Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (843. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation Store'dan Playstation 4 için Grand Theft Auto 5'i indirimden 49 TL'ye satın aldım ve yükledim fakat şöyle bir sorunum var.

Oyunda bölümleri geçiyorum ve oyunu kapatıp tekrar açınca oyun baştan başlıyor, ayarlarda auto save açık, internette araştırdım ama bununla ilgili bir konu veya çözüm bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

PlayStation Store'dan Playstation 4 için Grand Theft Auto 5'i indirimden 49 TL'ye satın aldım ve yükledim fakat şöyle bir sorunum var.

Oyunda bölümleri geçiyorum ve oyunu kapatıp tekrar açınca oyun baştan başlıyor, ayarlarda auto save açık, internette araştırdım ama bununla ilgili bir konu veya çözüm bulamadım.
    bende aldım aynı sorun var
  • İnternette araştırmalarım sonucunda hiç bir çözüm bulamayınca oyunu iade etmek istedim, fakat sony bana şöle bir cevap verdi;
    GTA V ile ilgili gönderdiğiniz e-posta için teşekkürler.

Maalesef bu içeriği indirdiğiniz için bu defa para iadesi yapamıyorum. İleride başvurmak için para iadesi ve iptal politikamızla ilgili ayrıntılı bilgilerihttp://bit.ly/PS_Cancellation_Policy adresinde bulabilirsiniz.

Söylediklerinize göre konsoldaki güvenli mod menüsüne erişerek sorunu çözebileceğinizi düşünüyorum. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları uygulayın:

1. Ön paneldeki güç düğmesine basarak PS4'ü kapatın. Kapanmadan önce güç göstergesi birkaç saniye boyunca yanıp söner.
    2. PS4 kapandıktan sonra güç düğmesini basılı tutun. İki kez bip sesi duyduktan sonra düğmeyi bırakın. İlk sesi düğmeye bastığınız an, ikincisini ise yedi saniye sonra duyarsınız.
    3. DualShock 4 kontrol cihazını USB kablosuyla bağlayın ve kontrol cihazındaki PS düğmesine basın.
    4. PS4 güvenli moddayken lütfen 5 numaralı seçeneği belirleyin; bu, sorunu çözecektir.

Bu şekilde bir cevap verdiler, söyleneni yaptım fakat durum değişmedi, hattı PS4 Sıfırlama yaptım, oyunu baştan yükledim sorun yine değişmedi, Sistemsel bir sorun olduğunu sanmıyorum, sanırım oyun kaynaklı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonKatip -- 4 Eylül 2019; 13:29:16 >

• yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Oyundan çıkmadan eve gidip kayıt yap hocam.
  • Hangi eve diye sorsam çok komik duruma düşecem sanırım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

PlayStation Store'dan Playstation 4 için Grand Theft Auto 5'i indirimden 49 TL'ye satın aldım ve yükledim fakat şöyle bir sorunum var.

Franklin'in evinde uyudun mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Franklin'in evinde uyudun mu?

Alıntıları Göster
    Sorun çözüldü...

Evet uyuyunca düzeldi :)
  • Arkadaslar opressor mk2 almak icin para biriktiriyordum bildiginiz gibi terrorbyte sahibiyseniz fiyat yaklasik 1m daha ucuzluyor gece kulubu ve terrorbyte indirimde suan yani sadece 300k fazla odeyerek opressorun yanina gece kulubu ve terror byte alabiliyorum yalniz merak ettigim param yetmiyir terrorbyte'i bos olarak alsam icini daha sonra doldurabiliyor muyum? Ayrica heist import export gibi gorevler yapmak isteyen varsa psn: Burakhrsn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Architect_24

arkadaşlar gta nın ps4 için henüz Türkçe güncellemesi vs yapılmadı mı ?
    ????

• Architect_24 kullanıcısına yanıt
    Six_Strings kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz, o resmi değil.

Ben sonradan modifiye ettim. Alabilirsiniz.@Six_Strings
  • var mı ps4'de oynayan pc'den geçiş yaptım tek takılması zor oluyor.
  • psn : tony1905gta5
  • online da şu an normalden daha fazla $ veren bir gorev veya herhangi bir zimbirti var mi beyler,cocuk tutturdu para kastirma,ben yapim bari diyorum supriz olsun..

• agalar,bu criminal enterprise paketi alinca yaninda 1 mily dolar da veriyor mu yoksa sadece 10 mly usd degerinde varliklarin sahibi mi oluyorsunuz..indirime girince almaya deger mi ? para kastirip sirket kurmaktansa hazir sirket ev araba vs sahibi mi oluyoruz,var mi kullanan bu paketi ?

• 2 Ekim tarihine kadar GTA Online’a giriş yapanlara 1 Milyon Dolar ödül verecekmiş Rockstar.

• Arkadaşlar kendime Amazondan GTA 5 aldım yanında harita ve 200k online para kodu geldi bende online oynayan biri değilim 10TL veren olursa para kodunu satabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Six_Strings

Arkadaslar opressor mk2 almak icin para biriktiriyordum bildiginiz gibi terrorbyte sahibiyseniz fiyat yaklasik 1m daha ucuzluyor gece kulubu ve terrorbyte indirimde suan yani sadece 300k fazla odeyerek opressorun yanina gece kulubu ve terror byte alabiliyorum yalniz merak ettigim param yetmiyir terrorbyte'i bos olarak alsam icini daha sonra doldurabiliyor muyum? Ayrica heist import export gibi gorevler yapmak isteyen varsa psn: Burakhrsn
    Terrobyte içi boş olarak alabilirsin, daha sonra customize edebiliyorsun.Opressor mk 2 yi bir an önce almaya bak her türlü görevde en iyi arkadaşın olacak. Nightclub alınca bütün satışlarını tek bir yerden yöneteceksin ve çok rahatlayacaksın. Ondan sonra sadece import export a zaman harcarsın, geri kalanı NC halleder

• Beyler Ps 4 de 2 yıldır kariyer kasıyorum 161 levelim beraber görev,satış vs yapmak isteyen arkadaşlar beni eklesin.her türlü yardım yapılır, para kasılır, heist yapılır. Adım MaximRommel.(yanlış anlaşılmasın ancak yaşı ufak arkadaşlar eklemesin, benim gerçek yaşım 38 çoluk çocukla uğraşamıyorum)

• Arkadaşlar bu yönetici moda nasıl giriliyor director moda. Oyunun bütün save dosyaları silindiği için eskiden vardı şimdi tekrar nasıl açılıyor? Yapmam gereken bölüm mü var ? Yardım ederseniz sevinirim.

• burnas kullanıcısına yanıt
    Araba vs. satışlarından bahsediyorsan ekliyorum seni.
    Ekleme bölümüne DH diye not düşerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 841842843844845
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.