Şimdi Ara

GTA V İçin Sistemim Nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir sistemim var ve 6-7 aydır kullanıyorum. Forumdaki arkadaşların tavsiyesiyle yaptığım bu sistemin GTA V'yi ne derece oynayıp oynamayacağımı öğrenmek isterim. Sistemim ;

Anakart : Gigabyte GA-78LMT-S2PT
    İşlemci (CPU) : AMD FX-6300
    Ekran Kartı (GPU) : SAPPHIRE Radeon HD6870 1 GB 256 Bit
    Bellek (RAM) : 4 GB 1333 MHz

İşletim Sistemi : Windows 7 64 Bit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi longinus -- 5 Nisan 2015; 13:24:34 >

• quote:

1080p çözünürlükte en düşük ayarlarda 30fps civarı çalıştırır. Fx8350 + R9 280x ve +4gb ram olursa daha iyi olur.
  • İslemci sorun çıkarmaz ama ayar yuskeltmek icin yeni bir ekran kartına ihtiyacın var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @İmportant
    @SessizCral

Şimdilik ekran kartımı değiştiremem. Lakin 1 ay içerisinde RAM'i 8 GB yapsam ? Ram'i yükseltmenin faydası olur mu ?
  • longinus L kullanıcısına yanıt
    Belleğin aynısından 4 GB daha al.O kart yerine GTX 750Ti al.
  • longinus L kullanıcısına yanıt
    Ram sınıra dayanmasın diye 4gb daha alıp takabilirsin yanına ama bı etkisi olmaz fps ye

Ekran kartı değiştirmen şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: longinus

Merhaba arkadaşlar,

Bir sistemim var ve 6-7 aydır kullanıyorum. Forumdaki arkadaşların tavsiyesiyle yaptığım bu sistemin GTA V'yi ne derece oynayıp oynamayacağımı öğrenmek isterim. Sistemim ;

İşletim Sistemi : Windows 7 64 Bit

Gta v'in resmi sistem gereksinimlerine bakarsak kesinlikle orta-üst grafikler arası ayarlarda 1080p 50-60 fps alarak oynarsın gta 4 gibi abartı sistem gereksinimi ile gelmiyor, için rahat olsun, güzel bir görüntü alarak oynarsın. Zaten patchlerle flan güzel hale getirirler.
  • Pcmaster95 kullanıcısına yanıt
    Çıkmamış oyuna fps biçtiniz tebrikler. Sorun olursa ekran kartından olur Oda bazı ayarları düşürerek oynanır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sorgulayıcıyım

Çıkmamış oyuna fps biçtiniz tebrikler. Sorun olursa ekran kartından olur Oda bazı ayarları düşürerek oynanır diye düşünüyorum.

Hocam ben sistem minimum ve maksimum sistem gereksinimlerini düşünerek bir fps değeri biçtim, tebrik edilecek(!) bir şey yok.
  • Pcmaster95 kullanıcısına yanıt
    Pek mantıklı bir değer bulunamaz kardeşim. R9 290x2 nin bile ne türlü bir değer vereceği belli olmaz. Gta optimizasyon özürlü oyunlar arasında büyük ihtimal Nvidia kullanıcıları daha rahat edecektir.
  • Bana oynatır gibi geliyor. Çok yüksek ayarlar olmasa da medium ayarlarda tatmin edici performans verebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.