Şimdi Ara

--->Alice : Madness Returns<---VİDEO GELDİ (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
2.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Pc o,xbox'da ortalama 70,bir site 9.2 vermiş biri 5 biri 6.5,dengesizlik diz boyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiosejirou -- 15 Haziran 2011; 16:10:50 >
  • Biraz baktım dün oyuna. Kamera sıkıntı oluşturabiliyor kimi zaman. Grafikleri özellikle de mekan tasarımlarını beğendim, masalın içine sokmuş adamlar bizi. Unreal Engine ile bu tarz grafik te yapiliyormuş görmüş oldum Psikopat alice tiplemesi hoşuma gitti. İlk oyunu duymuştum fakat oynama fırsatım olmamıştı.

Başka bir oyunla meşgul olduğum için hemen oynamayı düşünmüyorum. Oyuna başladığımda bu başlığa detaylı bir inceleme yazarım.

İlk izlenim olarak oyun güzel görünüyor boşverin sitelerdeki puanları, bakacaksanız da kullanıcı puanlarını dikkate alın. Bu tarz değişik atmosfere sahip oyunlar bulunca kaçırmayın derim. Piyasa oyunlarından çok farklı bir çizim tarzı var oyunda. Sadece mekanlari ve karakterleri görmek için oynanır. Hakkı yenmiş oyunlar kategorisine girecekmiş gibi bir izlenim var bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takeru -- 16 Haziran 2011; 9:20:19 >

• Oyunu bir miktar oynadım Ps3 bölümündeki başlığa yazdıklarımı buraya da aktarıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: takeru
    Xboxta oynuyorum. Detaylı bir yorum yazarım demiştim xboxtaki başlıkta. Yazmaya değmezmiş Oyundaki mekanlar dışında gerisi yavan. Adamlar ellerindeki potansiyeli böyle harcayınca insan sinirleniyor. Bir de oyunun asıl özelliği olan kasvetli ortamı canımı sıktı. Eğlenmekten ziyade adamı bunaltan bir havası var. Oyuna başlarken beğenmiştim fakat 8-10 bölüm oynayınca fikrim değişti. Şimdiye kadar yaptığım tek şey. Değişen mekanlarda aynı şeyleri yapıp durmak. Çok meraklısı değilseniz para verip almaya değmez. Alacaksanızda iyice fiyatı düştükten sonra alın. Fiyatının kısa sürede düşeceğini tahmin ediyorum.

• ilkbir kaç clapter graifkler iyi gidiyor sonraları ilkini aratıyor..
    çalmışlar ortalar sonlara dogru.....oynanırmı oynanır ..
    keyifli ...ama atlama zıplama bazı yerlerde kasıyor bee dövüşmekten zor..
    zamanlama istiyor........
  • içinde ilk oyun varmı olacak diyolardı
  • yok ama acayip acayip..bulmacalar var çok eskiyi anımsatıyor...2d tarzında..
    bazı mekan ve olaylar prınce of persia warrior withini hatırlattı..
    dahaka kaçış yusuf yusuf...
    ara ara bug oluyor oyunda bir kaç vuruşta ölen yaratıklar ölümsüzlük moduna giriyo...
    kimisi büyük bosun önünü kesiyor sabit kalıyor..patinaj çekiyor .uzaktan vur vur vur 10 saat alır gene ölmez çünkü bug

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SHCEK93 -- 29 Haziran 2011; 19:52:20 >
  • git git git bitmiyor.1 haftayı geçti...
    görev falanda yok mini puzzle..
    gizli geçit..
    atraksion denge zamanlama..
    prınce of persianın flashback mekanlar ....... kız versiyonu..
  • chapterlar uzunmuş
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.