Şimdi Ara

Grim Dawn (2016) [ANA KONU] (52. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.888
Cevap
34
Favori
106.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ancient heart bosslardan düşüyor genellikle..item eşyası ya da craft malzemesi olarak işe yarıyor.

fang ise act 1 haritasında sağ üst köşede dinamit ile patlatılınca açılan bir köprü var. o köprüyü tamir edip oraya girmeniz lazım. o bölgenin de sağ üst kısmında bir boss var. ondan düşüyor. o düşen fang materyali de fort ikonda black region tayfasından anesteria mıydı neydi o istiyor. başka bir yerde gerekli değil ne yazık ki..
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    Outcast Faction görevi hocam.

http://grimdawn.wikia.com/wiki/Wrath_of_the_Beast
  • Hiçbir Türk oyun sitesinde bu oyunun incelemesini göremedim. Böyle güzel bir oyunun incelemesini nasıl yapmazlar anlamıyorum doğrusu
  • Arkadaşlar skill pointleri değişemiyormuyuz. Başka job da oynamak istiyorum ama bulamadım bir türlü
  • Oyundaki kasa sistemi nasıl ? karakterlere aktarım oluyor mu acaba.Titan quest oynarken vault diye bir program kullanıyordum oldukça kullanışlıydı item biriktirme ve diğer karakterlere aktarım konusunda.Bu oyun için nasıl bu durum ?
    Bir başka sorumda şu : oyun oynadığım pc internet bağlantısı olmayan bir odada,oyunu steamden laptopa indirsem daha sonra masaüstü pcye yükleyebilirmiyim ve ileride güncelleme gelirse oyuna nasıl olur ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 24 Mart 2016; 20:26:27 >
  • arkadaşlar. arkadaşın bilgisayarına format atmak zorunda kaldık windows çöktü.

şimdi oyunu steam üzerinden oynuyoruz diye hiç düşünmedim bile online oynuyoruz ne de olsa karakterin gitmesi saçma olur steame bağlıyız.

neyse formatı attık açtık onun hesapla girdim ki karakteri yok gitmiş. şimdi o karakter silindi gitti mi yani geri getiremiyor muyuz? multiplayer girmiştik o kadar nasıl gider ki?

bir de benim dün sildiğim 30 lvl karakterim de geri gelmiş itemleriyle birlikte. itemlerini ikinci açtığım karaktere aktarmıştım ben. şimdi o itemlerin hepsinden 2şer tane olmuş oldu bende. resmen düpe oldu yani.

bu nasıl iştir? options dan steam clouda geliyorum save dosyasını download ediyorum ama char geri gelmiyor yine.
  • hysteria_ kullanıcısına yanıt
    steam cloud yanında c--kullanıcılar--'isim ne ise)- belgelerim--my games içerisinde ''grim dawn'' klasörü oluşuyor bende.. save dosyası olarak bunu kullanıyorum ben. eğer formattan önce bu kalasörü kopyalamadıysanız arkadaşın karakterleri gitti diyebiliriz sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saintroyo

steam cloud yanında c--kullanıcılar--'isim ne ise)- belgelerim--my games içerisinde ''grim dawn'' klasörü oluşuyor bende.. save dosyası olarak bunu kullanıyorum ben. eğer formattan önce bu kalasörü kopyalamadıysanız arkadaşın karakterleri gitti diyebiliriz sanırım.

kopyalayacak şans olmadı hocam çünkü windows çöktü zaten.
  • Yeni hack and slash tanrısı arkadaşlar bakmanızı kesinlikle öneririm , early access bugün başladı 2016 sonuna doğru final sürüme ulaşıcak.

http://store.steampowered.com/app/424370/

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maxwell1 kullanıcısına yanıt
    fena bir şeye benzemiyor.. alabilirim.
    Oyuna girince ana ayarlarda steam cloud save enabled var cloud save açık bırakmıştır belki ordan ve steam üzerinden cloud save aktif hale getirsin.
    Daha sonra oyuna girince ayarlarda en son menüde steam cloud save yükleme butonu var.Ona tıklasın kayıt ettiyse karakter geri gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Oyuna girince ana ayarlarda steam cloud save enabled var cloud save açık bırakmıştır belki ordan ve steam üzerinden cloud save aktif hale getirsin.
    Daha sonra oyuna girince ayarlarda en son menüde steam cloud save yükleme butonu var.Ona tıklasın kayıt ettiyse karakter geri gelir.

