Şimdi Ara

Gtx470; Performansla ilgili bir soru (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende yaptım testleri ama 5870 ben 5870le 470 i karşılaştırdım o şekilde konuştum hata olabilir

yalnız Q6600 3,7 de bile 5870 e darboğaz yapıyor haberiniz olsun

ayrıca testini mesajı yazdıktan sonra gördüm

o test geçersizdir bi işlemcinin ekran kartına darboğaz yapması yada yapmaması konusunda
    o ekran kartını bide daha üst bi sisteme takıp öyle denemen lazım bu işlemci darboğaz yapıyo yada yapmıyo diyebilmek için

ben hala darboğaz yapar diyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnseLmo82 -- 19 Temmuz 2010; 17:18:41 >
  • denedik core 5 750 ile ve core7 920 ile +yüksek başarımlar göremedik

2400 mhz ile deftda kullanırsan evet darboğaz yapar 3600mhz q6600 hala kraldır
    fpslere ciddi manada etkiyi 4ghzdeki cpular yapar 4ghzde q9550 yada 4ghzde bir core7 920
  • buda demek oluyorki ekran kartının potansiyeli var ama 4 GHz ve üstü bi işlemci ile ortaya çıkabiliyor

peki bu darboğaz değilde nedir

Q6600 4 Ghz çalışabilenler zor bulunuyor ama i5 yada i7 serileri çok rahat çıkıyor

fanatik bi Q6600 kullanıcısı olarak şöyle söyleyim

kimse kendi kullandığı malın en iyisi olduğunu söylemesin her türlü teste hazırız

saygılar
  • Ayarlardan kontrol et performansın o kadar düşeceğini zannetmiyorum +
  • Burhan abim hemen deniyorum, sonuçları buraya yazıcam :)
  • biraz geç oldu ama, yeni driver ile toz dumandaki ani düşüş azaldı, normal oynanışda küçük bir farkla daha akıcı
  • quote:

Orijinalden alıntı: annihilator

smoke grenade farklı bi olay, hangi oyunda olursan ol FPS'yi düşüren bişi..

fermilerin BC2 performansı malesef çok iyi değil ayrıca

BC 2 işlemciye yük bindiren bir oyun. Yeni sürücüler ile yapılan GTX 460 video incelemesindeki testlerde GTX 470 HD 5870'den önde. Sadece GTX 480 istenileni verememiş o da oyunun optimizasyonu ile alakalı bir durum.

Gtx470; Performansla ilgili bir soru

@ otomania
    Multiplayer oynarken shadow'u low yapabilirsin, belki buda extra bir performans kazandırabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 22 Temmuz 2010; 21:08:06 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.