Şimdi Ara

GTA 4 Bundle Pack Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dostlar az önce girip baktım PSN'e Gta 4 bundle pack indirime girmiş special offers ta. benim de sorularım var. fiyatı 26 lira sizce değer mi ? iki paketin toplam oynanış süresi kaç saat ? ben bunları merak ediyorum şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

• Değer ama o paketi oynamak için 2.bölge GTA 4 diskine ihtiyacın var. The Ballad of Gay Tony DLC'sindeki görevler ana oyundaki görevlerden daha zevkli, grafikler daha iyi. Oynanış süresi kişiye göre değişir, ikisini %100 bitirmek 50 saat sürer.
  • bendeki disk blus 2.bölge mi acaba bu konudada aydınlatırsanız sevinirim benim bildiğim kadarıyla blus amerika olması lazım ? peki usa indirmeye çalışsak dolara olarak mı ister ? bir de ps3 oyunlarında reglon free yok muydu ben bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum? kusura bakma bu kadar soru sordum ama teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemcir -- 26 Şubat 2012; 16:47:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemcir

bendeki disk blus 2.bölge mi acaba bu konudada aydınlatırsanız sevinirim benim bildiğim kadarıyla blus amerika olması lazım ? peki usa indirmeye çalışsak dolara olarak mı ister ? bir de ps3 oyunlarında reglon free yok muydu ben bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum? kusura bakma bu kadar soru sordum ama teşekkür ederim

pm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bendeki disk blus 2.bölge mi acaba bu konudada aydınlatırsanız sevinirim benim bildiğim kadarıyla blus amerika olması lazım ? peki usa indirmeye çalışsak dolara olarak mı ister ? bir de ps3 oyunlarında reglon free yok muydu ben bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum? kusura bakma bu kadar soru sordum ama teşekkür ederim

BLUS sa DLC leri usa dan al.Dolar alarak alırsın evet.Oyunun bölgeleri sadece dlc alma durumunda sıkıntı yapar yoksa.1. bölge bir oyunu 2.bölge bir hesapta mp,sp oynarsın.Kredi kartı problem yaparsa usa da ,PSN kart satan kişiler var forumda 50$ lık felan istersen pm atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapboy97

quote:

BLUS sa DLC leri usa dan al.Dolar alarak alırsın evet.Oyunun bölgeleri sadece dlc alma durumunda sıkıntı yapar yoksa.1. bölge bir oyunu 2.bölge bir hesapta mp,sp oynarsın.Kredi kartı problem yaparsa usa da ,PSN kart satan kişiler var forumda 50$ lık felan istersen pm atarım.

dostum yardımın için teşekkür ederim ama artık ps3'ümü orjinal olarak kullanmıyorum

• Ntsc ve pal farkediyor mu da oyunlarda 2. Bölge falan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.