Şimdi Ara

GTA VI(6)Las Venturas'ta mı geçecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
173
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet internette yaptığım birkaç araştırma sonucu GTA VI'nın Las Venturas'ta geçebileceği kanısına vardım.

GTA IV'ten birkaç resim;

GTA IV GTA V'ten önce çıkmıştı bilidğiniz üzere.İlk resimdeki Billboard'da "Los Santos'u ziyaret et" yazıyor.Yani taa GTA IV zamanında GTA V'in nerede geçeceğine karar verilmiş.2.Resimde ise Vinewood'(Hollywood)un da içerisinde bulunduğu Los Santos'tan bir kare var ve bu karede de GTA V'in ilk trailer'ında da bulunan bir uçağın resmi var.

Max Payne 3'ten bir resim;

Max Payne 3 bildiğiniz üzere 2012 senesinde yani GTA V'ten kısa bir süre önce çıkmıştı.Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi GTA V'in ilk Trailer'ındaki uçak yine MP3'te karşımıza çıkıyor.

GTA 3'te de yine bir Havaalanı Billboardında "See You İn Miami"yani Miami'de görüşürüz diyor.Bildiğiniz üzere GTA Vice City Miami'de geçiyor.

Bu resimlerden anlaşıldığı gibi R* diğer oyunun nerede geçeceğini yapımına devam eden oyun geliştirilirken karar veriyor ve yapımına devam edilen oyun bitiği zaman oyuna ufak referanslar koyarak bize diğer oyunun nerede geçeceğinin bilgisini veriyor.Size anlattım ve kanıtları gösterdim.Yanı yukarıdaki bilgilere dayanarak bence R* GTA VI'nın nerede geçeceğine çok çok önceden karar vermiş durumda.

GTA V'den bir resim:

Önceki oyunlardaki gibi R*diğer oyunun nerede geçeceğine dair çoktan karar vermiştir ve bu şehrin Las Venturas olması muhtemel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 16 Şubat 2018; 19:56:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.