Şimdi Ara

GTA V, San Andreas Efsanesini Geride Bırakabilir (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
8.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Herkezin favorisi farkldır, birbirinize saygı gösterin. Örneğin benim favorim Vice City dir, ondan sonra da San Andreas tır. Kim hangisini beğenmişse ona göre "en iyisi" "o" dur.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S!rJohN

Herkezin favorisi farkldır, birbirinize saygı gösterin. Örneğin benim favorim Vice City dir, ondan sonra da San Andreas tır. Kim hangisini beğenmişse ona göre "en iyisi" "o" dur.

BSC Misafiri

17.09.2012 23:53:33

bu mesajda sana gelsin

• porsux
    18.09.2012 13:24:38

Gerçekler değişmez.harita büyüklüğü ve sunduğu imkanlarla San Andreas serinin en iyisidir.Adam gta 4 daha iyiydi diyor? neye göre? ben diyorum ki haritasına göre,detaylarına göre,sunduğu getto havasına göre,samimiliğine göre.gta 4 soğuk renk paleti ve soğuk karakterleriyle ve küçük haritasıyla kimsede bir etki bıraktığını sanmıyorum.Rage de zaten görsel olarak aman aman bir motor değil.Fizik olarak hoş bir motor.
  • GtaSa güzel oyunda viceyi geçemez

• Rockstar gerçekten çok büyük bir seriye imza attı grand theft auto. bırakın başka oyunlarla rekabeti kendi serileri birbirleri ile bile büyük bir rekabette. san andreas rockstarın altın çocuğudur ama devrim niteliğinde iki oyunu vardır III, IV. grand theft autonun her oyunu bir öncekinden daha iyidir her yeni bir oyunda hakkını veriyor. V bir devrim yaratabilir mi? pek sanmıyorum ama büyük ses getireceği ve gene hakkını verip serinin en iyi oyunu olacağını düşünüyorum.
  • gta san andreas herkesin çocukluğunda çıkan bir oyun olduğu için elbette en büyük etkiyi san andras yaratmıştır.serinin hangi oyunu olursa olsun tek diyebileceğim bir şey var.Oyunlar ikiye ayrılır GTA ve diğerleri.Grafik ve oynanış elbette gta san andreastan iyi olacaktır ama efsana olur mu onu oynayıp göreceğiz.
  • Rockstar en büyük ve en ayrıntılı oyunumuz olacak diyorsa başka söze gerek yok. V geliyor.
  • gta v te kadınlarla sex yapmak olursa güzel olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

gta v te kadınlarla sex yapmak olursa güzel olur

Bu yorum en çok beğeniyi alıcak beyler.
  • gta 3den başkası yalan.bir kere hikayesi çok farklı idi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.