Şimdi Ara

GT-5'e Kabin Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Evde Jbl gt-5 Kullanıyorum Vede Şimdi Ona Yeni Kabin Yaptırmak İstiyorum.2 Şık Arasında Kaldım.Bazooka Tipi Bir Kabinmi Yoksa Tam Litresinde (49.55 Litre) Portlu Kabinmi?Hangisinde Daha Verimli ve Performanslı Çalışır Evde?

Saygılar

• tam litresinde..evde duvar köşesine koy kabini..
  • zaten şimdiki kabinimde duvar köşesinde duruyor
  • gt-5 i veya gt-4 ü bazuka kabine koyanı hiç görmedim valla.
    ben olsam yine tam ölçüsünde kabinde kullanırdım
  • http://img259.imageshack.us/img259/2986/06092007006no5.jpg buda bnm jvcim litresine göre yaklasik 1 metreden felan Tam litresi 48 litre mi ne
  • bu arada 50 ile 55 litre arasi işini görücektir kardesim... Bazuka kabinin sağlam olamsi açisindan mdf den olmasi ön ve arkasi 2 kat sarilan malzemenin adi nedi unuttum anladiniz siz onu Ve portu biraz büyük tutman lazim...

Kolay gele su 1 hafta boyunca sitede olmucam sağlicakla kalin önümüzdek i pazartesi görüşmek üzere
  • arkadaşlar yani litresinde portlu kabin kullan diyosunuz öyle yapıcam tam ölçülerinde portlu kabin yaptırcam ama birde şu aklıma takıldı ben büyük ihtimal bu kabini yaptırcam hazır almıcam gt-5 in teknik bilgilerinde 49.55 litre kabinde 10 cm genişliğinde 20 cm uzunluğunda port kullanmamı söylüyo ben piyasaya baktım hiç bunun kadar büyük port yok hep 7.5 cm uzunluğunda 4 cm genişliğinde felan var ben böyle büyük portu nereden bulabilirim yada iki tane küçük portlardan taksam olurmu?
  • Yoo war bnm portum aynen dediğin gibi
  • arkadaslar bende siparis vermistim elime yeni ulastı (ev için) bi söle kücücük bi kabin vardı ona uydurmaya calısıyorum olmadı neredeyse 1 saatimi aldı ama sonunda yaptım ama oda teyyare oldu tam oturmadı sıkıstırdım büzüstürdüm kısacası basın ilk günden a.... :D ama böyleyken bile ii calıyor ne bilim yoksa bendemi büyük kabine koysam yoksa yetrrlimi bilmiyorum valla böle kullanıcam bisey olursa at cöpee.. (ama gayt güzel calıyor sankim bassı biraz azmıdır nedir yoksa ben arabada mono bass anfisiyle dinledigim icinmi bana böle geldi herneyese iste
  • quote:

Orjinalden alıntı: sarisinan

arkadaslar bende siparis vermistim elime yeni ulastı (ev için) bi söle kücücük bi kabin vardı ona uydurmaya calısıyorum olmadı neredeyse 1 saatimi aldı ama sonunda yaptım ama oda teyyare oldu tam oturmadı sıkıstırdım büzüstürdüm kısacası basın ilk günden a.... :D ama böyleyken bile ii calıyor ne bilim yoksa bendemi büyük kabine koysam yoksa yetrrlimi bilmiyorum valla böle kullanıcam bisey olursa at cöpee.. (ama gayt güzel calıyor sankim bassı biraz azmıdır nedir yoksa ben arabada mono bass anfisiyle dinledigim icinmi bana böle geldi herneyese iste

kabinin küçüklüğündendir küçük kabinde hoparlör nefessiz kalıyomuş gib bassları vururken duraksamalar yapıyo portları büyütürsen perofrmansda artış olacaktır ama en iyi sende bir 50 litre kabin al salla binayı

• 50 litre kabinin ölçülerini verebilirmisiniz bilginiz varmı ?
    188mm'lik mdf kullanılacaktır. kullanılacak bass Sound Magus fy 04 12
    '' bilen varsa spl kabin ölçüsüde olabilir ? '' yardımınız için şimdiden teşekkürler.
    AYRI Bİ KONU AÇMAMAK İÇİN BURDAN YAZIYORUM.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.