Şimdi Ara

GTX960m Ekran Kartım Aygıt Yöneticisinde Görünmüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    arkadaşlar yaklaşık 2 senedir Dell İnspiron 7559 laptopunu kullanmaktayım. bu zamana kadar hiç böyle bir hata almadım

dün bilgisayarıma format atmadan önce herşey normaldi, windows 10un son güncellemesini kurdum bir baktım ki ekran kartımı göremiyorum. aygıt yöneticisinde kaç defa baktığımı hatırlamıyorum
    ddu driver booster denemediğim yöntem kalmadı herhangi bir şekilde bu kartı bilgisayarda gösteremiyorum, bilgisayarın içini açtım herhangi bir yanık vsde göremedim.

bu konuda lütfen yardım edin acayip çaresizim, mühendislik öğrencisiyim yeni bilgisayar alacak bütçem de yok lütfen yardım edin

• Windows 10 un tüm güncellemelerini yapın ondan sonra görmesi lazım. Tekrardan görünmüyorsa bios ayarlarınızı kontrol edin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Başlat bölümüne "winver" yazıp windows sürümününe bakabilir misin? GTX 950m ile benzer sorunu bende yaşaömıştım. Windowsun sitesinden en son sürümün iso dosyasını alıp tekrar format atıyorsun. Sonrasında ise NVIDEA nın kendi sitesinden driver indiriyorsun. sorunu çözülecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Randall

Başlat bölümüne "winver" yazıp windows sürümününe bakabilir misin? GTX 950m ile benzer sorunu bende yaşaömıştım. Windowsun sitesinden en son sürümün iso dosyasını alıp tekrar format atıyorsun. Sonrasında ise NVIDEA nın kendi sitesinden driver indiriyorsun. sorunu çözülecektir
    is 1809 acaba eski sürüme dönüp tekrar mı denesem
  • quote:

Orijinalden alıntı: makca42

Windows 10 un tüm güncellemelerini yapın ondan sonra görmesi lazım. Tekrardan görünmüyorsa bios ayarlarınızı kontrol edin
    Biosta nrye bakmalıyım hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.