Şimdi Ara

gta 5 sistem gereksinimleri (tahminleriniz) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
577
Cevap
2
Favori
54.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • grafikler 4 gibi olursa hic pc ye cıkma sın lana gibi grafikler mafia 2 de olan grafik hic bi oyunda yok ......
  • quote:

Orijinalden alıntı: zikit

grafikler 4 gibi olursa hic pc ye cıkma sın lana gibi grafikler mafia 2 de olan grafik hic bi oyunda yok ......

hot pursuit grafikleri daha da iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: çöpçü_reis

quote:

Orijinalden alıntı: khanjui

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

quote:

2,5 gb ekran kardını zorlar gıbıme gelıyor

şaka mısın

neden öyle diyorsun dicektim ama gerçekten biraz abartılı olmuş

Hala gb nin çok önemli olduğunu sanan cahiller var

senin için mesela ne önemli

ve burda doğru dürüst konuşuyoruz cahil olduğumu bilip bilemezsin lütfen terbiyeni takın

Önemli olan bellek hızları - gddr 5 olması ve 256 bit veya daha yüksek bit olması terbiyem için kusura bakma onu yazarken sinirliydim.

sorun deyil kardeşim dediklerinde çok önemli ama ekran kardının ram in yüksek olması iyi deyilmi özeliklede gta da ?

Vram yüksek çözürnülükte etkilidir 1920x1080 veya daha yüksek ondada 2 gb yeterlidir ultra açacaksan.

• GTA IV'te her şeyi full açmak için 1.5 GB şarttı. GTA V'te 2 GB ancak yetecek bence. Grafik detayı artmış GTA IV'e göre. Özellikle doku kalitesi mükemmel görünüyor GTA V'te, bu bile yeter yüksek VRAM için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

GTA IV'te her şeyi full açmak için 1.5 GB şarttı. GTA V'te 2 GB ancak yetecek bence. Grafik detayı artmış GTA IV'e göre. Özellikle doku kalitesi mükemmel görünüyor GTA V'te, bu bile yeter yüksek VRAM için.

Ekranda gözüken detaylar çok fazla gölgeler zaten fps yi öldürüyor bunların önüne geçilmesi lazım.
  • quote:

quote:

GTA IV'te her şeyi full açmak için 1.5 GB şarttı. GTA V'te 2 GB ancak yetecek bence. Grafik detayı artmış GTA IV'e göre. Özellikle doku kalitesi mükemmel görünüyor GTA V'te, bu bile yeter yüksek VRAM için.

Ekranda gözüken detaylar çok fazla gölgeler zaten fps yi öldürüyor bunların önüne geçilmesi lazım.

gölgeler pcyi ağlatıyor fps 2 kat azalıyor
  • Şehirdeki detaydan dolayı sanırsam o gölgelerin kasması. L.C. aşırı detaylı bir şehirdi. L.S. de ayrıntılı fakat o kadar değil bence (GTA III vs. GTA SA'da da anlaşılabilir) bakalım GTA V'te nasıl olacak.
  • arkadaşlar e8400 3,00ghz 1gb 8800gt 3 gb ram ile gta 5 i çatur çutur oynarım sanıyorum. oyun sonuçta rage 2,0 motoruyla geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

arkadaşlar e8400 3,00ghz 1gb 8800gt 3 gb ram ile gta 5 i çatur çutur oynarım sanıyorum. oyun sonuçta rage 2,0 motoruyla geliyor

Büyük ihtimal catur cutur olmasada oynarsın. optimasyonun güzel olacağına inannıorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: walter13

quote:

arkadaşlar e8400 3,00ghz 1gb 8800gt 3 gb ram ile gta 5 i çatur çutur oynarım sanıyorum. oyun sonuçta rage 2,0 motoruyla geliyor

Büyük ihtimal catur cutur olmasada oynarsın. optimasyonun güzel olacağına inannıorum

şu oyunu hd6850 ile ultra olmassa high ayarlarda 40 fps altına düşmeden oynayalımda dahada bişey istemem. Gölgeleri low'a alırız o sorun değil

• quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

quote:

Orijinalden alıntı: walter13

quote:

şu oyunu hd6850 ile ultra olmassa high ayarlarda 40 fps altına düşmeden oynayalımda dahada bişey istemem. Gölgeleri low'a alırız o sorun değil

oyunu açsında en düşükte kasmasın yeter. gta 4te hiç açmıyordu sistem gittim pc aldım bir oyun için.

• Açmadığına göre Pentium 3 ve 2002 model ekran kartı vardı. Benim Pentium 4 lü PC bile açıyor, şu açmaz bile diyenlere anlam veremiyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Abartmaya gerek yok.

En düşük böyle olur;
    Her türlü çift çekirdek işlemci
    2GB ram
    9600GT/4850 ekran kartı
    20GB HDD vs...

haklısın abartmaya gerek yok çat pat 4cüsü gibi olur biraz daha iyi sadece.
  • quote:

Açmadığına göre Pentium 3 ve 2002 model ekran kartı vardı. Benim Pentium 4 lü PC bile açıyor, şu açmaz bile diyenlere anlam veremiyorum zaten.

ekran kartı shader 2 olursa açmaz
  • hd 8990
    fx 8370
    32 gb ram

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Açmadığına göre Pentium 3 ve 2002 model ekran kartı vardı. Benim Pentium 4 lü PC bile açıyor, şu açmaz bile diyenlere anlam veremiyorum zaten.

Sadece açıyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: PİRi-REYİZ

hd 8990
    fx 8370
    32 gb ram

İyi sallamışın ha

i3 2100
    3 gb ram
    hd5770
  • cpu: intel i5 2410m
    gpu: Nvidia Optimus | Geforce GT540M Cuda 2GB
    ram: 8 GB ddr3

GTA IV te kısmen kasmalar vardı, peki V te bu sistemde üst seviyede oynayabilir miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

cpu: intel i5 2410m

GTA IV te kısmen kasmalar vardı, peki V te bu sistemde üst seviyede oynayabilir miyim ?

gta 4ün sorunlu oyun olduğu bilinen bir gerçek ki max payne gibi bir optimizasyon gelirse highda oynarsın diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Difiction

quote:

Orijinalden alıntı: Tamamen Hayal Ürünüdür

cpu: intel i5 2410m

gta 4ün sorunlu oyun olduğu bilinen bir gerçek ki max payne gibi bir optimizasyon gelirse highda oynarsın diye düşünüyorum

GTA V in oyun motoru Max Payne in oyun motoru mu ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.