Şimdi Ara

Gsm operatörleri ve onların uçuk fiyatları :( (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İlla mağazaya gitmenize gerek yok hocam, size bir konuda yazdığım mesaj var, önce hattınıza TL yükleyin sonra da sms yoluyla tarifeyi alın Gsm operatörleri ve onların uçuk fiyatları :(
  • PoSSiBiLiTY kullanıcısına yanıt
    Ukrayna ile burası farklı pazarlar, kıyaslamak pek doğru değil, orada yeni piyasaya giren ufak oyuncu, burada ilk temel taş hakim operatör, orada operatör ile hava atma yok, burada Turkcell kalite diye geyik yapıp 3 ay paket yüklemeyen ödemeli yapan adam var, bu tip kıyaslamaları yapmak için sosyal kültürel ve ekonomik durumların benzer olması gerekir...
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    Yapmayın Allah aşkına piyasaya yeni giren operatör dediğiniz operatör 2004 yılında kurulmuş, Ukrayna’nın %98,82 sini kapsayan üçüncü büyük operatörü. Benim yine yukarıda kastetmek istediğim bizim vergilerimizin çok olmasıydı aslında. Bir de 5$ a kim ne sunuyor diyen arkadaş vardı ona da atıfta bulunmuştum.
  • PoSSiBiLiTY kullanıcısına yanıt
    O kadar eski değil diye biliyorum, sonuçta Ukraynalılar için bizdeki tt vodafone konumunda, ayrıca bu yüzde oranlar yanıtmalı sonuçta nüfus diyor, kiev odessa arasında saatlerce çekmediği yerler vardı 2 sene önce, bizde de 3 operatör benzer oranlara sahip, Vodafone kent merkezinde, tt kırsalda yine çekmiyor, Ukrayna da bizim Turkcell muadili firma kievstar dı sanki, falan filan...
  • Lexco kullanıcısına yanıt

Gani yapmicam hocam saol.biliyorum ben bu olayi ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maaart M kullanıcısına yanıt
    2005’te ilk gittiğimde Djuice vardı Kyivstar’ın onu almıştım tabi bilmiyordum biraz pahalı geliyordu, sonra life’ın varlığından haberim oldu. (O zamanlar adı life’dı) Dolar kuru 5,05 UAH iken 30 grivnaya 1 aylık life içi sınırsız konuşma vardı. Bizimkiler o dönemde 10000 dakika şebeke içi mevzusu yapıyorlardı. Kıyaslama konusunda haklısınız daha ziyade Vodafone gibi diyebiliriz. Metroda da çekmeyebiliyordu 10 sene önce şu an nasıl bilmiyorum. Kyivstar da dediğiniz gibi Turkcell muadili. Ama o bile 59₺ ya sınırsız internet ve şebeke içi sınırsız dakika veriyor. Türkiye’de mümkün değil bu fiyatlar :(

Hatta içine girince sayfanın, aynı tarifeyi 100 UAH = 26,23₺ ye verdiklerini gördüm. Bakınız

Gsm operatörleri ve onların uçuk fiyatları :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoSSiBiLiTY -- 23 Ocak 2021; 11:50:46 >

• Bi paket sigara 20tl su zamanda 40 50 tl pahali gelmemesi gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.