Şimdi Ara

'Guild Master' Zor Serverlar İçin Bir Öneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Anlatacağım Bu Öneri Zaten Serverlarda Olan Birşey Ama Varlığı Hiç Belli Olmuyor. Herkezin Guild Açması Konusu. Guild Açmak İçin Bir Lvl Sınırı Var Ama Bu Lvl Sınırı 2 3 Saatte Aşıldığı İçin Anlamsız Oluyor. O Yüzden Böyle Bir Öneri Sunmak İstedim.

Zor Serverlarda Guildlerin Durumu Kolay Serverlara Göre Daha Fazla Önem Taşır. Çünki Zor Serverda Yardım Alabilecek Bir Grup Bulmak Önemlidir. Zor Serverlarda Halen Oyuncular Guild Açıyor. 1 Kişi 2 Kişi Oluyor. Guild İşide Cocuk Oyuncağına Dönüyor. Kişinin Kendi Zevki Olabilir Ama Sonuç Olarak 2 Kişilik Bir Guild İyi Olmaz. Bu Yüzden Benim Aklıma Şöyle Bir Fikir Geldi. Sunucu Yöneticileri Guild Kurulumunu Kapatsınlar. Guild Kurmak İsteyen Oyuncu Guild Kurulum Ücretini ( Atıyorum 30 Soul Gibi ) Yöneticiye Verdiği Zaman Guild Kurma Hakkına Sahip Olsun. Bu Sistem En Azından Düşük Resli Kişilerin Guild Kurmasını Önler. Az Guild Olur Ama 30 40 Kişi Olur. Böyle Daha İyi Olabilir Diye Düşünüyorum. En Azından Serverda Guild Savaşları Gibi Birşey Olduğu Zaman Guildlerin Çıkarabileceği Bir Oyuncusu Olsun. 2 Kişilik Guildden Oyuncu Çıkarılması Mantıksız Olur.

Bana Mantıklı Geldi.

Siz Ne Düşünüyorsunuz ?
    ____________________________________________________________________________________________________________
    Düşüncemi Beğenip Uygulamaya Geçiren Sunucular

• Mu Adana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade -- 27 Ağustos 2008; 18:53:51 >

• guzel bı dusunce ama olmaz bu bence serverlerde
  • quote:

Orjinalden alıntı: Anumis

guzel bı dusunce ama olmaz bu bence serverlerde

Şimdi Ortalama 300 Online Olan Bir Serverı Düşünsek Bu Sisteme Hiç Gerek Olmaz. Ama 70'ten Az Online Oyuncusu Olan Bir Yerde 50 Tane Guild Olduğunu Düşünsek. En Az 30 Guildin Oyuncusu Tamamen Offline Olur.

Dediğin Gibi Uygulama Konusunda Herhangibir Server Yapmayı Başarabilirmi Onu Bilmiyorum
  • Fikir iyi ve mantıklı ama şöyle bi yaklasımdada bulunulabilir Guildmaster Serverda ortalıkda görünmeyecek bir yere konulmalı bence belirli bir reset sınırı gecildiginde admine yada GM lere talep gelinmesi halinde o reseti gecen kişileri oraya ısınlanıp Guildini kurdurmalıdır bence bu düşünce daha sagıklı olur tabiki bu sahsi görüşümdür..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Grup-Mulanbu

Fikir iyi ve mantıklı ama şöyle bi yaklasımdada bulunulabilir Guildmaster Serverda ortalıkda görünmeyecek bir yere konulmalı bence belirli bir reset sınırı gecildiginde admine yada GM lere talep gelinmesi halinde o reseti gecen kişileri oraya ısınlanıp Guildini kurdurmalıdır bence bu düşünce daha sagıklı olur tabiki bu sahsi görüşümdür..

Lorencia 0 0 Yada Arena 115 115 Gibi Bir Yerde Olması Gibimi.

Buda Olabilir. Böylece Guild Acilmasini Kapatmaya Hic Gerek Kalmaz. Direk Ucreti Vereni Admin Işınlar. Oyuncuda Guildini Kurmuş Olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExtReme1®

quote:

Orjinalden alıntı: Grup-Mulanbu

Fikir iyi ve mantıklı ama şöyle bi yaklasımdada bulunulabilir Guildmaster Serverda ortalıkda görünmeyecek bir yere konulmalı bence belirli bir reset sınırı gecildiginde admine yada GM lere talep gelinmesi halinde o reseti gecen kişileri oraya ısınlanıp Guildini kurdurmalıdır bence bu düşünce daha sagıklı olur tabiki bu sahsi görüşümdür..

Lorencia 0 0 Yada Arena 115 115 Gibi Bir Yerde Olması Gibimi.

Buda Olabilir. Böylece Guild Acilmasini Kapatmaya Hic Gerek Kalmaz. Direk Ucreti Vereni Admin Işınlar. Oyuncuda Guildini Kurmuş Olur.

Evet Aynen öyle oynadıgım bi server vardı ordada bu sistem gecerliydi serverin heryerini karıs karıs gezdim guildmasteri bulamamıstım megerse admin onu playerların gidemeyecegi yere koymus admine talepde bulunulucakmıs..Böylede olabilir diye düşünüyorum

• Güzel Bir Düşünce...

