Şimdi Ara

===> Yeni Nokia N9 | MeeGo - 3.9' AMOLED FWVGA - 8MP 720p - NFC <=== (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.176
Cevap
10
Favori
150.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N9'da düzgün çalışan Whatsapp, Foursquare ve Twitter uygulaması var mı? N9 almayı düşünen bir arkadaşım var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Whatsup'un yeni sürümü geliştirilmeye devam ediyor artık. Foursquare api'leri değişmediyse onun için de alternatif uygulama çok. twitter için de pek çok alternatif var. tabi uygulamaların çalışmasını sağlayan api'ler değişmediyse...
  • Prime. kullanıcısına yanıt
    Farklı bir şeyler denemek istiyorum sen N9'u sattın mı? Cihazda WhatsApp ve Foursquare çalışıyorsa tamamdır. Alacağım bir tane N9.

N9 kullanıyorum ben.Whatsapp ın resmi uygulaması yok n9 için.Geliştirici tarafından yazılmış çalışan bir uygulama mevcut ve şuan kullanmaktayım.Fakat yarın birgün çalışıp çalışmayacağı belli değil.Dediğim gibi uygulama resmi değil.Hüsrana uğrayabilirsin.Foursquare resmi uygulaması var fakat kullanmadığım için şuan düzgün çalışıp çalışmayacağını bilemeyecem.
  • Çok mu kötü? Neticede ileti ve dosya (müzik, görüntü, video vs) göndersin yeter. Sanırım diğer ayarlar yok. Son görülme, mavi tık gibi özellikler.

@Prime. acaba Foursquare kullanıyorsan deneyebilir misin?

Bu arada haritalara güncelleme gelmiş. N9'a da yeni harita sürümü gelmiş mi kontrol edebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 26 Mart 2015; 6:25:33 >
    Haritalara güncelleme gelmiş evet fakat Türkiye haritası hala çok eski.Amaçları ne anlamadım.Whatsup uygulamasında ileti müzik,resim,video gönderimleri mevcut sıkıntı yok şuan.Son görülme ve mavi tık'ta var.
  • Nu.D.38 kullanıcısına yanıt
    Ben uygulama olarak kastetmedim. Türkiye haritasına güncelleme gelmiş onu dedim. Mükemmel değil ama yine de iş görür az çok. 263 MB gözüküyor. 2-3 gün oldu geleli. Acaba N9'a da Türkiye haritası güncellemesi geldi mi onu sordum.

Çekmecemde açık şekilde duruyor. Kilit tuşu bozulduğu için fazla kullanamıyorum.

Nelisquare uygulaması vardı kontrol ettim şimdi çalışmıyor. Sadece bildirimler ve akış gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nu.D.38

N9 kullanıyorum ben.Whatsapp ın resmi uygulaması yok n9 için.Geliştirici tarafından yazılmış çalışan bir uygulama mevcut ve şuan kullanmaktayım.Fakat yarın birgün çalışıp çalışmayacağı belli değil.Dediğim gibi uygulama resmi değil.Hüsrana uğrayabilirsin.Foursquare resmi uygulaması var fakat kullanmadığım için şuan düzgün çalışıp çalışmayacağını bilemeyecem.

Whatsup şu anda resmi whatsapp'tan çok daha iyi bir uygulama. Geliştiricisi bilgisayarını ve N9'unu çaldırmış olmasına rağmen yılmadı ve desteğe devam etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prime. -- 7 Nisan 2015; 20:31:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Çok mu kötü? Neticede ileti ve dosya (müzik, görüntü, video vs) göndersin yeter. Sanırım diğer ayarlar yok. Son görülme, mavi tık gibi özellikler.

@Prime. acaba Foursquare kullanıyorsan deneyebilir misin?

Bu arada haritalara güncelleme gelmiş. N9'a da yeni harita sürümü gelmiş mi kontrol edebilir misiniz?

Güncelleme bu. Whatsup içinse dediğim gibi bana göre ekstra fonksyonlarıyla orjinalinden iyi bir uygulama. Ayarların eksiği yok fazlası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prime. -- 7 Nisan 2015; 20:34:53 >

• 2. el temiz cyan olmadı siyah renk bir n9 arıyorum. elinden çıkarmak isteyenlere bir pm kadar uzağım :)
  • Hangi cihaz?

• Android olacak büyük başka bir ihtimal yok zaten.

• N9'un içinde gelen mağaza uygulamasına artık giremiyorum sizdede öyle mi? bu mağaza kapandı mı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ordos

N9'un içinde gelen mağaza uygulamasına artık giremiyorum sizdede öyle mi? bu mağaza kapandı mı.

nokia N9 dan desteğini tamamen kesti mağazayı flan kullanamıyosun telefonu Flashlarsan bidaha Geliştirici Modunu aktif edemiosun

• AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    İyi de flaş dosyası içinde değil mi geliştirici modu? Flaş atmakla nasıl çalışmaz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

İyi de flaş dosyası içinde değil mi geliştirici modu? Flaş atmakla nasıl çalışmaz?

hocam telefonu flasshladktan sonra gelistirici modu acilamior bidaha

• AsTraLL A kullanıcısına yanıt
    Açılıyor sıkıntı yok yalnız repomirror uygulamasını yüklemek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auglia -- 28 Mayıs 2015; 22:08:44 >
  • OpenWhatsapp 0.9.22

http://tgalal.webfactional.com/ow/wazapp_0.9.22_armel.deb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 27 Ocak 2016; 14:17:02 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.