Şimdi Ara

GS TV Digitürk'te (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
9.161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar adnan polat bilkentte soruları yanıtlarken ''GS tv 2hafta içerisinde digiturke geçcek lig tv den izlediğiniz herşeyi GS tv mizden de izleyeceksiniz dedi çok ama çok sevindirici bir haber
  • Umarım bu haber doğrudur...
  • bu gs tv normal uydu alıcısından izlenmiyormu?bir ara kapanmıştı d-smart bünyesindeyken test yayınında olduğu haliyle normal uydu alıcısında çıkıyor olmalı.elinde böyle bir imkan varsa şayet aydın doğan'ın buna izin vereceğini sanmıyorum.adnan polat neler neler diyor.bir stad yapacaklar ellerine yüzlerine bulaştırdılar.araplarla ortak oldu stad inşaatını alan şirket de biraz feraha erdiler.aslında burada söylenmeyecek daha çoook şeyler var ama neyse. yanlış anlaşılmasın ben bu söylediklerimi ne televizyondan ne de gazeteden okudum.Özhan Canaydın'ın ilk başkan olduğu dönemde yönetim kurulunda görev almış patronumdan duydum.bildiğim kadarıyla bjk tv ve gs tv nin en az 10 yıllık yayın hakları (futbol karşılaşmaları değil) d-smart'a satılmış durumda. ama fb tv öyle değil.ayrıca bjk tv kanal d binasından yayın yapıyor ama gs tv nereden yayın yapar bilemem.bence aydın doğan binmediği merkebe ot vermez.
  • ArkadaşLar normaL uydu aLıcıLarında izLenemeyecek mi acaba ?
  • hayır izlenemiyor maalesef işin kötüsü türksat üzerinden DT kullanıcıları da izleyemiyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kurschatt

hayır izlenemiyor maalesef işin kötüsü türksat üzerinden DT kullanıcıları da izleyemiyor.

evet ya açılmıyo da açılmamasının sebebi bu mu acaba ???
  • Digiturk'le Galatasaray bir anlaşma yaptı ve böylece GS TV tamamen Digiturk'e özel bir kanal oldu. Diğer bütün platformlardan ve uydudan çıkarıldı. Eski frekansı D-Smart'ın paketinde olduğundan buradan Turksat üzerinden Digiturk abonelerine açık olarak yayına devam etmesi olanaksızdı zaten. Yeni frekans açmayı da gereksiz gördüler heralde.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.