hocam steam cloud save aktifti, download dedim ama nafile. working diyor o kadar. karakterler geri gelmedi. sanırım steam clouda da güven olmuyor.
    Steamde açık mı peki cloud save.Orada da aktif olması gerekiyor.Steamde kütüphaneden grimdawn sağ tıklayıp genel özelliklerde steam save aktif etsin.
    Malesef Cloud Save çok güvenli değil tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfDarkness

Steamde açık mı peki cloud save.Orada da aktif olması gerekiyor.Steamde kütüphaneden grimdawn sağ tıklayıp genel özelliklerde steam save aktif etsin.
    Malesef Cloud Save çok güvenli değil tavsiye etmiyorum.

açık hocam. zaten kendi hesabımdaki steam cloud dosyası 60 kb falan. ama arkadaştaki 2 kb resmen hiçbir şeyi kaydetmemiş oyunla ilgili.

giden gitti zaten yeniden başladı çocuk mecbur.

bu arada şurada bi sıkıntı var şimdi.

bu oyun internet üzerinden oynanıyor. pvp var mı henüz bilmiyorum girmedim ama seçeneklerde var.

şimdi bende değerli onlarca item, gem, para edecek şey varken save dosyamı arkadaşa atsam itemler ona da geçiyo. hepsini satıp paraya çevirse böyle böyle dünyanın itemini parasını yapar. mantıksız değil mi?

kendi sildiğim karakterim bile çiftlenmiş. laptopta oynuyodum 28 lvldı, pc ye geçtim 30 lvl civarı oldu. laptoptaki hala duruyor itemler karakter falan çiftlendi.

Hocam oyunun zaten eşya depolama programları mevcut.O programlardan isteyen her türlü eşyayı çoklayabilir, özelliklerini değiştirebilir.(Titan Quest'de böyleydi, bunda da farklı olduğunu sanmıyorum)Fakat oyunda herhangi bir ladder, rank sistemi olmadığı için yapan insan ne yaparsa kendine yapar.Şahsi görüşüm oyunun zevkini kaçırdıkları yönünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juvixted

Hocam oyunun zaten eşya depolama programları mevcut.O programlardan isteyen her türlü eşyayı çoklayabilir, özelliklerini değiştirebilir.(Titan Quest'de böyleydi, bunda da farklı olduğunu sanmıyorum)Fakat oyunda herhangi bir ladder, rank sistemi olmadığı için yapan insan ne yaparsa kendine yapar.Şahsi görüşüm oyunun zevkini kaçırdıkları yönünde.

doğru haklısınız.
    Pvp mevcut host ta kurarken pvp aktif ederseniz güvenli bölgeler dışında oyuna bağlananla kapışabilirsiniz.
    Ama ölen kişiden exp düşüyor.Bende 1 defa denedim pek hoşuma gitmedi. zaten denge olmadığı için karakterler arasında ölümsüz karakter yaratabilirsiniz.
    Hasar yansıtma ile adam sabit bekleyerek karşıya hasar yansıtıyor
  • Oyundaki kasa sistemi nasıl ? karakterlere aktarım oluyor mu acaba.Titan quest oynarken vault diye bir program kullanıyordum oldukça kullanışlıydı item biriktirme ve diğer karakterlere aktarım konusunda.Bu oyun için nasıl bu durum ?
    Bir başka sorumda şu : oyun oynadığım pc internet bağlantısı olmayan bir odada,oyunu steamden laptopa indirsem daha sonra masaüstü pcye yükleyebilirmiyim ve ileride güncelleme gelirse oyuna nasıl olur ?
    Bu sorularıma cvp alamadım yeni bir soru sorayım oyuna başlayacağım battlemage karakteri için puanları nelere vermeliyim,itemlerde neye dikkat etmeliyim ve silah seçimi ?
  • Resimdeki yere (Sealed by the Black Legion yazan yer) nasıl gidiliyor bilen var mı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

Grim Dawn (2016) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalperest44 -- 25 Mart 2016; 21:04:51 >

• @dsgtan Kasa sistemi TQ ile aynı şekilde hocam.Diğer sorunuz hakkında sanırım oynamanız konusunda sorun olmayacaktır offline modda oynanır diye düşünüyorum ama emin değilim.Güncelleme geldiği zaman internet bağlantısını sağlayıp güncelleyebilirsiniz tahminen.Battlemage ile ilgili bi fikrim yok ama malesef şu an için.

@hayalperest44 Black Legion reputationunu arttırınca oranın görevi gelecek hocam.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.