Şimdi Ara

GTA V'in İlk İncelemeleri Yayınlanmaya Başladı (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
1.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Baştan belirtiyim fanboy değilim. GTA V videolardan izlediğim kadarıyla araba fizikleri ve hasarı çok yapay geldi bana saints row' a benzemiş. GTA IV te araba fiziği mükemmeldi, hissiyat veriyordu kol titremese bile. Kaza efektleri o dönemki (2008) araba yarışlarına taş çıkartıyordu. GTA V' te bu dinamiği göremedim. Ayrıca Ersin abi' de bu fiziği çok beğenmiş onu anlamadım tamam grafiğe lafım yok da çok kötü bir sürüş sistemi var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teslaman

GTA fanboyları eksilemeye başlamış milleti.. Oyunun bir çok olmamış yanı var. Saints Row ve diğer GTA çakması oyunlarda olduğu gibi bunda da sürüş mekaniği arcade'e dönmüş. Halbu ki GTA 4'te ne kadar iyiydi araç fiziği. Ayrıca bir arkadaşın dediği gibi, sokakta resmen insan yok neredeyse.

Sürüş farkı hemen belli oluyor ama gta 4 te ne kadar iyi dediğiniz sürüş tekniği çok fazla tepki de almıştı,Bi yandan.bunun sadece oyun olduğunu bilmek iyi oldu bence doğru bir tercih yapmış rockstar.
    bu arada oyununalmayacaktım pek fazla,Bi,beklentim yoktu. oynanış videolarını izleyince hemen siparişi verdim 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.