Şimdi Ara

gta san andreas çete savaşları bitiyormu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
13.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar bilen varsa söyleyebilirmi?
    gta sanda morlar(ballas) ve sarılar(vagos)ın tüm yerlerini ele geçirince çete savaşları bitiyormu.?

• Ele geçirdiğin yerler senin oluyor ama yine saldırabilirler. Ben bir keresinde bayağı ele geçirdim ama pes ettim, bitirmedim. Bence bitirince daha saldıramazlar çünkü artık çete kalmaz ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 28 Kasım 2011; 18:36:11 >
  • evet aynen ole hepsını dagıttıın zamn her yer senn oluo ve savaslar bıtıo..
  • Evet Saldırmıyorlar Patron
  • Ben o bölgelere saldırırken aklıma hep tarihteki fetihler falan geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ben o bölgelere saldırırken aklıma hep tarihteki fetihler falan geliyordu.

yanlız sen silahla dalıyosun
  • patron sen aluyosun.
  • çete en fazla 7 tane oluyor daha fazla olabilirmi sizce bilen varmı varsa mesaj göndere bilirmi?
  • Hocam bari yumrukla dalsaydin :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: =lachesis=

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Ben o bölgelere saldırırken aklıma hep tarihteki fetihler falan geliyordu.

yanlız sen silahla dalıyosun

Fetihlerde silah yok mu?
  • .D
  • Evet bitiyor ancak karşı saldırı yapabiliyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brutal Kill

quote:

Orijinalden alıntı: tR_Sheriff_tR

Evet bitiyor ancak karşı saldırı yapabiliyorlar...

Bütün yerleri alırsan yapamıyorlar. Dediğim gibi şöyle bir şey de oluyor; Bildiğimiz gibi bölgeler 3'e ayrılıyor, Los Santos, Vinewood ve Santa Maria Beach. Mesela Los Santos'u kapsayan bölgeyi aldıysanız karşı atak yapamıyorlar. Fakat yarım yamalak aldığınız zaman rahat rahat dolaşamazsınız söyleyeyim. Ballas ve Vagos size rahat vermez

Biliyosundur ki bir bölgeyi kapmak için o bölgede 3 çeteciyi öldürmen gerekir ancak heryeri alıyorsun ancak çok küçük bir nokta kalıyor oraya gidiyorsun hiç karşı çeteden birisi yok neyse bunların hepsi ölmüş derken başka şehirdeyken bunlar atak yapıyor bizim bir bölgemizi ele geçiriyolar böyle bir durumdan kurtulmak için ne yapmamız lazım ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bütün yerleri alırsan yapamıyorlar. Dediğim gibi şöyle bir şey de oluyor; Bildiğimiz gibi bölgeler 3'e ayrılıyor, Los Santos, Vinewood ve Santa Maria Beach. Mesela Los Santos'u kapsayan bölgeyi aldıysanız karşı atak yapamıyorlar. Fakat yarım yamalak aldığınız zaman rahat rahat dolaşamazsınız söyleyeyim. Ballas ve Vagos size rahat vermez

Biliyosundur ki bir bölgeyi kapmak için o bölgede 3 çeteciyi öldürmen gerekir ancak heryeri alıyorsun ancak çok küçük bir nokta kalıyor oraya gidiyorsun hiç karşı çeteden birisi yok neyse bunların hepsi ölmüş derken başka şehirdeyken bunlar atak yapıyor bizim bir bölgemizi ele geçiriyolar böyle bir durumdan kurtulmak için ne yapmamız lazım ?

Bunlar ölmüş demek yanlış bir düşünce. Oradan illa çete arabaları geçer. Onlara ateş et çete üyeleri sana saldıracak. Onları öldürerek savaşı başlat. Küçük yer dediğin Vinewood'daki daracık yerler var birde Vagos bölgesinde var bir tane oraları diyorsun demi?

Evet.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunlar ölmüş demek yanlış bir düşünce. Oradan illa çete arabaları geçer. Onlara ateş et çete üyeleri sana saldıracak. Onları öldürerek savaşı başlat. Küçük yer dediğin Vinewood'daki daracık yerler var birde Vagos bölgesinde var bir tane oraları diyorsun demi?

Evet.

Onları ben şans eseri bulmuştum. Büyük sanarken bir baktım incecik bir yer veriyor. Orasını geçtim adamlar ağır silahlarla saldırıyorlar. Yanına mutlaka 7 tane adam al yoksa zor geçersin. Tabi Respect (Saygı) full olması lazım

Ben genelde tek takılırım öyle şeyleri pek sevmem ayrıca hilesiz oynuyorum oyunu böylece daha da zevkli hale geliyor...

• Usta SA mı kaldı ya IV varken üstelik V gelecekken...

• bitiyor ama benim sana atıcam linki indir yeni bölgeler açılıyor başka bölgelerde

http://www.mediafire.com/file/nmibuxq78h4256z/YEN%C4%B0B%C3%96LGELER.RAR
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.