretsiz alabilirsiniz!

Rapor edildi.

Altarnatif sundum teşekkür ederim raporun için

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

Ben de kendi forumuma aldım reklamı 70 dolara kadar dayandı da bu nedir işsiz gibi bunlara mı para vericem ben gerçi şu Gıcık Oyuncak ilgimi çekmedi diyemem ama bu kadar gereksiz şeylerle reklam komisyonunu harcayamam.

Biz de forum vs yok direk 0dan ve az kazandigimiz icin incik boncuk houmuza gidiyor

Doğru gerçi, siz beleşe kazanıyonuz alıyonuz sübliminalleri reklamlarla, ben de üyelere yedirtiyorum 25. kareleri.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunu siparis verdim beyler gelince dusuncelerimi paylasirim :)http://urun.gittigidiyor.com/diger-hersey/yesil-green-lazer-pointer-5-baslik-kargo-3-60-75258660

Hayırlısı söylersin artık bende powerball verdim.

Size de hayirli olsun tekrar :) Yarin gelir sanirim benimki. En gec ertesi gun :)

Aynen Yarın verilcekmis kargoya ertesi gün gelir.

Vallahi ben verdikten 30dk sonra kargoladi adam :D

Sizinki yarin gelir büyük ihtimal hangi alanlarda kullanmayi planliyorsun ? 10 km alanı varmis baya iyi .

Gelince şu lazerin bir incelemesini yapın 100 dolara satılan lazerlerden ne farkı var acaba 25liraya satılan bu lazerlerin ben de alıcım sanirim

• Ben domain aldım onaysız paypalla hosta param yetmedi onuda cebimizden alıcaz artık :)
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.