Şimdi Ara

Gümrüğe takılan G233 kulaklığımı nasıl alırım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Elimde bulunan G230 model kulaklığım bozulduğu için Logitech'e mail attım ve Hollanda'dan yeni G233 gönderdiler. Ürün dün UPS'den gelen mesaj ile AHL'da Gümrüğe alınmış ve benden Yetki Belgesi doldurulmam istendi. Bende Paint üzerinden düzgünce doldurdum ve gönderdim fakat herhangi bir geri dönüş olmadı. Şimdi ne yapmam lazım ve Logitech vergi parasını ödemişmidir. Ayrıca sitesinde ise kulaklığımın kargo durumu ekdeki gibi görülüyor.Gümrüğe takılan G233 kulaklığımı nasıl alırım?Gümrüğe takılan G233 kulaklığımı nasıl alırım?Gümrüğe takılan G233 kulaklığımı nasıl alırım?

• birşey yapmana gerek yok en geç çarşamba günü dağıtıma çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eazy-E -- 16 Haziran 2019; 16:51:36 >
  • Teşekkür ederim, inşallah orada kalmaz. Ve herhalde logitech ücretlerin hepsini ödemiş doğru mu?
  • evet
  • O belgeyi doldurmana gerek yoktu kargon gelir merak etme.Vergilerinide logitech öder senden kuruş çıkmaz
  • Bir kaç yerde okudum doldurmam zorunluymuş fakat şimdi sizden duydum ilk defa doldurmasam da geleceğini. :)
  • Biz daha s400 füzelerimizi alamıyoruz sen G233 kulaklığını nasıl alacaksın
  • Salı çarşamba günü gelir merak etme. Logitech ürün göndermişti oradan biliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.