Şimdi Ara

GüLmek isteyen içeri ^^ (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
0
Favori
3.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: SUHUTLU

yaw ah be ahmet niye minor yapmiyon :( kekurindemi yok :( gitmeden once magenin birinden fr alsaydin be oglum :( master acacam diye cuma gunleri camilerden yardim toplaya toplaya biriktirdigi master parasi icin ne kadar ugrasmisti master actigi gun ici icine sigmayan ahmet ayseyi kallugada dts slotunda yemege goturmustur. ama masadaki sarap bardagini birsey delip gecmistir ! robin hood un oku (koxper huseyin) ayse ahmete ya ahmet ben sana demedimmi su oglanida bicaga alistir diye verdin eline bi yay bi ok bilmeden ne gorurse atiyo oku bi gun bizi oldurecek der. ve ahmet gider bi tokat atar huseyine (Zr ile)

Ayse ogluna buff verir ve aksam yemegi icin Tyon meat getirmesini ister. Ve ahmetin kayınpederi Clan noticede bugun lunarwar saat 19.00 da diye birakilmis notu gorur ve damadini arar. ahmet +8 shell setini kusanir kumesten cikardigi lycoanı keserek icinden lycon pendant i alir mageye karsi icin. Mutfaktan aldigi yeni masatlanmis EKMEK bicaklarini koyar inventory sine. Ahmet mageyi kesemeyeceginin farkindadir ama Bİr kaTeKulle yapmayi dusunur ! . lunarwarda bi yerde bulusurlar letter araciligi ile mageye derki sadece dostca konusmaya geldim der ve armorlarini ve silahlarini cikarir ve magedende cikarmasini ister.

AHmetin bu davranisini goren mage bitsin bu kan davasi der ve cikarir butun esyalarini takılarini ustunden.

ama ahmettttt cikarmamistir takilari ve bicaklari takmak elbiseleri cat cat giymek icin hazir bekliyordur mage elbiselerini cikarmaya baslarken ahmet boot eldiveni sinsice giyer ve mage elinden stafini cikardigi anda ekmek bicaklarini cikarir armorunu giyer ve mageye spike trust cekip Öldürür mage son nefesinde OGLUMA Mektub birakmistim buraya gelirken Pesinizi birakmayacak der ve olur ahmet sevincle kayinpederine gider ve np leri teslim eder.

DUGUn gunu GElmistir (bu arada koxper huseyin evlilik disi bir cocuktur)

Magenin oglu warrior mahmut annesinin butun mahalledeki dedikoducu dirdirci arkadaslarini toplar ve bakkalin kızı emineyide heal icin yanlarina ALİR

ZAMAN GELMİSTİR NOWADUGUN planlayan MAHmut ben tankim emine gız heali kesme der !

ve dalar dugunun ortasına.

MAgenin dedikoducu mahalle mageleri baslarlar Nowa meteor Ortalik kan golune doner !

KOxper huseyin catida karpuz yemektedir ve sesleri duyar gordugu manzara icler acisidir. ve YA ALLAH diyerek yayina cektigi 5 oku Magelere firlatir son gucu ile 5 magede yerle bir olmustur. surunerek prieste blingding ceken ahmet gozlerini karartir priestin ve warriora ilisuon atar . koxper huseyin SH de kullanmaktadir ve spear ax sword defli bir cok malzemesiş oldugundan girer warriorun dibine baslar 5 li 5 li ok atmaya ve ahmetin minoru sayesinde MAHMUtu da oldururler simdi

AHMET 2 bacagini kaybetmis AYse olmus . KOxper huseyinde koxperligi birakip tek bacagi ile oturdugu yerden pot satmaktadir :(

Bu daha güzel.

• gülmekten okuyamadım
  • güzelmiş yaratıcısın
  • Teşekkürler.
  • eski Türk filmleri gibi
  • ahmet ayse ve son iyi olmus oh olsun GM ye
  • 2 hikayede gerckten çok güzel
    1. biraz daha konuya dayalı güzel bir anlatım olmus 2. de bayagı komik olmus
    aMiraL_ in avatarda bi güzel
  • Vay arkadaş 7. sınıfta ne hikaye yazmışım böyle ya :) yıllar sonra şans eseri bulup okumak apayrı duygular yaşattı bana.. bir zamanlar neydi buralar heyt be..
  • güzel yazmısım hacım eline sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeStyle

Karus rogue Ahmet karus priest Ayşe'yi seviyordur Ahmet'in babası emekli healcidir bu yüzden kızı çok sever o da sonra giderler kızı ailesinden istemeye Ayşe'nin babası Lunar War Gazisi emekli warrior dur.Bu yüzden çok sinirli birisidir çünkü içi intikam aleviyle yanıp tutusuyordur hep aklına lunar warda kendisine tek atan mage geliyordur sonra kızını Ahmet'e vermeyi bir şartla kabul eder bu mageyi bulup öldürecek np leri de pederine getirecektir.Ahmet kabul eder fakat babası ile annesi çok üzülür.Çünkü Ahmet'in spike ı açalı 2 gün olmustur ve Ahmet daha 55 leveldir.Ahmet kendi kendine söz verir bu mageyi öldürecek kutusunu kayınvalidesine np sini kayınpederine getirecektir sonra bir lunar war da karsılarsırlar mage kendini gelistirerek 74 level olmustur ama ahmet o gün masterını yeni açmıstır ve daha 60 leveldir sonra mageyle 1vs1 yapmaya karar verirler Ahmet Ayse için herşeyi yapmaya hazırdır.Ama mage de çok saglamdır mage ahmeti keser ve tam ordan uzaklasırken ortaya Ayse cıkar kocası için cok uzulmustur o heyecanla magenin üstüne atlar ve ilk defa bir mageyi yere seren int ci priest olarak tarihe gecer kocası Ahmet ise oracıkta can verir Ayse de üzüntüden kendini Golemlere tp lettirir.Gelelim mageye mage ne mi oldu mage de ömür boyu konusamadı bi daha arkadaşlarıyla harpy cw ds ve türleri party yapamadı ve bir gün o da Ahmet ile Aysenin oglu '' KoxPer HüseYin '' e orclar insanların mevkiyi bastıgında inn hostessten item cekerken geberdi ve koxper hüseyin babasının sözünü yerine geterdi magenin np sini dedesine parasını ve itemlerini anneannesine götürdü ve sonra da bu onurlu davranısıyla kral secildi sonra da koxp kullandıgı için banlandı Gökten beş elma düştü biri ayseye(ayse yedi) biri ahmete(ahmet te yedi) biri koxper hüseyine(hüso da yedi) biri o srfsz mageye(mage ölünce sandıgından cıktı ve yiyemedi) biride koxper hüseyin tam kral secildiginde onu banlayan gm e( gm de bu elma basına düşünce beyin kanamasından öldü) Bu hikayede burada bittiiii

ARKADAŞLAR İYİ KÖTÜ KİMSE OYUNA GİREMİYOKEN YAZMAYA CALISTIM BEĞENMEYENLER OLABİLİR AMA BEGENECEĞİNİZİ UMUYORUM

hacı bu ne saçmalıktır

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.