Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
28
Favori
175.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben ürünü 21 Kasımda sipariş vermiştim beyaz renkli model olarak, 24 Kasım da ulaştı. 2 gündür kullanıyorum.

Sanırım adamların ellerinde siyah yoktu, beyaz vardı. Ben beyaz istediğim için hemen gönderdiler, siyah isteyenler bekledi. Sonra beklememek için siz siyahı beyaza çevirdiniz ama bu arada ellerindeki stokta beyaz da bitti ki size ürünü gönderememişler bu durumdan anladığım bu.

320*480 piksel bence gayet yeterli. Dersiniz ki ben paso full hd film izlicem, o zaman eyvallah git diğer telefonlardan al ancak ekran çözünürlüğünün bu denli düşük olmasının tahminimce akışkanlığa ve pil süresinin uzun gitmesine faydası var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19RDM

quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-cizgisi

Dün elimee ulaştıı kullanıyorum. Henüz kişisell bi hale getirmedimm acemisiyim. Fakat almak isteyen arkadaşlar herhangi bir konuda sorarlarsa cevaplarız. Şu an memnunum

siz de mi hızlıal dan aldınız şu an stoklarda yok gözüküyor fiyatını merak ettim. Bir de aklıma takılan ekran çözünürlüğünün 320*480 olması ve ram in 512 olması sizce bunlar çok büyük bir sıkıntı oluşturuyor mu ekran netliği ve renkleri sizce nasıl. Çünkü 50 lira fazla verince htc desire x de alınabiliyor ikisi arasındayım şu an ama sony ericsson kullandığım için sony e sempatim büyük, sony nin yeni telefonları arasında en çok hoşuma giden bu, ne sola ne u hiç hoş durmuyor çünkü tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum

Şu an memnunum. Ekran netliği gayet normal, güzel. Htc x falan onlarla karşılaştırman konusunda, diğerlerinin bazı avantajları olabilir onu bilemem. Benim için su geçirmezliği, inceliği, hafiflği, sony olması, çift çekirdek olması ağır basmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Dün elimee ulaştıı kullanıyorum. Henüz kişisell bi hale getirmedimm acemisiyim. Fakat almak isteyen arkadaşlar herhangi bir konuda sorarlarsa cevaplarız. Şu an memnunum

siz de mi hızlıal dan aldınız şu an stoklarda yok gözüküyor fiyatını merak ettim. Bir de aklıma takılan ekran çözünürlüğünün 320*480 olması ve ram in 512 olması sizce bunlar çok büyük bir sıkıntı oluşturuyor mu ekran netliği ve renkleri sizce nasıl. Çünkü 50 lira fazla verince htc desire x de alınabiliyor ikisi arasındayım şu an ama sony ericsson kullandığım için sony e sempatim büyük, sony nin yeni telefonları arasında en çok hoşuma giden bu, ne sola ne u hiç hoş durmuyor çünkü tavsiye ve yorumlarınızı bekliyorum

Şu an memnunum. Ekran netliği gayet normal, güzel. Htc x falan onlarla karşılaştırman konusunda, diğerlerinin bazı avantajları olabilir onu bilemem. Benim için su geçirmezliği, inceliği, hafiflği, sony olması, çift çekirdek olması ağır basmıştır

aralarındaki fark da zaten çözünürlük ve ram. Bana da boyutlarının da küçük olması ve rahat taşınabilmesi sebebiyle mantıklı geliyor. Siz de mi hızlı aldan aldınız fiyatı ne kadardı?

• quote:

Orijinalden alıntı: buraksson

Ben ürünü 21 Kasımda sipariş vermiştim beyaz renkli model olarak, 24 Kasım da ulaştı. 2 gündür kullanıyorum.

Sanırım adamların ellerinde siyah yoktu, beyaz vardı. Ben beyaz istediğim için hemen gönderdiler, siyah isteyenler bekledi. Sonra beklememek için siz siyahı beyaza çevirdiniz ama bu arada ellerindeki stokta beyaz da bitti ki size ürünü gönderememişler bu durumdan anladığım bu.

320*480 piksel bence gayet yeterli. Dersiniz ki ben paso full hd film izlicem, o zaman eyvallah git diğer telefonlardan al ancak ekran çözünürlüğünün bu denli düşük olmasının tahminimce akışkanlığa ve pil süresinin uzun gitmesine faydası var.

yok ya hd ile işim olmaz sadece ekran canlı duruyor mu, bir de ram 512 olduğu için yavaşlık var mı? Ayrıca beyazı daha iyi galiba siyahın arka kapak prüzlü bi yapısı var beyaz öyle mi

• quote:

quote:

quote:

quote:

aralarındaki fark da zaten çözünürlük ve ram. Bana da boyutlarının da küçük olması ve rahat taşınabilmesi sebebiyle mantıklı geliyor. Siz de mi hızlı aldan aldınız fiyatı ne kadardı?

