Şimdi Ara

GREEN CARD ÇEKİLİŞİ (2017>) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
197
Cevap
46
Favori
23.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayirli olsun hocam green cart ve ablanızın olması büyük şans.Umarim yeni bir sayfa,güzel bir başlangıç olur sizin için.Konu içeriği ilgim alanında.Süreç ile ilgili neler yapilmasi bakimindan tecrübelerinizi bekliyoruz,yararlı olacaktır.Takipdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bar0n. -- 17 Mayıs 2017; 0:14:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeri burası değil ama İnternette Meksika da ve Brezilya da yaşanan çete Savaşlarını izleyince Trump a Meksikalilar hakkında hak verdim

• Tebrikler. Şu okul bitsin ben de başvuracağım.
  • Suradaki seni kiskanan trollere hic takma.

Arkana bile bakmadan abdnin yolunu tut. Orada mcdonaldsta bile calissan buradan 5-6 kat daha iyi yasayacaksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gitme... Amerika'dan daha iyiyiz... Onlar bizi kıskanıyor zaten.
  • Kardeş çomarlara aldırma sen ,

Orda AVM ' de raf dizerek bile burdaki memur'lardan daha iyi bir hayat yaşayabilirsin.
    Git ve hayatını kurtar , burda 20 senedir saçma bir istikrarsızlık var çomarlar bunu anlayamaz ,
    Alım gücümüz refah seviyemiz her geçen gün daha da azaldı.

Çocuklarını ve geleceğini düşün ve USA tadını çıkart.

Umarım her şey senin için iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Hocam check yapınca bilgiler yanlış diyor ama doğru girdiğime eminim böyle bisey yasadınız mı?

Sende mi kazandın
  • bir randevu almak için bile kaç gün bekliyorum sen ne diyorsun hala randevuyu aldın sonra tahliller için bekletiyorlar benim kalp rahatsızlığım var İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi hastahanesine kardiyoloji bölümüne gittim holter testi istediler 9 ay sonraya randevu verdiler 9 aya tabi ölmessen gelicen testi yapacaklar
  • Vay ballı adam, darısı başımıza.
  • zenmate kullanıcısına yanıt
    İlginç o kadar sürüyorsa ve illa orda olması gerekmiyorsa adanaya gelin burada bir haftada olursunuz gidersiniz. Ben daha agır hastalıklarla karşılamadım fakat işlemler de çok uzun sürmedi

• Sen arkadaşa bir hayırlı olsun deseydin keşke. Kendisi düşünür bunları.

Yedek listede falan sıra mı bekliyorsun :)

Konu sahibine yeni hayatı hayırlı olsun. Yeşil iyidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 17 Mayıs 2017; 14:35:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hernos2

Şimdi birazdan kıskançlıktan ABD'yi kötüleyen çomarlar gelcek niye açtın bu konuyu

EDİT : İntikal etmişler bile

Game of Ameriga

Konuda ABD'de akraba olduğundan bahsetmişsin, Kendim Birleşik Krallığa akraba yolu ile giden biri olarak söylemeliyim ki; Yurtdışında hiç kalmayacaksan bile git bir gez dolaş, o deneyimi yaşamadan geri gelme (Geleceksen eğer).

• bana çıkmadı
  • Yardımcı olursan bende yazılayım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Şimdi birazdan kıskançlıktan ABD'yi kötüleyen çomarlar gelcek niye açtın bu konuyu

Game of Ameriga

Konuda ABD'de akraba olduğundan bahsetmişsin, Kendim Birleşik Krallığa akraba yolu ile giden biri olarak söylemeliyim ki; Yurtdışında hiç kalmayacaksan bile git bir gez dolaş, o deneyimi yaşamadan geri gelme (Geleceksen eğer).

benimde almanyada halamlar var . Onlar sayesinde oturma izni alabiliyormuyum?

• ABD yerine avrupaya gidin arkadaşlar.
    Daha medeni ve yaşam standartı daha yüksek

Burda konu sahibine hayırlı olmasını söylüyorum.
    Ben 37 yaşındayım.Avrupaya da ABDyede gittim. Gerek iş gerekse seyahat amaçlı.
    Enson Katarda kaldım 7 ay.

Herneyse, oraları görüp buraya dönünce ufak bi beyin sarsıntısı yaşamak normal oluyor. Düzenden çıkıp kaosa giriyorsun.
    Lakin buranın kaosuna filan alışınca insan özlüyor.

Birde şu var, Türkiye'de ticaret yapmak ve para kazanmak, Avrupaya ABD ye göre daha kolay.
    Önemli olan açıkları bulup değerlendirmek.

Bunun dışında memur zihniyetiyle hareket edecek olursanız, azıcık aşım ağrısız başım derdindeyseniz durmayın gidin.
  • Çok komiksin hocam sabah sabah iyi güldüm.

• durduğun hata, kaç git bu tımarhaneden.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Game of Ameriga

benimde almanyada halamlar var . Onlar sayesinde oturma izni alabiliyormuyum?

Almanya'nın kurallarını bilmiyorum ama genel olarak Anne veya baba değilse oturma izni alman mümkün değil. Oturma izni alabilmen için çalışman lazım. Genelde 4 veya 5 yıldır, ondan permament resident oluyorsun, sonra vatandaşlık.

• restavikos R kullanıcısına yanıt
    Yazdıklarımı okuduysan ve kanıt niteliğinde aksi görüşün varsa sen yaz biz de öğrenelim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.