Şimdi Ara

Guitar Hero [PS4] Ana Konu 20 Ekim 2015 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
10
Favori
19.569
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 Kasımda verdiğim siparişim elime ulaştı benimde. 25 Kasım gibi kargoya vermişlerdi 6 günde gelmiş oldu N11'den çanta siparişi vermiştim 8 günde gelmişti

Koli biraz yıpranmış gibi geldi bayağı bi tereddüt ettim ama içini açıp baktığımda kutusunda en ufak hasar yoktu. Neyse artık akşam eve gidip kurulumu yapacağız mesaii bitsin biran önce

Guitar Hero [PS4] Ana Konu 20 Ekim 2015 Guitar Hero [PS4] Ana Konu 20 Ekim 2015 Guitar Hero [PS4] Ana Konu 20 Ekim 2015 Guitar Hero [PS4] Ana Konu 20 Ekim 2015

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScRyedd -- 1 Aralık 2015; 13:01:54 >

• ScRyedd kullanıcısına yanıt
    Hocam hayirli olsun hatirliyorum ayni gun almistik. Benim kargo hala en son San Bernardino,CA'da Amazondan yola cikti seklinde gozukuyor. PTT'ye de baktim cikmadi.

Ucaga konulmadan once bir yazi var mi arada yoksa san bernardinodan sonra direk avrupaya geldi yazisi mi cikti. Bir de ID numbera TC Kimlik no'mu yazmayi unutmusum. Onu e-maille yollayayim mi onlara tekrar?
     Guitar Hero [PS4] Ana Konu 20 Ekim 2015

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Hocam hayirli olsun hatirliyorum ayni gun almistik. Benim kargo hala en son San Bernardino,CA'da Amazondan yola cikti seklinde gozukuyor. PTT'ye de baktim cikmadi.

Ucaga konulmadan once bir yazi var mi arada yoksa san bernardinodan sonra direk avrupaya geldi yazisi mi cikti. Bir de ID numbera TC Kimlik no'mu yazmayi unutmusum. Onu e-maille yollayayim mi onlara tekrar?

E mail ile gonderin tc numaranizi ben basta uyelik acarken vermistim hatta i parcelden size mail gelmesi gerekiyordu sanirim tc numaranizi atmaniz icin. Bende islemler bu sekilde ilerledi. Dun giris yapti ve bugun teslim ettiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fiyatı 101 dolara çıkmış sanırım tekrar.
    Cok tesekkurler simdi i-parcele email attim ve sorun TC kimlik nomun olmamasi oldugunu soylediler. Benim kargo da 8 aralika kadar gelir herhalde. Su an californiada veya new jerseyde bekletiyorlar anlasilan.
  • emre00 E kullanıcısına yanıt
    Hocam TC kimlik nonuzu (sirkete yollanan siparis ise vergi nosu) sipariste belirtmediyseniz i-parcel'e email atin. Benimde kargom 24unden beri ABD'de bekletiliyordu. Simdi e-mail attim ve TC kimlik no olmadan amerikadan cikarmiyorlarmis kargoyu. Normalde eksiligi e-mail atip bildirmeleri lazimdi ama yogunluktan herhalde e-mail atamadilar. E-mailde ne yazacaginiz su konudaki 2) Sipariş Sonrası Kargo Kontrol ve İletim de yaziyor ilk sayfada.

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/tm.htm
  • clifflee84 C kullanıcısına yanıt
    Evet hocam su an vergiye giriyor tekrar. Takipte olun aralik sonuna dogru belki yine dusururler fiyatini christmas icin.
  • quote:

Hocam TC kimlik nonuzu (sirkete yollanan siparis ise vergi nosu) sipariste belirtmediyseniz i-parcel'e email atin. Benimde kargom 24unden beri ABD'de bekletiliyordu. Simdi e-mail attim ve TC kimlik no olmadan amerikadan cikarmiyorlarmis kargoyu. Normalde eksiligi e-mail atip bildirmeleri lazimdi ama yogunluktan herhalde e-mail atamadilar. E-mailde ne yazacaginiz su konudaki 2) Sipariş Sonrası Kargo Kontrol ve İletim de yaziyor ilk sayfada.

http://forum.donanimhaber.com/m_99980530/tm.htm

Teşekkür ederim dostum bilgi için. Ben az önce tekrar baktım. Benim durum şuna dönmüş :

Exported i-Parcel and in transit to country of destination

Sanırım gönderim işlemi devam ediyor şu anda. Acaba sizce bir sorun var mı şu anda ?

