Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Hiç bakamadım uzun sürede bakamam sanırım hastanede yatıyorum

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun

• MichaelTownley M kullanıcısına yanıt
    Sağolasın.

• NaBuSe kullanıcısına yanıt
    Trump varken yapmayacaklarmış.

• Arkadaşlar son bir haftadır hikaye modunda para kazanmaya çalışıyorum.
    Gamer Robbss isimli bir kanal buldum Youtube de videolarını izlemenizi tavsiye ederim.
    Videoların ortak mantığı, LCN borsasında işlem gören şirketlerin hisselerini manüpüle ederek para kazanmak.
    özellikle oyunu bitirip yeterince parası olmayan ve hikaye modunda paraya ihtiyaç duyanlar için faydalı olacağını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unsal.esen -- 24 Aralık 2018; 12:11:47 >
  • Online modu tam bir kanser ya yemin ederim.

Herşey gereksiz yere pahalı :(

• Herkese merhabalar ,

Bir sorunum var; Ps 4 üm de GTA 5 online da fps düşüklüğü yaşıyorum . Eskiden bu kadar fps düşüklüğü yaşamıyordum son 4 5 güncellemeyle yaşamaya başladım . Diğer oyunlar da hiç bir şekilde fps düşüklüğü yaşamıyorum. Acaba cd den kaynaklı bir sorun olabilir mi çünkü cdnin arkası biraz kirlenmiş ve çizilmiş ? Yoksa normal bir durum mu ?

Not: Kalabalık yerlerde yaşıyorum sorunu.

• Beyler 2 3 gündür the rockstar game are unavailable right now hatası alıyorum ps4 te çözümü nedir?

• Bedava Insurgent ile Buzzard verdi R* ve aldım bunları ama garaja gelmedi. Nasıl çağıracağız?
  • mtnei kullanıcısına yanıt
    pegasus u arayın
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • arkadaşlar onlineda en azından deluxo almak için paraya ihtiyacım var nasıl kazanacağım çok vaktimde yok oyun oynamak için yokmu kolay yolu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps store fiyatı 89 tl oyun alınır mu bu fiyata zamanında xbox one a almış oynayamıstım.şimdi tekrar alsam mı diye düşnüyorum.

online kısmı i,le işim olmaz diyorum çünkü hiç oynamadım ne nedir nasıldır bilmiyorum sizce değer mi bu saatten sonra almaya
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

ps store fiyatı 89 tl oyun alınır mu bu fiyata zamanında xbox one a almış oynayamıstım.şimdi tekrar alsam mı diye düşnüyorum.

online kısmı i,le işim olmaz diyorum çünkü hiç oynamadım ne nedir nasıldır bilmiyorum sizce değer mi bu saatten sonra almaya
    Online oynamayacaksan neden bir daha alıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Online oynamayacaksan neden bir daha alıyorsun ?

Alıntıları Göster
    1.sinde bitiremedim ki

almaktan vazgectim

• Arkadaşlar yeni ps4 aldım Grand Theft Auto V Premium Online Edition 89 tl alınır mı acaba?Bunu alırsam tüm oyunu alırım değil mi online servisi değil bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: dwho

Arkadaşlar yeni ps4 aldım Grand Theft Auto V Premium Online Edition 89 tl alınır mı acaba?Bunu alırsam tüm oyunu alırım değil mi online servisi değil bu
    Tam oyun ekstradan onlineda ev+para vs veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Tam oyun ekstradan onlineda ev+para vs veriyor

Alıntıları Göster
    Merhabalar, bu Grand Theft Auto V Premium Online Edition hakkında bir sorum var.

Arkadaşımla daimi PSN kardeşliği yapıyoruz. Bu oyunu ve paketini aldığımızda, onlineda verilen paraya, evlere vs ikimiz de ayrı ayrı sahip olabiliyor muyuz?
  • 
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.