Şimdi Ara

GTA IV'ün Grafik Moduna Yeni Video (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
9.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: İconic

Biraz alakasız olacak konuyla ama şarkının ismi nedir ?

şarkının ismi Sophie Ellis Bextor - Heartbreak
  • Video sadece bende mi çok uzun sürede yükleniyor? Yoksa herkesde mi var bu problem?
  • Gerçek gibi...Dilim tutuldu...
  • Adam yapıyor aga.
  • Başka bir mod vardı bundan çok çok daha iyiydi hatırlayamıyorum oda çıkalı 2-3 ay falan oldu sanırsam bundan çok daha iyiydi gece şehrin görünüşü falan gerçekten biraz farklıydı sadece :)
  • bu oyunun hastayım desem yalan olamz bn başka bi grafik modu ekledim photo.. bişeydi unuttm adını ama süper oluyo böyle yapınca 2 gb ram az geldi onn için 4gb ram aldım süper gerçekten.
  • Bu adam derhal crytek tarafından işe alınmalı,ya da rockstar tarafından ....

Bu çalışmayı beğenmeyen tipleri de anlamak mümkün değil ,daha ne olsun??

Aslına bakılırsa ,dev oyun stüdyolarında aynı türde efektleri oyunun içine dahil edebilecek editörler zaten mevcut ,yani yeni bir şey değil.İcelaHance gibi mallar ortaya koyulmamasının sebebi , tayin edilen donanım aralığında mümkün olduğunca çok satmak ve ulaşılabilecek bütün müşteri kitlesine hitap edebilmek.Ayrıca bu tür efektler her çalıştırdıklarında donanıma fazla yuklendıklerınden oyun sırketlerınce pek tercıh edılmezler ,cunku oyunun bılgısayara zararlı olmaması tercıh edılır.Yoksa kımsenın becerıksızlıgınden ,bılgısızlıgınden degıl....
  • gündüzleri çok güzel oluyor da gece sanki biraz karanlık gibi.
  • Boris Vorontsov olmasa bu modları zor yaparlardı...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.