Şimdi Ara

gta 5 ekran kartı gb sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
23.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • selam arkadaşlar benim ekran kartım 2gb fakat gta 5 de 1gb olarak gözüküyo ve bu fps düşüşüne neden oluyo.yani ''video memory 1900/2000 mb'' olması gerekirken ''video memory 1900/1000 mb'' olarak gözüküyo ve ordaki işaret çubuğu kırmızı yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

• Ekran kartın ney

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • amd hd readon 7670M
  • GTA 5 e sağ tıklayıp grafik işlemciyle çalıştıra geldiğinde varsayılan olarak entegre grafik mi gözüküyor yoksa hd radeon mu?
  • öncelikle geç cevap verdiğim için özür dilerim ama öyle bir seçenek yok.
  • Aynı sorun bende de var arkadaşım. Bende AMD Radeon HD8970M / 2GB ekran kartı kullanıyorum benimkini 1 gb bile görmüyor 700lerde birşey olarak görüyor. 15-25 FPS almama neden oluyor.
    Çözen olursa çok sevinicem. TAKİPTEYİM
  • yokmu yardım edecek kişi ?
  • bende de şöyle bir durum var 2047mb olan kartımı oyunda 1994mb olarak görüyor 740m
  • buzzredd B kullanıcısına yanıt
    amd için ekran kartı belleğini görmeme için çözüm:

not: kendim buldum tamamen o yüzden her bilgiasyarda işe yarıyor mu bilmiyorum.

benim de 2buçuk gb ekran kartımın sadece 1gb sini görüyordu.

>>>masaüstü sağ tık grafik özellikleri
    >performans sekmesinden>amd radeon dual graphics
    Dual graphics i devre dışı bıraktım. orada APU+GPU yazıyor. gpu'yu devre dışı bıraktım, uyguladım. bilgisayarı yeniden başlattım. şuanda ekran kartımı tamamen görüyor ve gpu'yu kapattığım halde herhangi bir performans düşüşü yaşamadım.

bir de eğer oynarken oyun içinde binalar v.s geç yükleniyorsa full save indirin. bu sorunu da böyle çözdüm.
  • olcak gibi duruyo saol kardeşim şu an deniyorum
  • kardeşim sen adamın dibisin dibi nasıl teşekkür etsem az 3 gb gösteriyo ekran kartın high ayarlarda hiç kasmadan oynuyorum şu an bu konuyu herkese yayın sorunu olanlar yapsın ve bişey sorcam full save indirdikten sonra kendi savenden devam ettin dimi.
  • ya ben bunu yaptım oynadım baya oyunu sonra pc yi kapattım açtığımda tekrar oynıyasım geldi bi girdim 512 mb gösteriyo :(
  • Beyler Amd HD7700M kullanıyorum bende excited ile başlayan hatayı alıyorum var mı çözüme ulaşan???
  • pc yi tekrar kapatıp açtım sorun çözüldü teşekkürler.
    High ayarlarda kasmadan oynatıyor öyle mi? Bende de 7670M var, oyun açılmıyor bile. (exited unexpectedly hatası alıyorum)
  • redikone kardeş Allah razı olsn .
    aynı sorunu bende yaşıyorum. çözümü bulamadım ancak nedeni combofix.

combofix ombofix Nvidia Optimusun dosyalarını siliyor ve nvidia sürücüsünü tekrar kurmanıza rağmen düzelmiyor. bulabildiğim tek çözüm format atmak ve combofixi maalesef kullanmamak.

http://forum.donanimhaber.com/m_59549161/tm.htm

https://forum.shiftdelete.net/threads/cod-ghost-harici-ekran-kartini-kullanamiyor.348920/

• Resimde Gördügünüz gibi Grafik özelliklerinden Dual Graphicsi kapadım bu sefer Kare Şeklinde işaretlediğim yerdeki 1024 512 mb oluyor 2048 olması lazım oranın ama olmadı 1 yıla yakındır bunla ugrasıyorum ama olmadı yardımcı olursanız sevınırım

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2305178/11b6ac0d-ca86-478e-ad13-5583d375f9ac.png
  • kardeşim ben masaüstüne sağ tık yaptım ama grafik ayarları yok ne yapcam
  • çözüm bulabilen yok mu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.