Şimdi Ara

GT5 i 3G wireless vınn ile oynayabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar evimde net yok ama kendime ait bir 3G cihazım ve wireless dağıtıcım var. mevcut kadromla :) GT5 oynayabilir miyim ya da minimum bağlantı özellikleri nelerdir?

• oynarsın dun oynadım telefon galaxy s3 hotspotu actım ps3 baglandı gt5 oynadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

oynarsın dun oynadım telefon galaxy s3 hotspotu actım ps3 baglandı gt5 oynadım

peki kota götürüsü nedir. 3G wireless çevirici ile bağlanmayı düşünüyorum.
  • ona dikkat etmedim bilemiyorum tabiki ama kotayı sağlam kullanır tabıkı
  • quote:

ona dikkat etmedim bilemiyorum tabiki ama kotayı sağlam kullanır tabıkı

Guncellemeler ve üç saat oynadiktan sonra 400mb kullandim. Ama detay bilgi verebilecek varsa guzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonda kota takıbı engelleme gıbı ozellık ve 4gb net var o yuzden bakmadım bır de hep kullanmıyorum kablonette sorun oldugu ıcın o gun kullanmıstım o kadar ama 400 mb az degıl
  • quote:

telefonda kota takıbı engelleme gıbı ozellık ve 4gb net var o yuzden bakmadım bır de hep kullanmıyorum kablonette sorun oldugu ıcın o gun kullanmıstım o kadar ama 400 mb az degıl

Ben 400 mb diye yazdim ama guncellemere baktiktan sonra 432 mb sadece bunlarin tuttugunu fark ettim. Oyun oynarken ne kadar kullanmisim desem hic kullanmamisim gibi birsey cikiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soul Master

quote:

telefonda kota takıbı engelleme gıbı ozellık ve 4gb net var o yuzden bakmadım bır de hep kullanmıyorum kablonette sorun oldugu ıcın o gun kullanmıstım o kadar ama 400 mb az degıl

Ben 400 mb diye yazdim ama guncellemere baktiktan sonra 432 mb sadece bunlarin tuttugunu fark ettim. Oyun oynarken ne kadar kullanmisim desem hic kullanmamisim gibi birsey cikiyor.

Güncellemeler Yapılı halde Girdim. Telefonumdan Hotspot Açtm. Saat 4 den 7 ye kadar oynadım grubumla Beraber Turnuva Antrenmanı yaptık :D Sonra 75 Mb tutmuş. Güncellemeleri yaptıysanız kota götürmez. Ama güncellemeler baya yiyor :):)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.