Şimdi Ara

Gta Sa Multiplayer....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zaten çoğunluk biliyordur ama paylaşmak istedim (zaten verilmişse çok özür dilerim şu an oyundayım araştırmadım)

http://dracoblue.net/Downloads/sa-mp-0.2.2-R2-install.exe

Şu anda 0.3c sürümü var ama o tam çalışmıyor. Bence en iyi çalışanı 0.2,2 sürümü...

Girerseniz eğer Ben hep ZippY nick kullanıyorum,,, görürseniz direk girin servera yazın türkçe bişeyler birlikte takılalım

Kurulumu basit zaten San Andreas'ın klasörünü seçip yüklüyosunuz.....................
    Beklerim.............

• Bişey sorcam bende multiplayer'de modifikasyon dükkanlarına girerken oyundan atıp hata veriyor, hatta modifikasyon dükkanlarının yanından altından üstünden dahi geçsem kapıları açıldığında yine oyundan atıp hata veriyor, bunun sebebi nedir acaba? Birde birçok server'a girmek istediğimde viniwood manzarası geldikten 3-5 sn sonra yine oyundan atıyor. Örneğin tunç online'ye partyserver'e giremiyorum bu yüzden.
  • bende de bi süredir giremiyorum vinewood manzarası yüklenirken oyun hata veriyor.... (bi sorun var galiba)
  • teşekkürler

biçok kişinin işine yarayacaktır
  • Hort oldu ama üzgünüm. Tunç Online'ı ve 10 kişilik yerde sanki 50 kişi varmış havasında çatışmayı özledim :((((

5-4 Senedir bu oyunu oynuyorum ve Tunç Onlinek adar güzel bir yer görmedim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kim Yoo Shin

Hort oldu ama üzgünüm. Tunç Online'ı ve 10 kişilik yerde sanki 50 kişi varmış havasında çatışmayı özledim :((((

5-4 Senedir bu oyunu oynuyorum ve Tunç Onlinek adar güzel bir yer görmedim :(

Sen KRY'deki Yooshin misin ?
  • bu multi de ne yapabilyoruz birisi açabilrmi konuyu
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7-24 Jojuk

bu multi de ne yapabilyoruz birisi açabilrmi konuyu

Bütün map açık oyunun moduna göre değişiyor.
    Deathmatch
    Stunt
    Drift
    diye gider

En zevklisi ise RPG modu.Bir çeşit şehirde yaşam gibi birşey.İşe giriyorsun ev alıyorsun araba alıyorsun dükkan açabilioyrsun.Ayrıca mafya ve çeteler var gayet zevkli oluyor.

Bir zamanlar açtığımız grup msn : group1069505@groupsim.com

Buradan daha çok yardımcı olabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starblind -- 4 Eylül 2010; 1:39:01 >
  • Hangi Svde Oynadıgınızı Yazın Beraber Takılalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaqaMiLiqhT

Hangi Svde Oynadıgınızı Yazın Beraber Takılalım

Benim GTA'da bir problem olduğu için oynayamıyorum.DH den bir grup arkadaş topluca oynuyorduk ama.Hatta server bile açmıştık.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.