Şimdi Ara

>>> TRAFİK KAZALARI...(GÜNCEL) <<< (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
0
Favori
62.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geride kalan yakınlarına ve hepimize sabırlar diliyorum...
    trafik terörüne dur diyebilmek için herkesi,hepimizi sorumluluk almaya ,göreve ve çok ciddi bir biçimde tavır almaya davet ediyorum.....

en kıymetli hazinemiz canımızdır..canlarımızdır....

üzüntüm sonsuz......tepkim büyüktür....

hüseyin avni tekin
  • Bu kaza Cumhuriyet tarihinde 2001 yılında Mersinde 37 kişinin öldüğü kazadan sonra en büyük 2. ölümlü karayolları kazası....

Kaynak :Ntv haber
  • quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

Bu kaza Cumhuriyet tarihinde 2001 yılında Mersinde 37 kişinin öldüğü kazadan sonra en büyük 2. ölümlü karayolları kazası....

Kaynak :Ntv haber

Tek farkı olsa gerek bunlar daha çocuk
  • SAYI 35 E YÜKSELMİŞ

• AMAN BE YARBAY NE DİYORSUN ???
  • Ablamın cesedi üzerime düştü

Otobüs yolcularından Büşra Çoban ablasıyla birlikte selahat ediyordu. Küçük Büşra kazadan yaralı olarak kurtuldu ve yaşadığı dehşeti şöyle anlattı.

Kazadan yaralı kurtulan 12 yaşındaki Büşra Çoban, tedavi altında bulunduğu Aksaray Devlet Hastanesi'nde olayı şöyle anlattı: “Kazadan kısa süre önce uyandım. Otobüs zigzaglar çiziyordu. Annelerimiz şoförü daha önce uyarmış, bir süre sonra çarpışma oldu. Ben koltukların arasında sürüklendim. Ablam Tuğba ölmüştü, üzerime düşmüştü. Sonra abiler gelip beni kurtardı.”

ŞOFÖR ŞİRKETİN GENEL MÜDÜRÜ

Otobüsün şoförü 42 yaşındaki Cumhur Çolak'ın Aylin Tur'un Genel Müdürü ve yüzde 30 hisseli ortağı olduğu öğrenildi.

Aydın Şoförler Odası Başkanı Ali Tuncal'ın oğlu Hakan Tuncal'ın yüzde 40 hisseli, rehber Ali Can Aksu'nun da yüzde 30 hisseyle ortak olduğu acentenin sahiplerinden, evli ve iki çocuk babası Çolak'ın ölümü, memleketi Aydın'da üzüntüye neden oldu. Oda Başkanı Tuncal, olaydan büyük üzüntü duyduklarını belirterek, “Öğrendiğimize göre, şoför yorulunca, Cumhur Çolak direksiyona geçmiş. Otobüs şirketin değil, İzmir'den. Seyahat acentesi ise Aydın'dan” dedi.
    Öte yandan, Aylin Turizm'in Aydın Adnan Menderes Bulvarı Köyyaka Sitesi'ndeki bürosu gün boyu kapalı kaldı. Olayı duyan bazı vatandaşlar, büroya geldi, ancak kimseyi bulamadı. Kafilede Aydın'dan Cumhur Çolak, ortağı ve rehber Ali Can Aksu ile bir hostesin bulunduğu öğrenildi.

Şirkette yönetici konumda bulunan Cumhur Çolak'ın kokartlı rehber ve uzun yol şoförü olduğu, ayrıca Milli Eğitim'den alınan izin listesinde de şoför olarak da adının bulunduğu belirtildi.

TİYATRO OYUNUNA HAZIRLANIYORLARDI

Aksaray-Konya kara yolunda meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden öğrencilerin bir tiyatro oyununa hazırlandıkları öğrenildi.

Zafer İlköğretim Okulu tiyatro öğretmeni Burcu Tuna Uruk, gelişmeleri yakından takip ettiklerini söyledi. Öğrencilerle İstanbul'un fethi ile ilgili bir tiyatro hazırladıklarını belirten Uruk, “Çok iyi bir oyun hazırlıyorduk, İstanbul'un fethini işliyordu. Kostümleri bile hazırdı. Hatta bir süre önce Kadifekale'de bir prova dahi yapmıştık” dedi.

