Şimdi Ara

GTA 5'in PC Sürümünü Uygun Fiyata Satın Alabilirsiniz (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
1.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambocuk

işte yine konsolun kalitesi ortaya çıkıyor her oyunu tek nick tek kupa sisteminde oynama farkı çook büyük ayrıcalık ben steam hesabıma ekliyemedikten sonra orjinal miş gibi hissetmicem bu oyunu

konsolda zaten social club olmadan oynuyorsun.Dediğine bak az mantıklı bir şeyler söyle.Ben oyunu ps4 oynuyorum ama social club olmadan online oynayamıyorsun.İstediğin platformda oyna ps4 xbox 1 pc he rtürlü origin uplay , social club vb. programlarda oturum açmak zorundasın.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • çok iyi fiyat..bende aldım..inş bir sorun olmaz..o steam ve aral illetine bundan sonra paranızı kaptırmayın..siz alırsanız ..onlar daha çok artırır fiyatları

• quote:

işte yine konsolun kalitesi ortaya çıkıyor her oyunu tek nick tek kupa sisteminde oynama farkı çook büyük ayrıcalık ben steam hesabıma ekliyemedikten sonra orjinal miş gibi hissetmicem bu oyunu

hayatımda gördüğüm en saçma cümleleri kullandın..bu arkadaşı tebrik edin :D

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: rambocuk<br><br>işte yine konsolun kalitesi ortaya çıkıyor her oyunu tek nick tek kupa sisteminde oynama farkı çook büyük ayrıcalık ben steam hesabıma ekliyemedikten sonra orjinal miş gibi hissetmicem bu oyunu</blockquote><br><br>konsolda zaten social club olmadan oynuyorsun.Dediğine bak az mantıklı bir şeyler söyle.Ben oyunu ps4 oynuyorum ama social club olmadan online oynayamıyorsun.İstediğin platformda oyna ps4 xbox 1 pc he rtürlü origin uplay , social club vb. programlarda oturum açmak zorundasın.

satın alma işleminden bahsediyorum cd yi alıyosun takıyosun çalıştırıyosun nickin yine aynı başarımların yine hep aynı platfromda toplanıyor

• nuuvem den alın 80 TL
  • Enpara nin steam la olan anlaşması devam ediyorsa yine 100tl civarına gelmiyor mu oyun
  • ben oyunu satın aldım ve verdiği keyi steamda deneyeyim dedim o da ne gta san andreas geldi ne alaka la ? 24mart ta mı verirler gta v'in keyi acep yoksa katekulleyemi geldik ?
  • Kivranan PC ve Titanci 980xtg'ciler goruyorum. Biride demis origin ya da uplay olmadan ps4 oyun oynayamazsin online :))) neyin kafasi bu anlamadim :)

Psn kendisi zaten origin login icin kullaniliyo, uplay denen seyi ise hayatimda aktif etmedim kullanmadim :) ne bilsin ps4'u anca camekan kabin icinde gormus adam :)
  • umarım indirimin süresi yoktur. yoksa patlayacaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

ben oyunu satın aldım ve verdiği keyi steamda deneyeyim dedim o da ne gta san andreas geldi ne alaka la ? 24mart ta mı verirler gta v'in keyi acep yoksa katekulleyemi geldik ?

oyun çıkış yapınca yollarlar cd keyi.

• quote:

Kivranan PC ve Titanci 980xtg'ciler goruyorum. Biride demis origin ya da uplay olmadan ps4 oyun oynayamazsin online :))) neyin kafasi bu anlamadim :)

Psn kendisi zaten origin login icin kullaniliyo, uplay denen seyi ise hayatimda aktif etmedim kullanmadim :) ne bilsin ps4'u anca camekan kabin icinde gormus adam :)

980 alan adama fakir muamelesi yapmış

Oyunu orjinal oynadıktan sonra gerisi hiç önemli değil sizin gibi 900p de oyun oynamıyoruz 30 Fps'de oynayıp sinema etkisi diye kendimizi avutmuyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: michael01<br><br><blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: rambocuk<br><br>işte yine konsolun kalitesi ortaya çıkıyor her oyunu tek nick tek kupa sisteminde oynama farkı çook büyük ayrıcalık ben steam hesabıma ekliyemedikten sonra orjinal miş gibi hissetmicem bu oyunu</blockquote><br><br>konsolda zaten social club olmadan oynuyorsun.Dediğine bak az mantıklı bir şeyler söyle.Ben oyunu ps4 oynuyorum ama social club olmadan online oynayamıyorsun.İstediğin platformda oyna ps4 xbox 1 pc he rtürlü origin uplay , social club vb. programlarda oturum açmak zorundasın.</blockquote><br><br>satın alma işleminden bahsediyorum cd yi alıyosun takıyosun çalıştırıyosun nickin yine aynı başarımların yine hep aynı platfromda toplanıyor

Steam'den alırsın olur biter. Yine tek yerde toplarsın oyunlarını PC'deç Daha ucuza Steam dışından almak isteyince böyle bir durum çıkıyor sadece

• Aşağıdaki resimde attığım sorunla karşılaşıyorum, kod geçerliliğini mi yitirdi yoksa ben mi yanlış yerde deniyorum kodu acaba?
    http://puu.sh/eMfYp/7e8577ddff.png
  • quote:

ben oyunu satın aldım ve verdiği keyi steamda deneyeyim dedim o da ne gta san andreas geldi ne alaka la ? 24mart ta mı verirler gta v'in keyi acep yoksa katekulleyemi geldik ?

geçmiş olsun kardeş katekulleye gelmişin .
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

umarım indirimin süresi yoktur. yoksa patlayacaz.

Ayın 24'üne kadar sanırım
  • quote:

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: BSC Misafiri<br><br>ben oyunu satın aldım ve verdiği keyi steamda deneyeyim dedim o da ne gta san andreas geldi ne alaka la ? 24mart ta mı verirler gta v'in keyi acep yoksa katekulleyemi geldik ?</blockquote><br><br>geçmiş olsun kardeş katekulleye gelmişin .

Katakulliye gelmedi.

San Andreas hediye. GTA V kodları çıkışına yakın ya da çıkış gününde dağıtılacak.

Ayrıca voucher kodunda sorun yaşayan arkadaş için:

1- Sonunda boşluk var mı dikkat et. Copy-paste ederken boşluk kalabiliyor.

2- GMG voucher'ı otomatik uyguluyor. Sağ tarafta uygulanıp uygulanmadığını kontrol et.

• quote:

Aşağıdaki resimde attığım sorunla karşılaşıyorum, kod geçerliliğini mi yitirdi yoksa ben mi yanlış yerde deniyorum kodu acaba?
    http://puu.sh/eMfYp/7e8577ddff.png

SAVE23-PEROFF-MOSANT bu kodu az önce denedim çalışıyor problem yok
  • Bu site güvenilir mi ? Aldığımızda kod mu geliyor kutulu sipariş mi yapıyoruz eve ?
  • arkadaşlar steam e hindistan vpn si ile bağlanınca oyun gene 90 tl ye denk geliyor..
    .

• ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kornichova -- 20 Ocak 2015; 16:34:41 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.