Şimdi Ara

GTX980 4GB-8GB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba yeni bir laptop almak istiyorum. Almak istedigim laptobun farkli modellerinde farkli ekran kartlari var. Biri GTX980M 4GB digerinde GTX980M 8GB. 4GB olan digerinden 500$ daha ucuz. Planlarim 8GB alma yonundeydi ancak ogrenci oldugum icin zorlaniyorum ve sanirim 4GB olan modelini almak zorunda kalacagim. Acaba GTX980 in 4 ve 8GB lik modelleri arasinda performans acisindan çok buyuk farklar olur mu? Eger gercekten sok farkedecekse planimi erteleyip daha çok para biriktirip o zaman almayi dusunuyorum :)

Simdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Olmaz çünkü 1080p'de 4gb fazlasıyla yeterli oluyor.
  • laptopta arada çok fark görmezsiniz (belkide hiç görmezsiniz) ;boşuna 500 dolar vermeyin.
  • fakemessiah kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim cevabiniz icin çok mutlu ettiniz :)

• cobi C kullanıcısına yanıt
    Sizede çok teşekkür ederim icim rahatladi çok zorlanarak alacaktim cunku 8Gb olanini :)

• Bence de değmez. Zaten ekran büyük ihtimalle 1080p çözünürlüğündedir. Zaten optimizasyon özürlü oyunları saymazsak 4GB V-ram kullanımı aşacak bir durum yok şimdilik. Hani 100 dolar falan fark olsa tamam da 500 dolar dediğin yaklaşık 1500TL ediyor. Yazıktır..
  • msk7777 M kullanıcısına yanıt
    4gb olan al 8gb boşuna para israfı
  • Evet bilgisayar 1080p zaten. Gt72 dominator pro. O zaman kendimide bosuna zorlamama gerek yok 4GB benim icin yeterli olur. Degerli bilgilerinizi ve fikirlerinizi benimle paylastiginiz icin çok teşekkür ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.