Şimdi Ara

Gt 6 kurulum gerçekleşiyor sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yahu bu nedir arkadaş ben oyunun güncellemesini indirdim kuruldu bide ardından bu başladı bu biraz önceki şimdi %15 felan oldu 5 dk kaldı yazıyor 2 saat olcak nerdeyse beklemek zorundamıyım?

Resim gözükmüyor sanırım kurulum gerçekleşiyor diyor işte sabit disk ışığı yanarken sistemi kapatmayın diyo alttada yüklenme çubuğu var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dariskaristo -- 2 Ekim 2015; 16:26:50 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı sorun bende de var, deli oldum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modemin arayüzünden sony eurisianın portlarını aç ardından modem arayüzünden restart at normal modemden değil düzeliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dariskaristo

yahu bu nedir arkadaş ben oyunun güncellemesini indirdim kuruldu bide ardından bu başladı bu biraz önceki şimdi %15 felan oldu 5 dk kaldı yazıyor 2 saat olcak nerdeyse beklemek zorundamıyım?

Resim gözükmüyor sanırım kurulum gerçekleşiyor diyor işte sabit disk ışığı yanarken sistemi kapatmayın diyo alttada yüklenme çubuğu var

hocam ayni sorun bendede var çözebildiniz mi

ayni oyundayim suan indirdim oyuna griş yaptim KURULUM GERÇEKLEŞİYOR diyor ha bire süre değişiyor 280 dk kaldi diyor sonra 240 oluyor bi ara 700 dk kaldi dedi simdi 300 dk diyor kafayi siyaracağım ben ethernet kablosu ile baglamistim baglanti kopmasin diye ...çözümü bilen varsa yardım help meee

• Hernan Cortes kullanıcısına yanıt
    cozdunuzmu hocam sorunu bndede ayni dert var

• quote:

Orijinalden alıntı: seker1adam

cozdunuzmu hocam sorunu bndede ayni dert var

Arkadaşlar çözümünü gt6 ana konusunda paylaştım birazdan konu açarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.