Şimdi Ara

Gta 5 social club rockstar activation code already İn use hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
23.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aldığım yer kodumu gönderdi. Girdiğim zaman ''kod kullanılmakta'' diye bir hata aldım. social club rockstar activation code already İn use yazıyo Önce kandırıldığımı zannettim. Aldığım yere mail attım. Rockstar games'e ticket atmamı söledi attım ve araştırma yaptım. Bu hatayı alan tek ben değilmişim. Bu hatadan dert yanan bir çok insan var, ne yapmam gerekiyor? Fotoğrafa bakıp geri dönüş yapar mısınız? Param çöpe mi gidicek cidden? Bana yardımcı olun çıldırıcam. Kodumu kabul etmiyor. İnternet üzerinden de Social Club üzerinden de. hiç bi forumda bi çözüm bulamadım ne yapmam gerekiyo ?
     Gta 5 social club rockstar activation code already İn use hatası

• bence paran çöpe gitti, rockstar'a ticket attın mı?
  • attım sorun tek bende yok herkeste var cevap gelmedi henüz ama
  • kodu yazarken arada ki - lere dikkat edeceksin. kolay gelsin
  • - lerle hiç bi alakası yok
  • çözümü olan yokmu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pokemonns2

çözümü olan yokmu arkadaşlar

çözebildin mi bende de aynı sorun var
  • lanet olası hatayı bi bulamadım çözümü yok rockstarda cevap vermiyo
  • Ayni hatayi bende aliyorum ama benimki crakli bizimkkne cozum cikarda seninkine bilemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı hata bende de var bu akşam oyunun dosyalarını yedekleyip steam den iade edip tekrar satın almayı deneyeceğim.
  • Bu hatayı almanizin sebebi serial Keyin başkası tarafından kullanılmış olması bunu aldığınız yere belirtin para iadesi isteyin yoksa paranız çöpe gider !!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaslar gerçekten 5 gündür uğraşıyorum sırf bunu yazmak için üye oldum kodlarda hiç bir hata yoktur gerçekten arkadaşların hassasıyetını anlıyorum lütfen rockstara ticket atınhttps://support.rockstargames.com/hc/en-us ben ticket attım ve bana verdıklerı cevabı kopyalayıp sıze atayım ve gırıs yaptıgımda sorunum düzeldi arkadaşlar lütfen korkmayın kesinlikle çözülecektir
    Hey 32emre21,

We deeply apologize for the inconvenience you're having with this issue. We've reviewed your account and made the appropriate changes. You should now be able to access GTA V through the launcher.

If there is anything else we can assist you with please let us know.

Regards,

Dwayne E.
    Rockstar Support

• Arkadaşlar lütfen bu konu ile ilgili bir gelişme yaşadıysanız , veya attığınız ticket a geri dönüş olduysa bana ticket örneğinizi atabilir misiniz ? bu konu hakkında benim de sıkıntılarım var ..
  • banada aynı şeyi diyoo
  • https://socialclub.rockstargames.com/activate bu siteye gir use rockstor code tıkla gta 5 kodunu oraya yaz belki olur benimki orjinal deil işe yararmı bilmem paranız çöpe gitmesin diye yazım dedin
  • Ticket nasıl atıcam yardım edin 200 tl verip gta 5 aldım yardım edin
    bendede aynı sorun çıkıyo
    HELP ME !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.