737+9,90 tl'ye aldım, bir numaram .com'dan. Şimdilik yavaşlama görmedim(2 gün oldu alalı). Çok hızlı telefon. Maşallahı var

• Arkadaşlar, internette aradım bulamadım. Go'nun ekran sayısını azaltamıyormuyuz?. Bilen varsa yardım edebilirmi acaba. Çok basit bi durum ama göremedim. 5 tane ekran var ayar göremedim

• quote:

Ben ürünü 21 Kasımda sipariş vermiştim beyaz renkli model olarak, 24 Kasım da ulaştı. 2 gündür kullanıyorum.

kardeşim ben siyah istedim doğru ama onlar beni arayıp ellerinde beyazının olduğunu ve istersem gönderebiliceklerini söylediler zaten ben de bunu duyunca gönderin dedim ama sonra pazartesi elinizde olur dediler bende tamam dedim. daha sonra sordum kargoya verilmedi ne zaman verilecek diye onlarda 29 unda dediler bende arayıp bi ayar verdim hizlial.com a şimdi kargoya verdiler bekliyorum telefonumun gelmesini. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur26

quote:

Orijinalden alıntı: ender_077

hızlıal a mail attım gelen cevap:

Değerli Müşterimiz,
    Ürünler en geç cuma günü stoklarımıza girecek olup önümüzdeki hafta içerisinde tüm gönderimler sağlanacaktırç
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

Değerli Müşterimiz,
    Siparişinizdeki ürünün temininde tedarikçi firma kaynaklı bir gecikme yaşanmaktadır.Ürün 30.11.2012 tarihinde stoklarımıza girecek olup bekletilmeden kargo sürecine dahil edilecektir.Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikme için tarafınızdan tekrar özür dileriz.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com banada bunu yazmış lar o kadar güzel okunaklı bir cevap yazdım ki nasıl bir geri dönüş olacak bana çok merak ediyorum 30.11.2012 d,yo lan şakamısınız olummmm.

hızlıal da kalmamış ürün fiyat da öğrenemiyorum siz sipariş verdiğinizde ne kadar dı bu ürün şu an gold da 789

670 680 gibi birşeydi kredi akrtına farklı havale farklı ama 700 degildi yani.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Değerli Müşterimiz,
    Ürünler en geç cuma günü stoklarımıza girecek olup önümüzdeki hafta içerisinde tüm gönderimler sağlanacaktırç
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

Değerli Müşterimiz,
    Siparişinizdeki ürünün temininde tedarikçi firma kaynaklı bir gecikme yaşanmaktadır.Ürün 30.11.2012 tarihinde stoklarımıza girecek olup bekletilmeden kargo sürecine dahil edilecektir.Elimizde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikme için tarafınızdan tekrar özür dileriz.
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com banada bunu yazmış lar o kadar güzel okunaklı bir cevap yazdım ki nasıl bir geri dönüş olacak bana çok merak ediyorum 30.11.2012 d,yo lan şakamısınız olummmm.

hızlıal da kalmamış ürün fiyat da öğrenemiyorum siz sipariş verdiğinizde ne kadar dı bu ürün şu an gold da 789

baya uygunmuş kaçırmışız fırsatı, garanti olarak hangi firma ile anlaşmalı biliyo musunuz? paralel ithalat değildir zaten

• bugün kargoya verilmişte 2 gün içinde elimize ulaşırmış kesin kargo aracı kaza yapar arkadaş şans yok ya vallaha çölde ayı kovalar beni çöle gitsem çok şanssızım bedevii bahtsız bedevii :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Değerli Müşterimiz,
    Saygılarımızla,
    Hızlıal.com

Değerli Müşterimiz,
    Saygılarımızla,

baya uygunmuş kaçırmışız fırsatı, garanti olarak hangi firma ile anlaşmalı biliyo musunuz? paralel ithalat değildir zaten

paralel ithalat gold getiriyor heralde bu sitede hızlıal.com goldun oraya koyuyolar goldun kendi resmi sitesinde daha pahalıya koyuyolar garip garip işler iyi olmuş kaçırdıgın zaten gönderemediler gitti telefonu hala

