Şimdi Ara

GTX 1080 için Gsync Monitor Tavsiyesi. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ürün geldi gsync mi 144 hz olmasımı anlamadım ama yağ gibi akıyor resmen :) Hafif bir ışık sızması var onun haricinde herşey mükemmel diyebilirim.
  • SkeironnWH S kullanıcısına yanıt
    GTA5 Ve BF1 var elimde 60 fpsnin altına pek düşmedi. Belki düştüğü yerlerde olmus olabilir ama fark etmedim. Sanırım standardı 30 fpsnin altına düşünce oyunda takılmalar falan oluyor dıye biliyorum. 40 45 fps de sıkıntı olacağını sanmam aynı akıcılıkla oyun oynanır. Ben aion online diye bir oyun oynuyordum. Sistemi yeniledim oyunda hala takılmalar oluyor ekranı yenıledim hala aynı :) oyun belki sıkıntılı olabilir. Kusuru hemen sistemine bulma bence :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfanica -- 29 Ekim 2017; 11:36:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SkeironnWH

hocam aslında benim merak ettiğim 60 fps in altında nasıl performasn veriyor bunu test edebileceğiniz bir oyun varmı yani 2k 4k ayarları zorlayan bir oyunda 60 fps in altına düşmenizin nasıl olduğunu merak ediyorum konu açmıştım ama kimsenin bilgisi yok sanırım 60 fps in atlında çok fazla takılmalar olucakmı merak ediyorum çünki youtubedaki videolarda adamlar 40 45 fps le oynuyor ama sanki 60 a yakın performans veriyormuş gibi oluyor ben 55 fps e düşşem bile takılmalardan oynanmıyor oyun hani acaba gsync mi buna sepep oluyor olmuyorsa yalandan yere para vermek istemiyorum bende

60 fps de takılma diye bir şey olmaz.
    Ayrıca g sync olayında da fark ediyor gerçekten, gta 5 oynarken helikopterler dağa yakın uçtuğum zaman çimler yüzünden fps düşüşünü hissediyordum.
    G sync monitörden sonra bu sorun ortadan kalktı.

Pardon yanlış anlamışım galiba.

Ama dediğiniz gibi ani düşüşlerde kasma felan olmuyor g sync de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Sadece gta 5te yaşadığım kasma sorununun çözülmesinden dolayı çalıştığına doğrudan şahit oldum.
    Ama diğer oyunlarda da çalıştığından eminim, öyle olmasa g sync destekli oyunlar diye liste yayınlanırdı.
  • viewsonic monitöründen memnun musunuz ?
    Evet bütün oyunlarda çalışır, yüksek fpslerde zaten çok hissedilmese de arkadaşım dediği gibi düşük fpslerde yine Yüksek fps alıyormuş gibi görüntüyü akıcı yapıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.