Şimdi Ara

GTX 1060 3GB DÜŞÜK PERFONMAS (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: RAZOR1992

SMT açılımını söylemisiniz tam olarak biosda bulamadım?

Amdnin Sanal izlek teknoloji İngilizce açılımı Simultaneous Multi Threading

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vram darboğazı yaşıyorsun o yüzden, texture(kaplamalari) mediumdan yukari bir ayarda kullanma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran kartının RAM'i düşük kalıyor evet.
    Karşılaştırdığınız benchmark sonuçlarını tekrar gözden geçirin bence. Bir de sürücüyü güncelleyin. nVidia haftada bir yeni sürücü çıkartıyor.
  • vram darbogazı diyorsunuz ama youtubeden videolara bakdıgımda adamlar ultra ayarlara getirib oynuyorlar bu kartla
  • msi afterburner kurup voltaj ayarı ile oynayabiliyormusun bir bak.bende 2 tane 560 var mining yapıyorum.biri gigabyte rami düşük 1500 ve işlemcisi az diğeri msi aero ram 1750 ancak gel gör ki gigabyte stabil ve o.c ile daha fazla mh veriyor.
    msi dandik hynx ram gigabyte samsung ram.
    ve msi afterburer programında voltaj ayarı açılmıyor ve mh değerlerinde sürekli düşüşler yapıyor.msi olarak bir daha gaming modeli harici ekran kartı almam.
  • acaba sorun ekran kartındamı diger birleşenleri boş yere garatiye göndermek istemiyorum
  • Vram sorunu yok bence. 1060 3GB laptop ile ben ultra ayarlarda single da 60+ fps alıyorum çok rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rogue Agent

vram darboğazı yaşıyorsun o yüzden, texture(kaplamalari) mediumdan yukari bir ayarda kullanma

Alakası bile yok aynı kartla ayarları fulleyip oynuyorum sorunsuzca, çözünürlük 2560*1080p olmasına rağmen hem de.
  • ben böyle güzel kafa görmedim arkadaş millet boşa 6-8 gb vramli kart alıyormuş meğer

• quote:

ben böyle güzel kafa görmedim arkadaş millet boşa 6-8 gb vramli kart alıyormuş meğer

Ya arkadaşım sizin şu yılışıklıklarınız, denemeden görmeden her halta "bilirkişi" ağzıyla yorum yapmanız ne zaman bitecek, ne zaman nesliniz tükenecek merak ediyorum.

Ben sana millet boşa 6 8 gb lık kartları boşuna alıyor diye bir şey söyledim mi, disleksi misin?
  • Monitör bağlantısını anakart değil gpu'daki hdmi bağlantısında olup olmadığını kontrol ettiniz mi??

• quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

ben böyle güzel kafa görmedim arkadaş millet boşa 6-8 gb vramli kart alıyormuş meğer

Ya arkadaşım sizin şu yılışıklıklarınız, denemeden görmeden her halta "bilirkişi" ağzıyla yorum yapmanız ne zaman bitecek, ne zaman nesliniz tükenecek merak ediyorum.

Ben sana millet boşa 6 8 gb lık kartları boşuna alıyor diye bir şey söyledim mi, disleksi misin?

denemeden görmeden mi? hala tekrarlıyorum kardeşim kafan mı güzel? 3 gb kartta ultraya vurup 4 5 gb texture yüklemeye zorlamak darboğazdir kaplama gec yüklenir oyuna stutter yapar, drop yapar, fps kaybi yaşatir, online oyunlarda lage sebep olur bilmediğiniz için interneti suçlarsınız, input lag artar klavye farenin oyuna tepkisi gecikir vs vs, oyun çalışıyor olup yeterli fps alıyor olman sorunları görmüyorsun yada görmezden geliyorsun anlamına geliyor sorunsuz olduğu anlamına gelmiyor. hadi görüşürüz 3gb kartinla ultra textureda mutluluklar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Victini

quote:

denemeden görmeden mi? hala tekrarlıyorum kardeşim kafan mı güzel? 3 gb kartta ultraya vurup 4 5 gb texture yüklemeye zorlamak darboğazdir kaplama gec yüklenir oyuna stutter yapar, drop yapar, fps kaybi yaşatir, online oyunlarda lage sebep olur bilmediğiniz için interneti suçlarsınız, input lag artar klavye farenin oyuna tepkisi gecikir vs vs, oyun çalışıyor olup yeterli fps alıyor olman sorunları görmüyorsun yada görmezden geliyorsun anlamına geliyor sorunsuz olduğu anlamına gelmiyor. hadi görüşürüz 3gb kartinla ultra textureda mutluluklar

Uzatmıyorum ve anladığın dilden konuşuyorum.

Yav he he...

Azalarak bitmeniz dileğiyle...

• işlemciden kaynaklı da olabilir.
  • Leonthas kullanıcısına yanıt
    Ryzen'de gpu yok.

Bence temiz bir kurulum yap baştan.
    driver falan yükleme gforce expreince indir o kendi yüklesin büyük ihtimal düzelir.
  • tek sebebi var oda 3gb olması
  • Nvida denetim masasında upscale açık olabilir mi? Yada oynadğn oyunun menüsünde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkbozkus -- 17 Mart 2018; 21:59:7 >
  • Ekran kartını garantiye gönderdim sorun bulamadılar

• Msı bidaha almam

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.