Şimdi Ara

Guitar hero warriors of rock gitar sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce Guitar hero warriors of rock gitar setisini aldım oyuna girip 1.5 saat kadar oynadıktan sonra 4 ışıkta yanıp sönmeye başlıyo 10 saniye sonra gitar normala dönüyo sonra tekrar yanıp sönüyo kapanana kadar hep böyle oluyo bide gitarı kapatmanın tek yolu ps3 ü kapatmak mı yoksa başka yolu var mı?

• Arkasında bi bi tuş var. Güç koruma falan artık adı her neyse. Onu kilitli moda getir.

O yanıp sönme mevzusu da pillerin zayıflığından kaynaklanıyor olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDcdy -- 16 Haziran 2012; 23:36:26 >
  • onu yaptım ama ben guitar hero oynadıktan sonra başka oyna geçiyorum ama gitar açık kalıyo nasıl kapatıcam gitarı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmbenga23

onu yaptım ama ben guitar hero oynadıktan sonra başka oyna geçiyorum ama gitar açık kalıyo nasıl kapatıcam gitarı?

Kendi kendine kapanır, öylece bırak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djmbenga23

onu yaptım ama ben guitar hero oynadıktan sonra başka oyna geçiyorum ama gitar açık kalıyo nasıl kapatıcam gitarı?

Aynen kendi kendine halledecek o işi. Canını çok sıkıyorsa pilleri çıkar (Kasayı yan yatır gibi bişi oldu)
  • iyi günler arkadaslar. bende dün aksam guitar hero warriors aldım. aynı sorun bende de mevcut. gitarla ps3 arasında bağlantı kurulamıyor ısıklar sürekli yanıp sönüyor hiçbir sekilde düzeltemedim.. bugün pilerini değistirip tekrar deneyeceğim bilgisi olan arkadaslar varsa paylasırlarsa sevinirim ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.