Şimdi Ara

* Guild Amblemleri (Rehber) Ve Amblem İstek Konusu (Güncellendi) * (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
3
Favori
145.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok daha büyük bi arşivi bizim sitemizde görmek daha iyi olurdu
  • Gamalı haç, orak çekic valla ne ararsan var. Bozkurt olsaydı fena olmazdı hani

Not :Yukarıda yazılan mesajda, konuyu küçümseme saçma görme gibi amaçlar güdülmemiştir. Sadece gözüme çarptı.Mesajımı farklı yerlerinden anlayacak olanların mesajımı tekrar okumalarını ve abuk subuk yorumlar yapmamasını rica ediyorum. Ordaki zombie eline benzeyen şeyide arkadaşım kullanıcak. Güzel konu

Not2: Tai Lung sende yanlış anlama. Not 1 genele söylenmiştir. Ve bozkurt için teşekkür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hypocrites -- 28 Kasım 2008; 23:26:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hypocrites

Gamalı haç, orak çekic valla ne ararsan var. Bozkurt olsaydı fena olmazdı hani

/>
  • @mai_mai

Teşekkür ederim . . .
  • Paylaşımın İçin TeşükkürLer
  • iyi paylaşım olmuş emeği geçen herkese teşekkürler
  • eline saplik kardeş güzel paylaşım
  • abi bana 2lilerden en alttaki siyah arka planlı gülen yüz varya onu ayarlayabilirmisin

Simdiden cok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: berkay528

abi bana 2lilerden en alttaki siyah arka planlı gülen yüz varya onu ayarlayabilirmisin

Simdiden cok saol

* Guild Amblemleri (Rehber) Ve Amblem İstek Konusu (Güncellendi) *

Buyrun . . .
  • çok teşekkürler emegine sağlık
  • Hepsi çok güzel eline sağlık
  • Güzel Rehber...
  • ya abi nasıl ekleyecez resdimi yaa ben çok kötü bişey yaptım 4 lvl guild di sildim resim koyayım derken nasıl resim koyacaz nerden alacaz resimleri
    tşklr emege saygıda kusur olmaz.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: lord_intikam

ya abi nasıl ekleyecez resdimi yaa ben çok kötü bişey yaptım 4 lvl guild di sildim resim koyayım derken nasıl resim koyacaz nerden alacaz resimleri

Seçtiğin resimi 16 x 16 boyutuna getirip daha sonra resim formatını '' 24 bit işlem resmi (bmp) '' yaptıktan sonra, Guild Manager'a gidip oradan Guild Amblemi oluşturma kapıdı alacaksın. Daha sonra hazırladığın resimi '' SRO '' Klasör'ünün içine attıktan sonra aldığın o kağıda sağ tıklayıp çıkan tabloya '' OK '' diyeceksin. Ve bekleyeceksin. 15 Dk içinde bayrağın gelecektir.
  • saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

quote:

Orjinalden alıntı: lord_intikam

ya abi nasıl ekleyecez resdimi yaa ben çok kötü bişey yaptım 4 lvl guild di sildim resim koyayım derken nasıl resim koyacaz nerden alacaz resimleri

Seçtiğin resimi 16 x 16 boyutuna getirip daha sonra resim formatını '' 24 bit işlem resmi (bmp) '' yaptıktan sonra, Guild Manager'a gidip oradan Guild Amblemi oluşturma kapıdı alacaksın. Daha sonra hazırladığın resimi '' SRO '' Klasör'ünün içine attıktan sonra aldığın o kağıda sağ tıklayıp çıkan tabloya '' OK '' diyeceksin. Ve bekleyeceksin. 15 Dk içinde bayrağın gelecektir.

İstersen bunuda en yukarı yaz mücahid abi bilmeyenlerde vardır belki
  • Gerçekten hepsi Süper hazırlayanın eline saglık ama benim bir sorunum var ...
    Şu birleşik union resimlerini ikiye bölecek bir program varmı??
    ben Sabahtan onunla uraşıyorum bir zahmet yardım edin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: UnDeRBooY

Gerçekten hepsi Süper hazırlayanın eline saglık ama benim bir sorunum var ...
    Şu birleşik union resimlerini ikiye bölecek bir program varmı??
    ben Sabahtan onunla uraşıyorum bir zahmet yardım edin.

Photoshop kullanabilirsin bu iş için yapamazsan eğer resimi ekle ben ayırır verrim
    Bunlarda benim kendi hazırladığım 2009 logoları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Stranger -- 2 Ocak 2009; 16:15:00 >
  • süper konu olmuş eline sağlık yeni guild açan arkadaşlara çok yararlı olcak bi konu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.