Şimdi Ara

GSS BORCU ÖDENDİĞİ HALDE SGK SİTEDE BORÇLU GÖZÜKMEK

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
11.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/GssKapsamDisi.action İnternet sayfasında hala GSS prim borcu gözükmektedir. Ben GSS prim borcumu ödemiş bulunmaktayım.Lütfen gereğini yapılmasını arz ederim.

bankamtikten 1000 liraya yakın yatırdım dekontunu aldım sonra bankamatikten sorguladım borç görünmüyordu

şimdi sitesinden sgkya giriyorum aynı borç yatırmadan önceki borç görünüyor

Başlangıç Tarihi Bitiş Tarihi Gelir Seviyesi
    01.01.2012 Devam Ediyor 60/g-2

provizyon bilgisine giriuyorum

Sorgu Sonucu 1108 - Kendisi veya üzerinden sağlık yardımı aldığı yakınından borçlu gözükmektedir.Provizyon verilememiştir.

borcu ödediğim halde şimdi hastaneye gitsem borçlu gözüküyorum sgk sitesinde

böyle bir şey olabilirmi

ziraat bankamatiğinden yatırdım her zaman vakıfbank şubeden yatırırdım sıra var dite ziraat bankası bankamatiğinden yatırdım dekontunu da aldım ekran dan tekrar sorguladım borç görünmüyordu ödeme yaptıktan sonra.

sgk sitesinden bakıyorum provizyon verilememiştir borç görünmektedir yatırdığım halde hiç yatırılmamış görünüyor sitede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 21 Ekim 2014; 13:54:03 >

• Ben de bu ay aynı sorunla karşılaştım. Siz nasıl bir çözüme ulaştınız acaba? Hiç kimse konuya cevap yazmamış, sanırsam ilk tecrübe edenler biziz :( @rockymarlboro
  • Konuyu hortlatıyorum,kusura bakmayın.

Bende gss prim borcumu ödedim şuan.Hiç borcum kalmadı fakat Kendisi veya üzerinden sağlık yardımı aldığı yakınından borçlu gözükmektedir.Provizyon verilememiştir.
    yazıyor. Ne anlama geliyor bu bilen varmı arkadaşlar.
  • Ödemeyin la şunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1 ödemeyin arkadaşlar. 5-7 milyon borçlu var. 1 kere bile hastaneye gitmedim bana da 3 ay borç çıkarmışlar mezun olduktan sonra.
    alınmayan hizmet için para ödenmez
  • ARKADAŞLAR ÖDEMEYIN!

Daha düne kadar 4 bin TL borcum vardı şimdi kendi kendine 160 tl olmuş. Sistem berbat paranız güme gitmesin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ödemeyin reis bu işi çözecek 1 kasımda tek başına iktidar bu işi çözecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

Ödemeyin reis bu işi çözecek 1 kasımda tek başına iktidar bu işi çözecek

reis kim kardeş
  • arkadaşlar bende öğrenciyim borç çıkmıştı tekrardan gelir testi yaptırdım bugün tekrardan 2800 tl borç çıkmış bana ben öğrenciyim nasıl ooluyor bu iş ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.