Şimdi Ara

Guild Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar EU Tempest Reach serverında oynuyorum fakat hiç arkadaşım falan yok oyunda da yeniyim bana oyunda yardım edebilecek biri varsa veya Türk guildi varsa beni alırlarsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler
    Nick: Revanchist

• Tempest Reach Eu serveri değil. Amerika serveri. Oyunda yeniymişsiniz, Tera Eu' ya geçmenizi tavsiye ederim. Hem daha fazla Türk oyuncu bulursunuz hem de ping sorunu olmaz. Ama oyunu tekrar indirmek zorundasınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Whispering Wind kullanıcısına yanıt
    Başka bir yolu yok mu acaba yoksa bana EU serverının linkini atabilir misiniz ? Google'dan baktım fakat yanlış bir şey indirmeyeyim şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whispering Wind

Tempest Reach Eu serveri değil. Amerika serveri. Oyunda yeniymişsiniz, Tera Eu' ya geçmenizi tavsiye ederim. Hem daha fazla Türk oyuncu bulursunuz hem de ping sorunu olmaz. Ama oyunu tekrar indirmek zorundasınız.

Galiba indireceğim yeri buldum. Ama benden ülke seçmemi istiyor. Benim hangi ülkeyi seçmem gerekiyor EU severı için
  • santos555 S kullanıcısına yanıt
    İngiltere'yi seçin. Tera EU - Gameforge yazsanız çıkar indirme yeri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Whispering Wind

İngiltere'yi seçin. Tera EU - Gameforge yazsanız çıkar indirme yeri.

Hocam en çok oyuncu hangi serverda bulunmakta
  • Killian ve Mystelde ikisinde de karakterim var. Killian biraz daha kalabalık gibi duruyo. Ben size Killianı tavsiye ederim. Pvp de var pve de.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.