Şimdi Ara

Gruba Eleman Aranıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Baktım Kimse Grubuna Beni Almıyo Bende Sıfırdan Basladım.

Grubuma

Enstrümantal Olarak En Az 1Enstrüman Çalması ve 4 veya 5 Yıldız Olması Lazım.

Sahne ve Performansı Olarak En Az 3 Yetenek Bilmesi ve 4 veya 5 Yıldız Olması Lazım.

Örnek Yetenekler

Temel Şovmenlik
    Temel Dansçılık
    Temel Makyaj
    Sahne Dalışı
    Temel Moda
    Temel Sahne Duruşu
    Profesyonel Şovmenlik
    Temel Özel Efektler

Ayrıca Temel Yoga Ve Rock Yeteneği 4 veya 5 Yıldız Olması Lazım.

Oyunu Orta Seviyede Bilmesi Ve Günlük Ortalama 1 saatlik Online Süresi Ve Konserleri Takip Edip Konser Bittikten Sonra Otostop Çekmesi Gerekmektedir (Bu Olay Grup Aracı Olana Kadardır )

Lütfen Beni Yarı Yolda Bırakacak Kişiler Benimle İrtibata Geçmesin.

Ayrıca Grup Yeni Olduğu İçin Toparlanması en Az 2 Ay Sürer Bu Yüzden Sabırsız Kişilerde Benle İrtibata Geçmesin.

Grubun Adı Handsome Devils
    .
    .
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratgiray1 -- 6 Eylül 2008; 14:46:41 >

• Eğer rock yeteneğini öğrenip geliştirceksen ve vip isen seni gruba alabilirim.
  • Vip Degilim Ama Grup Hangi Müzik Türünü Yaparsa Ona Göre Kitap Okurum
  • Tamam rock yeteneğini öğrenip 5 yaparsan tamamdır. İstersen grubuma bak. grup ismi : sHaRapNeL
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Pesimist:::

Tamam rock yeteneğini öğrenip 5 yaparsan tamamdır. İstersen grubuma bak. grup ismi : sHaRapNeL

lem o yeteneklerle nası öyle konser veriyosun sen.

3 tane eytenek var 5* adamın konseri ortalama altı geçmiş.

şans demekki
  • Şans değil iş bilecen hele bi vasat konser vereyim birinin gözüne sokacam
  • Ya birşey sorcam Temel Astroloji yeteneği ile fal baktırılınca % kaç ruh hali artırılıyor ve grupta Temel Astroloji yeteneği olan birinin olması iyi olur dimi?(turnelerde ruh hali bakımından) Son olarak fallarda... mekanda bulunmam iyi olur gibisinden yazınca yazan şeyi yapınca gerçekten iyi mi oluyor?
  • Önal Er Senin Karakterin mi ?
  • Evet grupta tek kişiyim
  • quote:

Evet grupta tek kişiyim

bende rock u 5 yapam benide alir misin önceden pm atmistim

yeteneklerdfe bunlar Açık yetenekler
    Temel Şovmenlik *****
    Temel Komedi
    Temel Telli Enstrümanlar ***
    Bas Gitar *****
    Kontrbas *****
    Hayvan Eğitimi
    Temel Tahta Üflemeli Çalgılar ***
    Klarnet *****
    Temel Hukuk

Kişisel yetenekler
    Temel Davranış ****
    Entomoloji ****
    Temel Sanat & Dizayn ***
    Seks
    Temel Dövüş Sanatları
    Graffiti Boyama ***
    Temel Yoga

--------------------------------------------------------------------------------

Toplam Yıldız 40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abyss -- 21 Ağustos 2008; 11:10:25 >

• Grupta en fazla 2 kişi olmak istiyorum zaten fazla iyi bi grup değil. 2 kişiden fazla oluncada gelir baya azalır. Aslında ben gruba turnelerde faydalı olacak kişi arıyorum. İleri farmakolojisi temel astrolojisi olan kişiler bide vokal kabiliyeti düzgün olan ve solistlik yeteneği olan
  • quote:

Ya birşey sorcam Temel Astroloji yeteneği ile fal baktırılınca % kaç ruh hali artırılıyor ve grupta Temel Astroloji yeteneği olan birinin olması iyi olur dimi?(turnelerde ruh hali bakımından) Son olarak fallarda... mekanda bulunmam iyi olur gibisinden yazınca yazan şeyi yapınca gerçekten iyi mi oluyor?

low bi soru sorduk. Bide temel astrolojimiz olsa kendi falımıza bakabilir miyiz?
  • Up Rock Yeteneği 5 Oldu Hala Grup Arıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratgiray1

Up Rock Yeteneği 5 Oldu Hala Grup Arıyorum

Vurmalı enstrumanların var.Grubuma baterist arıyorum daha yeni kurulduk yeni gelişiyoruz bateri alırsan gelebilirsin heavy metal grubuyuz.Davul çal ve davulun gruptan olacak.İlgilenirsen pm at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pibi Ayıcık -- 1 Eylül 2008; 19:30:20 >
  • Ozaman İlk Basta Basgitar Giderim Sonra Geliştirince Davul Alırım Çünkü Daha Metal Yeteneğimi Geliştircem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muratgiray1

Ozaman İlk Basta Basgitar Giderim Sonra Geliştirince Davul Alırım Çünkü Daha Metal Yeteneğimi Geliştircem.

Yok basçımız var daha zamanımız var merak etme.
  • klarnetçi arayan var mı?
    5* heavy metal yeneteneğim var.
    3nden sonra istanbulda olacağım.
  • Kardeş ben grubuma baterist arıyorum davul geliştirebilirsen gel çok uygunsun. Şimdilik seni alırız bas gitarist olarak görev alırsın. Sonra davul 5* olunca hop baterist. grubum rock grubu 1800 lerde vasat konser veriyoz. senle beraber 2 kişi daha gircek. Büyük olasılık düzgün verecez yakında oyunda pm at direk alayım yanıma gel.

edit: yukardada demişim rock 5* olunca alcam diye pm atsaydın yha iyiki görmüşüm konuyu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::Pesimist::: -- 1 Eylül 2008; 23:32:42 >
  • quote:

Ya birşey sorcam Temel Astroloji yeteneği ile fal baktırılınca % kaç ruh hali artırılıyor ve grupta Temel Astroloji yeteneği olan birinin olması iyi olur dimi?(turnelerde ruh hali bakımından) Son olarak fallarda... mekanda bulunmam iyi olur gibisinden yazınca yazan şeyi yapınca gerçekten iyi mi oluyor?

Bu ruh hali artışını nerden duydun acaba? Epeyidir var astroloji yeteneğim ama hiç arttığına denk gelmedim. Astroloji yeteneğin varsa kendine bakabilirsin, yapman gereken eşyalara gelip burca kullan demek.
  • Ben öğrendim bile sen söleyene kadar. Burç kullanınca yıl falı kazanıosun. Onu kullanıyosun. Yazı gelio sana onları uygulayınca ruh halin artıyorrr
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.