Burcu Tuna Uruk, oyunun Mayısın ikinci haftasında İstanbul'un fethi kutlamaları çerçevesinde sahneleneceğini bildirdi.

Uruk, geziyi düzenleyen Yeşim öğretmenin çok dikkatli olduğunu, sigortaları yaptırdığını sandığını belirtti.

YORUM SİZİN...

• İnsan değeri ve insan hayatı bu kadar ucuz olan başka ülke varmı acaba?..

• Forumdan bir arkadaşımızın sınıf arkadaşı....

>>> TRAFİK KAZALARI...(GÜNCEL) <<<
  • bu kazada mı hayatını kaybetti ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mRcOLL

İnsan değeri ve insan hayatı bu kadar ucuz olan başka ülke varmı acaba?..

yok tabii ki .bizden geri kalmış ülkelerde bile bırakın insanı hayvanlara bizim insanımıza verdiğimiz değerden fazlasını veriyorlar...
  • Maalesef
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yarbay

Maalesef

tamam az önce gördüm adını yaralı listesinde...

çok ama çok yazık, pırıl pırıl insanlar, gencecik fidanlar gitti. mekanları cennet olsun...
  • Kötü rekorlarda ilk sıraları kimseye kaptırmıyoruz. Gelişmiş ülkelerde bu kadar insan ancak uçak kazasında hayatını kaybeder. olaya bak şoförlerden biri direksiyonda birisi bagajda uyuyor sanki 61 yolcu taşıyan otobüsün idaresinde değil turistik otelde tatildeler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lapseki

Kötü rekorlarda ilk sıraları kimseye kaptırmıyoruz. Gelişmiş ülkelerde bu kadar insan ancak uçak kazasında hayatını kaybeder. olaya bak şoförlerden biri direksiyonda birisi bagajda uyuyor sanki 61 yolcu taşıyan otobüsün idaresinde değil turistik otelde tatildeler.

Maalesef öyle . bir çok ülkede böyle bir kaza olduğunda ulusal yas ilan edilir.eğlence yerleri kapatılır. bizde hergün 10/15 kişi kaybedildiği için bu sayı yılda bir kaç kez 2 , 3 katına çıksa da bir şey değişmiyor .nasılsa hergün ölüyor alıştık artık...
    lanet olsun böyle düzene , böyle duyarsız reyting peşinde koşan medyaya , bu yaşanan acı olaylardan ders çıkarmayan yetkililere.....

• Bu kadar acı bir haber olamaz ya...Demiryollarının eksikliğini görüyoruz işte...
    Tüm yakınlarına sabır diliyorum....
  • Allah'ım bu nasıl bir kazadır ya kendimi kaybettim resmen..

Ahh ahh o çocukların aileleri nasıldır kimbilir, Allah'ım ne olacak sonumuz.

Allah ailelerine sabır ihsan eylesin. Çok kötü bi durum ya..

Gitti melekler, gitti geleceğin zekileri.
  • Allah a hergün ülkemizi felaketlerden korusun diye dua ediyorum ama tabi bu iş sadece dua ile olmaz..Yarın 'o otobusün' bizim karşımıza çıkmayacağı/kamyonun yerinde bizim olmayacağımızı kim garanti edebilir bu yol şartlarında??
    Allahtan vefat edenlere rahmet diliyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirza_İzmir -- 15 Nisan 2007; 1:23:58 >
  • Böyle neşe içinde gidiyorlardı ama ......

• quote:

Orjinalden alıntı: gendarme

Böyle neşe içinde gidiyorlardı ama ......

böle neşe içindeki fotolarını gördükten sonra çoğunun öldüğünü bilmek inanılmaz dokunuyor insana allah yakınlarına sabır versin.. arkadaşın da dediği gibi yatmadan önce bi fatihayı eksik etmiyelim onlar için!

• hakka ten kaza çok kötü olmuş o ölen çoçukların annelerine babalarına allah dan sabır yaralılara acil şifalar diliyorum!!

bu olaylardan ders almamız gerek!!
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.