Şimdi Ara

GT5 direksiyon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
996
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben yeni forum üyeniz :D yeni ps3 alıcam ve internet kafede sürekli oynadığım için GT5 oyunu önceliğim. sizce bu oyun için en ucuz ve uygun direksiyon hangisi ? tavsiyeleriiz için şimdiden teşekkürler.

• şu anda dfgt iyi gibi ancak fiyatı biraz yüksek. şüphelerim var. ben bu araçla hafif direksiyon kırabilecekmiyim ? ve bu beni 2 sene idare edermi ? (şu ana kadar hiçbir elektronik cihaza 1 çizik dahi atmamışımdır )
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vendetta0

şu anda dfgt iyi gibi ancak fiyatı biraz yüksek. şüphelerim var. ben bu araçla hafif direksiyon kırabilecekmiyim ? ve bu beni 2 sene idare edermi ? (şu ana kadar hiçbir elektronik cihaza 1 çizik dahi atmamışımdır )

evet direksiyon gayet iyi ve hassas, hafif direksiyon kırabilirsin, geribesleme şiddeti de iyi, 10 dereceye kadar sertliği ayarlayabilirsin, 900 derece dönüş açısı var, 2 seneyi geçti kullanıyorum 1 defa yandı (servis tamir edip geri yolladı), o da ya driftten yada elektrik sistemimden - emin değilim,şu an gayet iyi.. tabii 2 sene önce biz 150-160 liraya almıştık sıfırını, şu an 300 lira civarı, alırsan pişman olacağını sanmam..

• Çok Saol KArdeşim Alıcam yardımcı oldum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mefluc

quote:

şu anda dfgt iyi gibi ancak fiyatı biraz yüksek. şüphelerim var. ben bu araçla hafif direksiyon kırabilecekmiyim ? ve bu beni 2 sene idare edermi ? (şu ana kadar hiçbir elektronik cihaza 1 çizik dahi atmamışımdır )

evet direksiyon gayet iyi ve hassas, hafif direksiyon kırabilirsin, geribesleme şiddeti de iyi, 10 dereceye kadar sertliği ayarlayabilirsin, 900 derece dönüş açısı var, 2 seneyi geçti kullanıyorum 1 defa yandı (servis tamir edip geri yolladı), o da ya driftten yada elektrik sistemimden - emin değilim,şu an gayet iyi.. tabii 2 sene önce biz 150-160 liraya almıştık sıfırını, şu an 300 lira civarı, alırsan pişman olacağını sanmam..

Logitech momo GT5 de işe taarmı hassas dönşlerde bir bilgn varmı ? 240 derece dönüş açısı var iş görürse ondan alırım. fazla profesyonel değilim daha :D

• kimse kalmadı yav bu forumda ? DFGT alcam ama pahalı gibi gedi Logitech MOO GT5 oynanılırmı ? uyumluysa benim işimi rahatlıkla Görüyor. ? kimse yokmu bilen. Vites gaz fren tam çalışıyrmu ??
  • quote:

kimse kalmadı yav bu forumda ? DFGT alcam ama pahalı gibi gedi Logitech MOO GT5 oynanılırmı ? uyumluysa benim işimi rahatlıkla Görüyor. ? kimse yokmu bilen. Vites gaz fren tam çalışıyrmu ??

momo da uyumlu galiba, mesela logitech formula ex var o da uyumlu.. ama tabii beklentine bağlı durum, dfgt nin gaz pedalı fren pedalı ile g27 nin pedalları arasında dağlar kadar fark var.. sanırım formula ex ve momo nun pedalları da dfgt ye göre zayıftır, hassaslık da fark eder, tamamen sana ve maddi durumuna bağlı bir durum.. araştır kararını ver, ama her şekilde keyifle oynayacaksın bence..
  • Eğer Ukrayna veya Avrupa'dan gelecek arkadasınız varsa fanatec 911 aldırın
    Super alet
    G27 yarı fiyatına bulunabiliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mefluc

quote:

kimse kalmadı yav bu forumda ? DFGT alcam ama pahalı gibi gedi Logitech MOO GT5 oynanılırmı ? uyumluysa benim işimi rahatlıkla Görüyor. ? kimse yokmu bilen. Vites gaz fren tam çalışıyrmu ??

momo da uyumlu galiba, mesela logitech formula ex var o da uyumlu.. ama tabii beklentine bağlı durum, dfgt nin gaz pedalı fren pedalı ile g27 nin pedalları arasında dağlar kadar fark var.. sanırım formula ex ve momo nun pedalları da dfgt ye göre zayıftır, hassaslık da fark eder, tamamen sana ve maddi durumuna bağlı bir durum.. araştır kararını ver, ama her şekilde keyifle oynayacaksın bence..

sağol yardımcı oldun ben kararımı verdim DFGT Alıcam :) Önerilerin için teşekkürler. :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.