BEN SUPER MU OYNAMİŞTİM GUİLD KURMAK İÇİN EN AZ 50 RESET HERALDE... 49 RESET 400 LEVEL DE GUİLD AÇAMİORSUN 50 RESET 1 LEVEL DE GUİLD AÇABİLİORDUN VE GUİLD GENEL USER ORTALAMASİ 12 - 13 KİŞİYDİ VE SÜPERDİ HERKEZ 50 RESET BARAJİNİ GEÇMEYE ÇALİŞİORDU BEN 21 RESETTE BİRAKDİM VE OYUNA RESET ATTTİLAR

GÜZEL OLUR ESAS
  • quote:

Orjinalden alıntı: LveL

Güzel Bir Düşünce...

BEN SUPER MU OYNAMİŞTİM GUİLD KURMAK İÇİN EN AZ 50 RESET HERALDE... 49 RESET 400 LEVEL DE GUİLD AÇAMİORSUN 50 RESET 1 LEVEL DE GUİLD AÇABİLİORDUN VE GUİLD GENEL USER ORTALAMASİ 12 - 13 KİŞİYDİ VE SÜPERDİ HERKEZ 50 RESET BARAJİNİ GEÇMEYE ÇALİŞİORDU BEN 21 RESETTE BİRAKDİM VE OYUNA RESET ATTTİLAR

GÜZEL OLUR ESAS

Teşekkür Ederim.
  • Bencede güzel bir fikir.Fakat şu varki kolay serverlerde bunu uygulayamazsınız.Zor serverlerde uygulanabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: edafat

Bencede güzel bir fikir.Fakat şu varki kolay serverlerde bunu uygulayamazsınız.Zor serverlerde uygulanabilir.

Konu Başlığında Zor Serverlar İçin Öneri Yazmıştm Zaten

Yorum İçin Sağol.
  • Düşünce güzeL..Muhabbet açısından da iyi oLur..GuiLd Savaşlarıda oLabilir Bu Sayede.

KingMu da uyguLasak hiç fena olmaz aslında

Ama soul yerine daha iyi bişey ßulmak lasim
  • Sanırım bunu uygulayan bir Türk serveri varmıs

• BENCE ŞÖYLE YAPALİM:

KALİMA +7 NİN EN UCUNA BOSS UN ARKASİNA GUİLDMASTEİR KOYALİM

GELEN CİKAN OLMAZ HİÇ

GELEN OLSA BİLE TAKLA ATARAK GERİ DÖNER VE SADECE GÜCLÜLER FULL OLANLAR FİLAN GELİR

• GüzeL Bir Fikir...
  • FiKiR GüzeL..

Ayni SekiL Knight onLineda UyguLaniyoR ama Onun Tarzi FarkLı Onda zen OnemLi GaLiba..

Herkezde GuiLD Acamiyo..
  • quote:

Orjinalden alıntı: -By_LoRD-

FiKiR GüzeL..

Ayni SekiL Knight onLineda UyguLaniyoR ama Onun Tarzi FarkLı Onda zen OnemLi GaLiba..

Herkezde GuiLD Acamiyo..

Knight hic oynamadıgım icin bu sistemin orda oldugunu bilmiyordum. ama yinede bir yerde uygulansa guzel olur.

• quote:

Orjinalden alıntı: -By_LoRD-

FiKiR GüzeL..

Herkezde GuiLD Acamiyo..

Orda ZEN Yok YTL Konusuor Kimisi Becerisini 2009'dan Sonra TL Olacak Tabi 200TL Banknotu Merak Ediom

Burak Fikir Güzel TesekkürLer
  • Knight OnLine'de Gerçek Para Söz Konusudur...
  • Sistemi Mu Adana Görüşümü Beğenmiş ve Uygulamaya Başlamış Forum Sitelerinde Açıklama Yapılmış

quote:

Orjinalden alıntı: Lee
    Arkadaslar Serverda daha kaliteli bir ortam yaratmak dostlugu arkadaslıgı pekiştirmek adına Guildmaster(Guildaçma NPC si) Gizli Bir yere Kaldırılmıstır.. Guild Acmak isteyen playerlar 30Reseti gecmek kaydıyla Buradan yada bana msn yolu ile Msj atarakdan Guildmasterin oldugu yere ısınlanmasını isteyebilirler.. Bu kuralı getirmemdeki neden Her önüne gelen guild acıyor ve guild işi bir işe yaramıyor guild demek aile demek guild demek ordu demek guild demek dostluk arkadaslık demek.. iyi günde kötü günde guild icinde birbirine yardimci olmak demek.. Bu sebepdendirki Böyle bir karar alınmıstır Saygılarla..

İnsallah Başka Serverlarda Uygular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wade -- 27 Ağustos 2008; 16:10:31 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Jr_Tito

Knight OnLine'de Gerçek Para Söz Konusudur...

Evet

@ExtReme1®

bu arada güzel düşünce
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.