Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (823. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler gta5 te şuanda hangar, motorcu clubü ve diğer dünya şeklinde olan iş yerleri şuanda %50 indirimli. 1.300.000 param var öyle sık girip görev falan yapan biri deilim. bunlardan hangisini alsam mantıklı olur.

ben sürekli girip takip etmesemde çalışacak para kazanacak sistem hangisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun açılırken Hdmi bağlantısı kopuyor ve 3-4 saniye sonra geri geliyor. Bazen gelmiyor ben tuşlara basarak tepkime ile geliyor. 5 kez GTA'yı açmamdan 2'sinde bunu yaptı. Oyunun sıkıntısı mı bu yoksa konsolun mu? Oyun içinde de yaptı bir kere Online'da.

Diğer oyunlarda olmadı hiç şuana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 12 Mayıs 2018; 15:57:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • a.turkanoglu kullanıcısına yanıt
    Motorcu kulübü iyi ama online harita da görevleri tak tak yaptığın için başkaları karışınca sıkıntı olabiliyor hangarı bilmiyorum galiba fazla para veriyormuş görevleri

• mtnei kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-484D838C4 -- 13 Haziran 2018; 22:47:9 >
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-484D838C4 -- 13 Haziran 2018; 22:47:23 >
  • GTA'da oldu sadece. Devam ederse arayacağım Sony'i. Sağol hocam cevap için.

Bir ara supply glitch vardı, o zaman oyunu karakteri tv izlerken falan açık bırakıp belli süre sonra döndüğünde üretilmiş malları satıp para kasabiliyordun fakat şu an glitch çalışmıyır diye biliyorum.
    Gtadaki bu hangar, klüp, ceo depolarından hiçbiri takip etmeden para kazandırmaz, illa görevlerini yapıp takip etmen gerekir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TEŞEKKÜRLER ;)
  • Beyler bu online da nasıl para kazanıcaz yok öu bir kısa yol u. Fakir fakir takılıyorum ne silah var ne ev ne araba.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oscar Heykeli

Beyler bu online da nasıl para kazanıcaz yok öu bir kısa yol u. Fakir fakir takılıyorum ne silah var ne ev ne araba.
    görev,heist yapacaksınız sürekli
  • Oscar Heykeli kullanıcısına yanıt
    online a girer girmez telefonuna görev geliyor 2X para 2X XP veriyor onları oyna. hem keyifli hemde iyi para veriyor.
  • Oyunu hala oynayan varsa 2 kişi arıyoruz arkadaşla online için. Yeni başladık sayılır. Oynamak isterseniz Psn: YCago

• selamlar oynamak isteyen varsa eklesin, ceo ve diğer businessları bunkerları beraber yapabiliriz. level 189 yaş 33.

psn : emrsym
  • Dostlar hayatında hiç GTA oynanmamış ve referans olarak witcher 3 ü 250 saate yakın oynamış biri için GTA V nasıl gelebilir?

Not: İlgili videoları izlemiş olmama rağmen yine de kullanıcı yorumları benim için daha önemli...

• braveheart655 B kullanıcısına yanıt
    Witcher 3, GTA için doğru bir referans olmaz, bu iki oyun birbirinden tür olarak hayli farklı oyunlar, hatta tek ortak noktaları açık dünya içermeleri diyebilirim.
    Yine de daha önce hiç GTA oynamamış olduğun için GTA 5’i öneririm, sonuçta bu türün en iyi oyunudur kendisi, sevmezsen de bu türü sevmiyorsun demektir diğer benzer oyunları denemekten kendini kurtarmış olursun ama seveceğine inanıyorum

• Oynayan varsa psnlerini yazsınlar ekleyeyim

• Oyun bende de yüklü ama pcde ki hayvani playerımı buna taşıyamayınca hiç kasasım gelmedi =)

Ps4 ten pc ye karakter akıyor da pc den psye akmıyor mu hiç?
  • Güncellemeler devam ediyor

https://twitter.com/rockstargames/status/1011277943128150016?s=21

• Temmuz ayında oyuna gece klüpleri eklenecek henüz bir detay yok

• ReflexAction kullanıcısına yanıt
    Yok artık.
  • 
Sayfa: önceki 821822823824825
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.