Şimdi Ara

===> Nokia 8 | Ana Konu - 5.3' QHD IPS - Dual 13MP Carl Zeiss - SD835 - 64 GB - 4 GB RAM - Oreo <=== (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.441
Cevap
56
Favori
346.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    selamlar,

telefonu almadan önce tam ekran cam koruyucusunu sipariş edelim. malüm 20-25 günde geliyor.

bahsettiğiniz cam koruyucu hangisi ??

nereden alacaksanız link verebilir misiniz ?

saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufziya -- 25 Eylül 2018; 16:31:36 >
  • b.sen kullanıcısına yanıt
    nasıl hocam bandrol felan tamam de mi
  • kamera yazılımı daha sonra güncellenebilir mi ??
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Güncelleniyor, hali hazırda birkaç güncelleme aldı. Asıl update pie güncellemesi ile gelecek diyor Nokia.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi günler hocalar 2000 TL bütçem var hedeflerim de. Nokia 8 ve HTC u ultra var objektif bir biçimde hangisini önerirsiniz herşeyi baz alarak HTC u ultra konulu forumda sordum onlarda Nokia 8 kullanıcılarına sor dedi yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eylül ayı güvenlik güncellemesinden sonra günü çıkartmakta güçlük çekiyorum. Benzer bir durum yaşayan var mı arkadaşlar?

Önceden işten eve dönerken %60'ın üzerinde şarjla dönerken, şu anda aynı kullanım şekline rağmen %30 civarına düşüyor.
  • The uçan cinsel organ T kullanıcısına yanıt
    İşlemci farkı var en başta, U ultra sd821 kullanırken Nokia8 sd835 kullanıyor, sırf bu yüzden bile Nokia8. Hem daha hızlı hem de sd835 10nm olduğu için batarya güç tukeminde de daha avantajlı, sd821 ise 14nm. Nokia8 bataryası da biraz daha fazla. Ram olarak her ikisi 4gb olsa da Nokia8'de LPDDR4x kullanılmışken HTC'de LPDDR4 kullanılmış.

Ekran büyüklüğü olarak HTC biraz daha fazla, o sizin tercihiniz artık. Yani fiyatlar da göz önüne alındığında Nokia daha tercih edilebilir

• Arkadaşlar bugün Nokia 8 I'm yeni geldi ancak birkaç sorunum var yardimci olursanız cok sevinirim öncelikle telefon ilk açtığımda şarj az olduğu için şarja koydum daha sonra sistem güncellemelerini açtım sırasıyla hepsini yaptıktan sonra şarjım %94 civarına gelince şarj etmeyi kesti bende şarj aletini takıp çıkardım birkaç saniye daha şarj ettikten sonra yine durdu bende sistem güncellenir sanırım çakışma v.s olduğunu düşünerek ten fabrika ayarlarına döndürdüm cihazı daha sonra şarja takınca şarj etmeye devam etti ancak şu anda şarj yüzde 100 olmasına rağmen elektrik işareti var(şarj oluyormuş gibi) acaba sizde de aynı mı gözüküyor lütfen yardım edin pls :/

• Bakın yüzde 100 gözükmesine rağmen böyle görünüyor.

• dagliogluosman kullanıcısına yanıt
    Aynı anda şarj oluyor, yazılım güncelleniyor ve ekran açıksa ısınmış olabilir, bundan dolayı cihaz şarjı yarıda kesmiş olabilir. Düşük bir ihtimal olarak adaptör veya şarj girişi sıkıntılı olabilir. Bunların hiçbiri söz konusu değilse Android, Androidliğini yapmış olabilir, arada öyle olur kafaya takmayın hocam

Şarj %100'e ulaştıktan sonra bir süre daha o şarj olma simgesi görünüyor, evet. Eğer telefonu hiç kullanmazsanız 10-20 dakika içerisinde o da kayboluyor. Neden böyle olduğu konusunda bir fikrim yok fakat %100 olduktan sonra şarj simgesinin de kaybolmasını beklerseniz cihazın daha fazla kullanım süresi verdiğini söyleyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 25 Eylül 2018; 23:8:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dagliogluosman

Bakın yüzde 100 gözükmesine rağmen böyle görünüyor.

Bence 1-2 kere bitirip takın normale dönecektir büyük ihtimal.

• dagliogluosman kullanıcısına yanıt
    Daha öncede tartışılmıştı. Herkeste o şekilde görünüyor. Çekebilirsiniz şarjdan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Konunun başındaki ilk mesajda var hocam, 5 numaralı kısımda. Az önce baktım, bağlantı hâlâ çalışıyor fakat bulamazsanız bana özelden mesaj atın ben size gönderirim yine

• Sağolun hocam bende pilde bir arıza var diye düşünmüştüm başta 😁

• Teşekkürler hocam bir de güç tasarrufu ayarlarında atıyorum şarjım yüzde 15 in altına düşünce aktif olsun diye ayarlı olmasına rağmen otomatik olarak o anda geçiyor sizdede mi aynı acaba? K.b yın telefon yeni olunca insan hata görmek istemiyor hiç 😁

• fbfk1907 F kullanıcısına yanıt
    Bizdeki cihazlardan birini oradan almıştım, sorun çıkmadı. Fakat çok nadir de olsa arada açılmış ya da arızalı cihaz gönderme vukuatları oluyor sanırım, dikkat edin Genel olarak güvenilir bir satıcı bence fakat maksimum güvenlik istiyorsanız kutuyu açarken videoya çekin. Gelen cihaz Brightstar cihazıysa büyük ihtimalle kutunun yanında Brightstar yazan kırmızı bir bant olur, o yırtık mı kontrol edin. Gelen cihaz Dora cihazıysa büyük ihtimalle dışında Dora yazan özel bir jelatine sarılı ve kutunun iki tarafı saydam bantlı gelir. Bu bantlar söküldüğünde bantta ve kutuda "VOID" yazısı beliriyor. Elbette bandı söküp atmak, kutuyu ise biraz uğraşarak temizlemek mümkün ama en azından neye daha çok dikkat etmeniz gerektiğini bilin hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Killing Spree -- 25 Eylül 2018; 22:22:13 >

• Letgo uygulamasından gelen mesaj sesini kısamıyorum

Çözümü bilen varmı

• Killing Spree K kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bilgilendirme için teşekkürler.Gelince bakalım artık.
  • Ana ekranlarınızı nasıl özelleştiriyorsunuz arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gece çekimi manuel mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elbetbirgun -- 25 Eylül 2018; 22:28:57 >
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.