Şimdi Ara

GTA V İçin Bilmeniz Gereken İlk ve Önemli Detaylar (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
11.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tek istediğim adam gibi optimize hala başım ağrırıyor o aylarca uğraşlarım ve hayal kırıklıklarım..
  • quote:

tek istediğim adam gibi optimize hala başım ağrırıyor o aylarca uğraşlarım ve hayal kırıklıklarım..

Çoğumuz aynısını yaşadık :/
  • Maya takvimi olayı yalan öyle birşey olmuyucak

Karakter'de ispanyol felan olmuyacak İngiliz olucak çünkü theme soundtrack Londra'lı bir gruba ait genelde biliyorsunuz theme sound'ları ana karaktere göre seçilir birde trailer'ın başında karakter "buraya neden taşındım ? sanırım havasından" diyor bir insan sıcak hava için biryere taşınıyorsa ya ingiltere tarafındadır ya alaska
  • quote:

Orijinalden alıntı: speederly

Joker64:<br><br>http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Bunlar_GTA_Vin_ilk_Sizan_Detaylari_Olabilir_mi-21327.htm<br><br>neden yanlış olsun ki ? bu bilgiler evet dediğin gibi trailerdan önce verilmiş ve paraşüt var denmiş evet var S.A daki tüm şehirler olcak demiş evet oyun SA haritasında geçiyor oyun SA da geçicekse çete olayları olması büyük ihtimal ve verdiğin linkte o son 2 satırı bsc adminleri yazmış bilgiyi veren kişi değil ??

- Oyun tüm San Andreas'ya geçmeyecek sadece Los Santos ve çevresindeki kırsal kesimde geçecek bunu Rockstar açıkladı. Yani San Fierro ve Las Venturas falan yok.

- O son iki satırı bilgiyi veren kişi yazdı. Buradaki son paragrafa bak:http://img.bolumsonucanavari.com/images/Upload/01249242-44ed-4af7-b7b0-0590d8b159f8.png

Bir adam zamunda gibi warez içerikli bir sitenin forumuna gelip "Selam Beyler Rockstar'dan çok özel bilgiler aldım, oyun tüm Sanandreas'ta geçecek, multiplayer 64 kişilik olacak, co-op olacak, oyun PC ile konsollara aynı anda çıkacak" gibi birçok oyunseverin istediği şeyleri söyleyip trollük yapıyor ve buna inanıyoruz. Bu bilgilerin hiçbir kaynağı yok ve söyledikleride yanlış çıktı zaten.

• Joker64
    06.09.2012 21:43:15

oyunun ilk trailerında las venturas'a giden otoyol ve yanındaki iş makineleri bariz gözüküyordu.olma ihtimali yüksek tüm san andreas'ın.ayrıca paraşüt de onaylandı.bence doğru.
  • 4 farklı son olayı hiç hosuma gitmedi :(
  • BSC Misafiri
    06.09.2012 14:28:04

Gta 3'teki karakterin nereli olduğu bile belli değil theme nasıl seçildi peki? Resmen sallamışsın.Bilgilerin hepsi doğru.Maddelerin arasında paraşüt de var ve bu ekran görüntüsüyle ispatlandı zaten.
  • Benim tek beklediğim ps3 te gaza yavaş yavaş basıp trafikte dolaşmak ve o dağlarda takılmak .D
  • Oyunun sonunda 4 farklı seçenek çıkıyormuş karşımıza. 2'si iyi, 2'si kötü. 2 tane kötülerden 1'i dünyanın sonu olabilir :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

tek istediğim adam gibi optimize hala başım ağrırıyor o aylarca uğraşlarım ve hayal kırıklıklarım..

aynen bende bir hayelkırıklığı içindeyim ama alıcam yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabrivatansever

Dünyanın sonu olayını çok merak ettim.

bende çok merak ettim o olayı acaba düntanın sonunda nasıl birşey olucak
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.