• @19RDM

1) Ekran gayet canlı, ekrana tam zoom yaparsanız fotolarda vs. pixeller görülüyor ama benim zoomla işim olmadığı için dert etmiyorum.
    2) Ben şu an GB deyim ICS ye geçmedim yorumları okuyarak. Şu an telefon GB de çok stabil.
    3) Beyazda pürüzlülük yok. Siyahı Vatan dayken incelemiştim pürüzlü olduğu için bana basit görünmüştü, beyazı pürüzsüz gayet güzel.
  • quote:

@19RDM

1) Ekran gayet canlı, ekrana tam zoom yaparsanız fotolarda vs. pixeller görülüyor ama benim zoomla işim olmadığı için dert etmiyorum.
    2) Ben şu an GB deyim ICS ye geçmedim yorumları okuyarak. Şu an telefon GB de çok stabil.
    3) Beyazda pürüzlülük yok. Siyahı Vatan dayken incelemiştim pürüzlü olduğu için bana basit görünmüştü, beyazı pürüzsüz gayet güzel.

teşekkürler değerlendirmen için, bu 320*480 piksel olayı sadece fotoğraflarla mı ilgili. Zaten foto ile işim olmaz. İnternette dolaşırken sayfa yakınlaştırdığımızda mesela bu piksel düşüklüğünü hissediyormuyuz. Bir de benim için önemli olan ses seviyesi ve titreşim düzeyi nasıldır?

• Ses seviyesi (hem medya sesi hemde zil sesi olarak) orta halli buldum. Daha yüksek olabilirmiş. Titreşimi de öyle yüksek değil. Cebinde yürürken titrerse çok algılanmayacak cinsten. 320*480 herşeyle ilgili sadece fotolarla değil. Ancak video ve fotoğrafta çok ön plana çıkıyor. Ben bir internette sayfaya girdiğimde büyültüyorum sayfayı yinede gayet güzel okunuyor. Tek beğenmediğim tarafı telefonun, bu düşük çözünürlükte biraz daha fazla şarj beklerdim. Telefonla hiç konuşup mesajlaşmadan, 1-2 saatlik kurcalamayla tam 2 gün gitti. Yani sürekli tel ile konuşup msjlaşsak 1 günü zor çıkarır gibi geldi.
  • Go sahiplerine uyarı .. Sakın olaki ics e yukseltmeyin. gb de uçan telefon suan beni gerim gerim geriyor. Kasilmadan hiçbir işlemi yapamaz oldu. Sırf kasilmalardan bıkıp aldım, başıma gelene bak,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi focusone -- 26 Kasım 2012; 20:38:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: focusone

Go sahiplerine uyarı .. Sakın olaki ics e yukseltmeyin. gb de uçan telefon suan beni gerim gerim geriyor. Kasilmadan hiçbir işlemi yapamaz oldu. Sırf kasilmalardan bıkıp aldım, başıma gelene bak,

bu başlık altında onlqa ilgili konuşmalar olmuştu ıcs ykleyenler hızlandırmak içni birşeyler yapıyomuş filan bir bak şöyle ilk sayfalara
  • quote:

quote:

Go sahiplerine uyarı .. Sakın olaki ics e yukseltmeyin. gb de uçan telefon suan beni gerim gerim geriyor. Kasilmadan hiçbir işlemi yapamaz oldu. Sırf kasilmalardan bıkıp aldım, başıma gelene bak,

bu başlık altında onlqa ilgili konuşmalar olmuştu ıcs ykleyenler hızlandırmak içni birşeyler yapıyomuş filan bir bak şöyle ilk sayfalara

bende sordum bir kaç kişiye gelince yükseteyim mi falan diye ama sanmıyorum yükseltmiyeceğim heralde

• quote:

quote:

Ben denedim onları :) uçurmuyor telefonu 2.3.7'deki gibi :) telefona birşey yüklemeyecekseniz 4.0 fena değil. Biraz kasılma normaldir. Ama facebook, whatsapp vb.. arka planda çalışacak uygulamaları kullanacaksanız aman diyeyim size :) yapmayın o hatayı kesinlikle :) Ben 3-4 kere geçiş yaptım 4.0.4'e ama her defasında da geri yükledim eski sürümünü :) size tavsiyem güncel sürümü yüklememenizdir :)

• arkadaşlar bir şey soracağım xperia go nun bataryası çıkartılabiliyor mu yoksa dahili mi?
  • quote:

arkadaşlar bir şey soracağım xperia go nun bataryası çıkartılabiliyor mu yoksa dahili mi?

yok çıkmıyor malesef.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.