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    PS4'de kac GB yer kapliyor oyun soyleyebilir misin hocam? Kutusunda 54 GB bos yer istiyor yaziyor da benim PS4de 30 GB su an bos. Kargo gelene kadar bir oyunu bitirip sileyim bari. Rock Band 4 gibi 8 GBla kurtaramayacagiz.
  • batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Hocam 34.75 gb yer kaplıyor Benim uygulamalar kısmında yazan bilgi bu.
  • Gh tv moduna girebilen varmi ? Bende server a baglaniliyor diyor 10 dakika oldu hala baglanamadi

ben de dün denedim ve giremedim bekle bekle çürüdüm yahu.

sıkıntısı ne acaba bilen var mı?
    sorun yok bu hafta bitmeden elinde olur büyük ihtimal belki cumartesi. en geç diğer hafta elinde. şimdiden hayırlı olsun.

benim de g502 ve gold wirelees var seninkiyle aynı uçakta büyük ihtimal.
    Senin paketin durumu farliymis. Bir sorun yok gozukuyor. Gelecek hafta burada olur. Bu hafta sonuna dogru hic degisiklik olmazsa email at am ucak zaten bir gun suruyor sadece. Benim pakette de degisiklikler oldu dun aksam email atinca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilberhoca

sorun yok bu hafta bitmeden elinde olur büyük ihtimal belki cumartesi. en geç diğer hafta elinde. şimdiden hayırlı olsun.

benim de g502 ve gold wirelees var seninkiyle aynı uçakta büyük ihtimal.

Teşekkür ederim hocam. Sizin ürünleriniz de hayırlı olsun. G502 ne bilmiyorum ama Gold Wireless i gerçekten de çok iyi fiyata aldınız. Onu diyebilirim :)
  • quote:

Senin paketin durumu farliymis. Bir sorun yok gozukuyor. Gelecek hafta burada olur. Bu hafta sonuna dogru hic degisiklik olmazsa email at am ucak zaten bir gun suruyor sadece. Benim pakette de degisiklikler oldu dun aksam email atinca.

Tamamdır hocam. Teşekkür ederim. Bakalım umarım kazasız belasız gelir ürünlerimiz.
  • Ayın 20sinde amazondan aldığım guitar hero live pazartesi geldi. Amazondan ilk alışverişim oldu ama kargo gelince hem cok sasırdım hemde sinirlendim.
    Oyunun kutusuna ne bir paket ne de başka bir şey yapmışlar öyle bildiğin üstüne fatura, eslimat bilgilerini falan yapıştırıp yollamışlar. Kutunun yanları hep ezilmiş ufak darbe almış hiç beklemiyordum satma niyetiyle almış olsam sıkıntı olacaktı belkide...

Millete ne biçim kolilerde gelmiş bende sadece oyun kutusu kenarları ezilmiş etmiş...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim kargoda aynen sizinki gibi geldi. Direk kendi kutusunda. Black friday yoğunluğu heralde. Dünyanın her yerinden alan vardır. Bu arada tv menüsüne girebildiniz mi. Bende saatlerce serverlara bağlanmaya çalışıyor aldığımdan beri hiç giremedim.

• ilberhoca kullanıcısına yanıt
    Hocam öylede 16 dolar para veriyoruz ne olursa olsun gerekirse 2-3 gün geç gelsin millete kolileyip göndermişler..

Dün gece giriyordum sıkıntı yoktu. Bugün oynama fırsatı bulamadım girersem haberdar ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xEthjeh -- 2 Aralık 2015; 18:14:52 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu TV moduna giren arkadaşlar nasıl giriyorlar acaba ? Bu oyun içindemi port açacağız modem resmen açık kapı oldu herşeye port aça aça port kalmadı. Merak ediyorum GHTV modunu ve şu koskoca GHTV modunda 1 tane Metallica, Iron Maiden, Megadeth yok mu gerçekten hiç bilgi bulamadım bununla ilgili, yazıklar olsun o konuda.

Oyunda acayip zor olmuş alışmak bayağı bir zaman alacak gerçekten. Şuan Expert modunda %100 yapan varmı forumda ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.