Şimdi Ara

gsü endüstri'den itü kontrol-otomasyona geçiş (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • neden araştırmadın diyen arkadaşa hak vereyim önce,ama insan için yazmak çok basit.ingilizcem zaten iyi seviyede(buraya gelince dil öğrenmek için çaba harcamadığımı,dile çalışmanın bambaşka bi şey olduğunu anladım bu 1)

sorduğum üst dönemler bir dönemde geçemeyen kişi sayısı 30 kişilik sınıftan 2-3 kişi olur dediler oran iyi geldi

2 yabancı dille mezun olur işime bakarım diye düşünüyordum ama soğudum.

üstteki arkadaş da haklı,okulda olsaydım bunu düşünmezdim muhtemelen,zor olsa da çevrenizde öğrenen insanlar olduktan sonra yapılamayacak ya da inanılmaz zor bir şey falan değil normal çalışmayla geçilir rahatça,ama dediğim gibi online olarak bu çok zor(benim için,kafaya koyan yapıyor bu arada) ve motivasyonum yok.okulun size saygısı da yok bu arada,lisedeki anlamsız despotluğun "fransız disiplini" adı altında dayattıklarını hissediyorum ben sadece.sizden her şeyi dört dörtlük beklerler,ama salı günü quiziniz varsa bunu pazar akşamı gece 11.30'da söylemekte beis görmezler.okulun ilk günü hangi platformda derse gireceğinizi,hangi sınıfta olduğunuzu bilmezsiniz,okul açılalı 3 ay olmuştur devamsızlık bilginize ulaşamazsınız,bir epilepsi hastası olarak 70 saat gibi komik bi devamsızlık hakkına sahibim(senelik ve online olmasına rağmen) ve belki bilmediğim neler.ha bir hocadan kötü bi davranış gördünüz mü derseniz görmedim,yönetim ve işleyiş hoşuma gitmedi.hatta bir yerden sonra fransızca bir şeyler duyunca sinir olmaya başladım,o derece.

• JusteMilieu kullanıcısına yanıt

yapmadım değil de say hedef 1k falandı,9k da hele mühendislik istiyorsan aşırı sıkıntı bir aralık,ee gidemezsin(4k dan 12ye mi ne atıyor o da bu sene tercih dönemi 6dan 16ya gibiydi) ve o aralıkta olan şeyler gsü ve itü kontrol otoydu.ha neden gsü'yü önce yazdın dersen,yalan yok gsü'de okuyorum demek için yazdım.aptallık mı aptallık,ama iyi sıralama yapıp da kontrol oto'da okuyorum demeye(isim olarak tanınmadığı için) demeye utandım yani.aptallak mı? dibine kadar aptallık yalan yok.egoma yediremedim bi bakıma.şimdi dönüp bakınca hayat benim ve yaşayacak olan benim niye böyle bi şey yaptım diyorum,ders oldu ne diyeyim.araştırdım da bu arada,üst mesajda yazdım.teşekkürler fikriniz için

• diggawithanattitude D kullanıcısına yanıt
    Okulun tavrı nedense bana Bilkent’i anımsatıyor. Amerikan ekolü sözde bizimki de :) online eğitim konusunda haklısın bence. Hatta ben bu yaz acaba gsü’ye geçsem mi diye düşünürken, temel endişem online fransızcaydı. Endişemde haklıymışım. Kimseyi yargılamak gibi niyetim yok aslında yanlış anlaşılmış olabilirim.
    Hocam geçmiş kararlarınızı ön yargısız olarak tartıp biçmeniz bence çok önemli bir karakter özelliği. Çoğu insan kendine yediremiyor böyle şeyleri bırakın yazmayı düşünmeyi bile. O açıdan sizi takdir ettim. Geçmişte olan geçmişte kaldı sonuçta önümüze bakma vakti.

heder olmanin alemi yok maalesef olan oldu ya,online'da nerde olsam olayım sızlanırdım ben muhtemelen :D .sınava çalışırkenki motivasyonum aile evinden ayrılıyor olmaktı öyle diyim.sen hangi bölümdesin?

Hocam gsü iibf iş imkanları hakkında bir bilginiz var mı gidenler memnun mu

Geçen biri de uluslararası ilişkiler den başka bir yere geçmeyi düşünüyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sayidjarrah16 kullanıcısına yanıt

Hocam nasılsınız ? Sizin nasıl gidiyor gsü ?

• Gri_Koç kullanıcısına yanıt

okul tanıtım gününde söylediklerine göre uluslararsı ilişkiler'in 98'den beri işsizi yok gibi bi istatistiği var.sen yine de üst dönemlere bir danış,iibf'ler isteyerek geldiği için mf'ci gibi sızlanmazlar genelde ama gsü iibf'si de kan alıyor diye duydum üst dönemlerden.zor ama karşılığını alırsın gibi.

• Ray Allen 20 kullanıcısına yanıt

İyiyim kral.Zorluyor 😂😂😂

• up

Hocam şikayet ettikleriniz bunlarsa itü'ye geçin bir dönem okuyun. İnanın bana çok eğleneceksiniz.

Hocam anladığım kadarıyla siz daha sıkı ders çalışma temposuna girmek istemiyorsunuz.İtü daha doğru bir tercih olur GSÜ zor okul çünkü bende hazırlıktayım zorlanıyorum baya.

kankam olay zorlanmak değil zaten ya buraya da kimse yatarak gelmedi sonuçta.ben bu "fransız ekolü" denen şeyi pek sevemedim maalesef

O konuda haklısınız hocam.İtü kontrol oto daha iyi bir tercih olur hem de İTÜ mühendislik bazında tartışmasız daha iyi bir üni

sen hangi bölümdesin tanışmışızdır belki

Ekon

Hocam gsü ye gecmeyi neden dusundunuz ui veya siyaset okuyordunuz sanirim 2.plan olarak bilkentte bu bolumlerei dusunuyordum
  • itü işletme mühendisliği araştırmanı tavsiye ederim.

• cscolt1 C kullanıcısına yanıt
    Daha çok kişisel diyeyim. Sayacağım sebepler sizi bağlamaz muhtemelen. Bilkent’in eğitimi iyidir bu iki bölümde de ona şüphe yok. Tübitak’ın raporu vardı sanırım. Kalite ve hacim bakımından 1. Koç, 2. Bilkent bu iki bölüm özelinde. Yani sizi üzmez. Raporu detaylı incelemek isteyenler ‘Üniversitelerin Alan Bazında Yetkinlik Analizi’ şeklinde aratabilirler.
  • Adam itüye tier 2 dedi .d forum boş kaynıyor yine

Not: us news 2021 türkiyede en iyi ee eğitimi veren üniversite itü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edlerbest1907 -- 27 Kasım 2020; 3:6:6 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.